Reklama
 
Reklama
Reklama

Valentýn podle znamení

Užijte si svátek zamilovaných ve vlastním stylu a naplánujte si program podle toho, jaké znamení jste vy a váš partner!

Valentýn podle znamení (obrázek)

10. 2. 2020 –  Beran
Jako Berani jste ohniví a akční, takže romantika pro vás neznamená nicnedělání - spíš společné aktivní zážitky! Potěšte proto svého partnera třeba dobrodružným výletem do zimní přírody, společným lyžováním u západu Slunce, nebo si udělejte romantiku třeba na rozhledně, kam jste předtím společně vyšlapali přes závěje sněhu. To jsou zážitky, které mají sílu!

Býk
Valentýn je skvělá příležitost vyzkoušet tu novou slibně vypadající restauraci nebo vinárnu, co po ní již dlouho pokukujete - a možná i váš protějšek. Ať už se domluvíte společně, nebo to vaší lásce naservírujete jako překvapení, zní to rozhodně jako dobrý plán! Vždyť co může být lepšího, než si vychutnat zajímavé speciality po boku člověka, kterého milujete!

Blíženci
S vaší láskou nejspíš sdílíte podobné názory a baví vás společně debatovat, tak si k tomu dopřejte novou příležitost a zajděte si na nějaké zajímavé a inspirativní divadelní představení nebo se podívejte na dobrý film. Zaručeně pak nebudete mít nouzi o témata, když si na závěr večera sednete a všechno proberete u skleničky něčeho dobrého. To je pro vás Blížence romantika!

Rak
Jako Raci máte rádi svou domácí pohodu, takže nejlépe si Valentýna užijete, když si připravíte s vaším protějškem společnou romantickou večeři u vás doma. A pokud spolu zatím nebydlíte, uvařte něco dobrého a pozvěte ho k sobě! Takový krásný večer může být zároveň skvělou příležitostí popovídat si o vaší společné budoucnosti a o tom, že byste si vytvořili hnízdečko spolu.

Lev
Tak jako cokoliv co Lvi dělají, i váš Valentýn musí být jednoduše ve velkém stylu! Jste milovníky luxusu a kvality, takže svoji milou polovičku vezmete do drahé restaurace, ať to stojí, co to stojí. Zainvestujete taky do dárečků na úrovni, a svého partnera můžete překvapit i novým luxusním erotickým prádlem! Zkrátka, toužíte se předvést, a kdy jindy než právě teď!

Panna
Panny si potrpí na dokonalost a pečlivost, takže ani o Valentýnu neponecháte nic náhodě a všechno pečlivě a do detailů naplánujete. Možná pozvete svůj protějšek na vlastnoručně uvařenou chutnou večeři, možná raději dáte přednost oblíbenému a osvědčenému podniku, ale každopádně si dáte záležet na tom, ať se pro tento krásný večer dokonale upravíte!

Váhy
Jen máloco umí Váhy potěšit více, než kvalitní kulturní vyžití - milujete umění všeho druhu, a nejraději jste, když tuto vášeň můžete sdílet se svým milovaným protějškem! Ideální valentýnský program pro vás bude znamenat návštěvu nějakého dobrého divadelního představení, kvalitního koncertu, zhlédnutí klubového filmu nebo taneční večer.

Štír
Štíři jsou pěkně vášnivé znamení - no, ale přece jen nemůžete rovnou jít na věc, to by nebylo ono! Nejprve vezmete svůj milý protějšek třeba do vinárny nebo do vaší oblíbené restaurace, a až pak následuje další zastávka u vás doma v ložnici! A co takhle překvapit vaši lásku pro tento večer něčím novým? Ať už je to svůdné prádlo nebo nějaká erotická hračka, jistě si to užijete!

Střelec
Váš ideální střelecký Valentýn se ponese ve znamení dobrodružství a aktivity, na nějaká romantická srdíčka si nepotrpíte - raději dopřejete svojí lásce pořádnou dávku zážitků, na které jen tak nezapomene! Nejlepší nápad je vyrazit si společně někam do přírody, kde není moc lidí a vaší romantiku při pozorování západu Slunce na horách nebude nikdo rušit!

Kozoroh
Jako Kozorozi máte rádi, když mají věci úroveň, a platí to i o valentýnském večeru. Rozhodně se tedy nenecháte zlákat k nějakým laciným a kýčovitým nápadům, ale raději zainvestujete - třeba do příjemné a kvalitní restaurace nebo hotelu, do zajímavého zájezdu na romantické místo, nebo taky do kvalitního svůdného prádýlka. Když už, tak ať to za něco stojí!

Vodnář
Na konvence si jako Vodnáři nepotrpíte, a když už máte slavit Valentýna, tak to rozhodně uděláte jinak než všichni ostatní! Co takhle vyrazit si s vaší láskou na bláznivý výlet na nějaké zajímavé místo jen tak naslepo a na poslední chvíli? Určitě z toho budete mít spoustu báječných a nezapomenutelných zážitků a sblíží vás to mnohem více než cokoliv jiného!

Ryby
Klidné a romantické Ryby si jistě dají záležet na milém překvapení pro vaši lásku - ať už si to přiznáváte nebo nikoliv, umíte ocenit nějakého toho romantického srdíčkového plyšáčka nebo bonboniéru v trošku kýčovitém růžovo-červeném valentýnském obalu! Jinak nic velkého vymýšlet netoužíte, spíš si jen v klidu užít pohodový a jiskřivý společný večer!

Článek pro vás připravila kartářka Nikola.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jeseteří úplněk ve Vodnáři Jeseteří úplněk ve Vodnáři

Úplněk, magická doba, kdy lidské duši vládnou city a emoce, kdy je intuice vybuzená na maximum a...

Celý článek »