Reklama
 
Reklama
Reklama

Váš styl práce podle znamení

Každý z nás pracuje trochu jinak. Někdo nedá dopustit na pečlivou organizaci, někdo je individualista a jiný zas týmový hráč. Kam patříte vy?

Váš styl práce podle znamení (obrázek)

20. 5. 2020 –  Beran
Ohniví Berani mají v povaze soutěživost, takže pokud víte, že s vašimi úspěchy překonáte nějaké limity, funguje to pro vás jako motor, který vás spolehlivě pohání. Příležitost být lepší než kdokoliv jiný vede k tomu, že nasadíte všechny své síly! Naopak, týmová práce pro vás může být výzvou, protože si rádi prosazujete své představy a kompromisy neumíte dělat donekonečna.

Býk
Býkům vyhovuje klidné pracovní tempo, ale o to nezlomnější je vaše výdrž a houževnatost. Nikam se nehoníte a snažíte se nedělat si z věcí zbytečné stresy, díky tomu vám pak zbývá dostatek energie soustředit se na samotnou práci. Dokážete neúnavně dřít dlouhé hodiny a nevadí vám ani stereotypní úkoly, naopak vytrvalost je vaše silná stránka. Baví vás fyzicky pracovat a vytvářet věci rukama.

Blíženci
Vzdušné znamení Blíženců má svoji největší přednost v rychlém a pohotovém myšlení, které se snoubí s mimořádným darem výřečnosti a kreativního psaní. Zkrátka všude tam, kde jde o slova a myšlenky, Blíženci excelují. A taky se umíte z ledasčeho vykecat! A ruku na srdce, občas je to potřeba, protože nevydržíte dlouho u jednoho úkolu a necháte se rozptýlit. Raději děláte více věcí souběžně!

Rak
Vodní znamení Raka je pověstné svojí citlivostí a vnímavostí, takže k tomu, abyste mohli pracovat efektivně, nezbytně potřebujete příjemné prostředí, ve kterém se budete cítit dobře, a umožní vám naplno se soustředit na to, co potřebujete udělat. Protože máte vrozený cit pro mezilidské vztahy, patříte mezi vynikající týmové spoluhráče a dokážete se naladit na potřeby ostatních kolegů.

Lev
Každý Lev je ve svém živlu, když může zazářit, a taky k tomu máte veškeré předpoklady! Vaše vrozené organizační a manažerské schopnosti vás předurčují k tomu, abyste se v týmu zhostili vůdčí role, a to dokonce i v případě, že formálně nejste nadřízení - zkrátka máte přirozenou autoritu, která je k tomu nezbytná! Vaší silnou stránkou je management, umíte dobře rozdělovat úkoly a plánovat ve velkém!

Panna
O Pannách se říká, že jsou puntičkáři, a tuto pověst jste si nevysloužili jen tak náhodou! Když už se jednou zaberete do nějaké práce, pak to musí být udělané pořádně! Rizikem ovšem je, že někdy věnujete detailům tolik pozornosti, že vám pak uniká celek! S kolegy nemáte problém vyjít, ale do hádky vás dokáže vtáhnout, když někdo věci jen tak odflákne a přehlíží důležité drobnosti.

Váhy
Váhy jsou rození diplomaté, proto jste jako stvořeni být duší každého kolektivu a prostředníkem, který urovnává spory a nachází kompromisy. Ani vám samotným nedělá potíže přizpůsobit se pracovnímu stylu a prioritám ostatních, což z vás dělá oblíbeného člověka. Nemáte potřebu prosazovat si svou za každou cenu, ale někdy by vám možná trochu více průbojnosti neuškodilo.

Štír
Mezi vaše silné stránky, které dokážete zúročit i v práci, je trpělivost, se kterou dokážete čekat na správný moment, a váš talent odhadnout lidi! To vás předurčuje k úspěchům všude tam, kde je potřeba něco vyjednat a kde úspěch závisí nejen na výkonu samotném, ale i na jiných důležitých detailech. S lidmi to umíte, ale zároveň oceníte, když si můžete dělat si svoji práci sami a v klidu.

Střelec
Nezávislí a idealističtí Střelci si rádi dělají svoji práci podle svého nejlepšího přesvědčení - a nenecháte se od toho odradit ani případnými neshodami s kolegy! Jste spíš individualistické povahy a oceníte, když si můžete práci flexibilně zorganizovat, takže vám zůstane čas i na vaše početné koníčky. Práci se však nevyhýbáte, právě naopak dokážete být i pořádní workoholici, když vás to baví!

Kozoroh
Jako Kozorozi máte v povaze ambicióznost a toužíte po uznání, i když to možná nedáváte najevo. V práci se ovšem dokážete doslova překonávat, protože vám zkrátka jde o to něco dosáhnout - ať už jsou to vaše vlastní stanovené cíle nebo požadavky, které jsou na vás kladeny. Odpovědnost je vaše silná stránka, lidé se proto mohou spolehnout, že termíny do puntíku dodržíte a nic neodfláknete.

Vodnář
Když Vodnář dělá nějakou práci, důležitý je výsledek - nikoliv dodržení přesných postupů a pravidel! Abyste mohli naplno projevit své schopnosti a vrozenou kreativitu, je potřeba, aby vaši spolupracovníci respektovali, že zkrátka rádi experimentujete a zkoušíte dělat věci jinak a lépe! A často se to opravdu vyplatí! Pracujete spíš individualisticky - s vašimi nápady málokdo udrží krok!

Ryby
O Rybách platí, že tichá voda břehy mele, a to je poznat i na vašem přístupu k práci. Do věcí se pouštíte postupně, když vidíte, že je ten správný čas. Tlačit na pilu se podle vás nevyplatí, naopak základem úspěchu je dobře vycházet s lidmi kolem vás, a zároveň mít dostatek klidu a prostoru zorganizovat si věci po svém. Stres sice zvládáte, ale dlouhodobě vás spíš demotivuje a ubíjí.

Článek pro vás připravila astroložka Helga.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Dožínkový úplněk v Beranu a Modrý měsíc v Býku Dožínkový úplněk v Beranu a Modrý měsíc v Býku

Říjen je, co se úplňků týče, zvláštním obdobím. Máme totiž dva úplňky v jednom měsíci: a to 1. října v...

Celý článek »