Reklama
 
Reklama
Reklama

Vlčí úplněk v Raku

Úplněk, magická doba, kdy lidské duši vládnou city a emoce, kdy je intuice vybuzená na maximum a ožívají tajemné přírodní síly, které utváří náš život. Živlem úplňku je voda symbolizující emoce. Je lepší umět plavat, když skáčete do vody, nebo se raději topíte? S námi se pod vlivem lednového úplňku topit nebudete. Nastává již 10. ledna, ve 20:21.

Vlčí úplněk v Raku (obrázek)

6. 1. 2020 –  V lednu nás čeká první ze dvou polostínových zatmění Měsíce. To trochu zkomplikuje prožitky zrozenců Raka, v jehož režii se tento úplněk odehrává, ale také dalších zrozenců, protože pod vlivem úplňku jsme všichni. Prožívání tohoto týdne se může nést v trochu trýznivém, niterném duchu. Proto se snažte o vnitřní klid, buďte na sebe hodní, meditujte, dobře spěte a dost pijte a vyhněte se alkoholu.

Rak je podvodní tvor žijící uprostřed živlu vody, zanořen do svých citů. Jak známo, zrozenci Raka jsou bytosti stvořené pro domov a rodinu, péči o blízké. Právě tento úplněk nás dovede k račím vlastnostem. Budeme introvertní, hloubaví, zanoření do svých citů, neobvykle zranitelní, melancholičtí a lítostiví, řešící nekonečné problémy v nitru nás samých i našich milovaných. Rada zní: Neutopte se v tom. Vyplavte občas na hladinu svých citů a myšlenek, věnujte se trochu povrchní zábavě, rozptylte se. Dělejte si radost, něco hezkého si kupte, jezte, co máte rádi, ale vybírejte lehkou stravu. Pokud máte ke komu se přitulit, v což doufáme, tulte se a objímejte. Je to období jako stvořené pro lebedění si doma se svými nejbližšími a mazlíčky, oblíbenými knihami a hudbou. Právě proto, že domov bude po nějakou dobu tím nejoblíbenějším místem, kde trávíte čas, nastává i vhodná etapa pro jeho zvelebování. Pomoc úplňku čekejte ve zmíněné oblasti už tři dny před kulminací Luny a také tři dny po ní.

Podle starých indiánských tradic se tento úplněk nazývá Vlčí. Vlk je společenské zvíře žijící ve smečce. V jeho rodině panuje přísná hierarchie, kdo je vůdce, kdo jsou jeho nejbližší, kteří nováčci mají poslouchat. Starší rodu chodí bezpečně uprostřed smečky, aby na ně ostatní dávali pozor. Vlci nikdy nenechají slabší členy rodiny napospas dravcům nebo hladu. Vidíte, jak to krásně ladí s račím duchem tohoto úplňku? Rodina nade vše, věnujte jí pozornost.

Článek pro vás připravila astroložka Izabela.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Kundalini - hadí síla ve vašem těle! Kundalini - hadí síla ve vašem těle!

Je to síla, která ve vás dřímá jako spící had, ale můžete ji probudit a pak prostoupí celým vašim tělem...

Celý článek »