Reklama
 
Reklama
Reklama

Vstávání podle znamení zvěrokruhu. Jste ranní ptáče, anebo si rádi pospíte?

V létě se ráno vstává dobře, protože nás probudí paprsky slunce. Jenže s příchodem mrazivých dnů roku se nám z postele vůbec nechce. Jak probíhá budíček podle znamení zvěrokruhu, a čím si ho zpříjemnit? Podívejme se, co na to říkají hvězdy.

Vstávání podle znamení zvěrokruhu. Jste ranní ptáče, anebo si rádi pospíte? (obrázek)

28. 11. 2018 –  Beran
Pro Berana je ranní vstávání tak trochu utrpení, i když je velmi činorodý, nejraději by prospal celé dny. Když má špatnou náladu, je znechucen a vstávání si často protahuje. V tomto případě by měl rychle vyskočit z postele, ať nemyslí na hlouposti. Pokud se však na něco těší, ráno je jako rybička a nepotřebuje slyšet ani zvonění budíku.

Býk
Býci vstávají ráno v klidu. Na všechny rituály potřebují spoustu času. Rozhodně nepatří mezi jedince, kteří by každý den vstávali z postele znechuceně. Pokud se chystají do práce velmi brzy ráno, tak s velkým předstihem. Býci nejsou rychlíci, svědčí jim ranní stereotyp. Do nového dne vstoupí svým tempem a rozhodně se pořádně nasnídají.

Blíženci
Zrozenci Blížence jsou nadměrně aktivní, a proto potřebují dobrou porci spánku. Usínají pořádně unavení. Ranní vstávání jim nečiní žádné potíže, ale neuškodí jim malý předstih, aby se zorientovali. Nutno říci, že si rádi pospí o pár minut déle, a to nejlépe v milé společnosti. Hned od rána potřebují komunikovat, ať už osobně, e-mailem či telefonicky.

Rak
Pro Raka je ranní vstávání pomalejší. Rozhodně nevyskočí z postele jako rybička. Dopřává si pomalé tempo, které je doprovázeno hudbou anebo rozcvičkou. Raci zbožňují sprchu, která je skutečně probere. Od srdce chystají svačinky pro celou rodinu, ale často zapomínají sami na sebe. Když začne den příjemně, mají skvělou náladu až do večera.

Lev
Lidé narození ve znamení Lva mají k rannímu budíčku dvojí přístup. Nade všechno milují spánek, protože díky němu nabírají sílu, ale na druhou stranu jsou to optimisté, kteří se neradi mračí. Ráno jim prospěje běh či sledování zpráv. Jakmile se hned od začátku dne dobře naladí, rozdávají skvělou náladu až do jeho konce.

Panna
Svědomité a pracovité Panny si ranní budíček užívají. Jen málokteré znamení zvěrokruhu má totožný přístup. Zapomeňte na to, že dělají všechno na poslední chvíli. Každičkou minutu mají pečlivě zorganizovanou. Hned zrána vyřizují e-maily a smsky, chystají snídani a svačinu pro celou rodinu. Dokonce stihnou připravit i šťávu z čerstvých pomerančů.

Váhy
Váhy se s ranním vstáváním moc nemazlí. Nejraději by ho vymazali. I když dorazí nakonec do práce včas, musejí se dost přemáhat. Váhy si rády pospí a věřte, že čas od času zaspí. Váhy potřebují mít ráno volnou koupelnu, klid a co nejméně povinností. Dámy se dlouho krášlí, pánové se neobejdou bez sprchy.

Štír
I když se nechce Štírům ráno vstávat, nakonec se z postele dostanou a v zaměstnání jsou včas. Nejraději se pohybují po domě sami, další lidé jsou jim na obtíž. Neradno si se Štíry ráno zahrávat, protože nemají dobrou náladu. Štír si potřebuje srovnat myšlenky v hlavě a potom vyrazit do práce. Štíři si dají jen kávu a spěchají.

Střelec
Věřte nebo ne, ale Střelci jsou po ránu mrzutí a nabručení. Jindy usměvaví lidé s velkým srdcem vstávání nesnášejí. Jsou nočními živly. Jakmile uslyší budík, mají po náladě. Měli by si pustit oblíbenou rozhlasovou stanici či poslechnout zprávy. Jen tak v práci oslní zcela novými informacemi a mohou filozofovat. Už budou na koni.

Kozoroh
Kozoroh je s východem slunce jako rybička. Nepatří mezi ranní ptáčata, ale nesnese odkládání povinností už od brzkých hodin. Má pak pocit, že nebude stíhat. Hned ráno se potřebuje vrhnout do práce. Pročte e-maily, vyvětrá v pokoji a nachystá snídani. Rozhodně nebude vysedávat zbytečně dlouho u stolu a zmizí jako pára nad hrncem.

Vodnář
Ranní vstávání a Vodnáři? Nemyslitelné! I oni patří ke společenským lidem a jsou na nohou celý den. Vše dělají naplno a věnují se kreativní práci. Večer padnou a ráno se jim těžko vstává. Určitě jim prospěje pomalejší tempo, hýčkání, líčení a výběr vhodného outfitu. Vodnáři potřebují alespoň deset minut pro sebe, pak budou pozitivně naladěni.

Ryby

Rybám nedělá ranní vstávání dobře a moc tím trpí. Sice vstanou, ale nemohou se moc namáhat. Zběsilý budíček jim škodí. Ryby mají velkou fantazii, proto v posteli přemítají o čem se jim zdálo. Uvaří si čaj nebo kávu, osprchují se a protáhnou tělo. Potom mohou vyrazit do práce. Po cestě samozřejmě přemýšlejí o svých snech.

Článek pro vás připravila numeroložka Eliška.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Talent vašich dětí podle znamení Talent vašich dětí podle znamení

Každé znamení má jiné schopnosti a vlohy. Když u svých ratolestí podpoříte to, v čem jsou dobří podle...

Celý článek »