Reklama
 
Reklama
Reklama

Vydrží vám vaše láska?

Je to velká láska, ale pak si najednou nemáte co říct a časem se vaše cesty rozejdou. Proč se to stává? Možná toho bylo příliš málo, co vás spojovalo! Tajemstvím je stejná životní cesta.

Vydrží vám vaše láska? (obrázek)

24. 6. 2020 –  Není žádný důvod k rozchodu, ale přece zde něco nehraje

Láska - asi nejčastější téma otázek, které kartářky od lidí dostávají. Hodíme se s partnerem k sobě? Vydrží nám to? Zůstat spolu nebo odejít? Tyto a další otázky alespoň jednou v životě řešil každý z nás, kdo by je tedy důvěrně neznal!

Jedna z nejzáludnějších situací nastává tehdy, když je ve vztahu zdánlivě všechno v pořádku. Nehádáte se, neděláte si žárlivé scény, neházíte po sobě talíře, dokonce i v posteli vám to klape - ale přesto to není ono. Máte chuť posunout se o dům dál a přitom vlastně neumíte říct proč.

Toto období přichází tehdy, když vás s partnerem sice nic nerozděluje, ale zároveň je příliš málo toho, co by vás spojovalo. A právě karty jsou skvělým pomocníkem, když se potřebujeme na tuto situaci podívat podrobněji, najít příčiny a řešení.

Společný nepřítel, ale nikoliv společná cesta

Skvělým příkladem je i tento partnerský vztah - milovali se a vzali se ještě za bývalého režimu. Tehdy si rozuměli přímo skvěle, oba totiž toužili po svobodném životě „jako na západě“. Jenomže když režim padl, ukázalo se, že jejich životní cesty se rozcházejí. Zatímco on využil nově nabytou svobodu k podnikání a dělání kariéry a jeho prioritou byly peníze a majetek, ona toužila po něčem jiném - lákalo ji cestování a poznávání dalekých zemí, ve skromných podmínkách, mezi běžnými lidmi. Nepovedlo se jí ho však přemluvit k ničemu víc než obvyklá dovolená v turistickém letovisku, a ani tam nevypnul služební telefon. Vyrazila tedy na cesty s přáteli a on si zatím v práci našel milenku. Začátek konce!

A jaké z toho všeho plyne ponaučení?

Aby nám vztah fungoval, měli bychom se umět shodnout na tom, co chceme a kterým směrem v životě kráčíme. Mnohé dvojice spojuje pouze to, co nechtějí a co nemají rádi. Takový základ ale pro společný život zkrátka nestačí! Na to, aby partnerství fungovalo, musí mít oba dva stejný nejen směr, ale hlavně i cíl!

Článek pro vás připravila numeroložka Klára.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Kdo vás spálí svou vášní a kdo je chladný jako led? Kdo vás spálí svou vášní a kdo je chladný jako led?

Lidská povaha je komplikovaná a rozmanitá. V mysli se rozbíhá kolotoč vzrušení, chladu i tvrdohlavosti....

Celý článek »