Reklama
 
Reklama
Reklama

Využijte rok plný výzev naplno i VY

Rok 2018 se chýlí ke konci. Co vás čeká v tom dalším? Bude vám vesmír nakloněn? Čeká vás nové milostné vzplanutí? Jak se bude vyvíjet váš kariérní postup v zaměstnání? Začtěte se do vašeho horoskopu na rok 2019 a připravte se na vaši životní cestu.

Využijte rok plný výzev naplno i VY (obrázek)

21. 11. 2018 –  Berani se zaradují nad odchodem ohnivého Uranu z jejich znamení. Ze srdce vám spadne obrovský kámen a uvolní se vám ruce v mnoha životních oblastech. V březnu vám zamává na rozloučenou a slibuje pozitiva do soukromí, lásky i profesního snažení. Jeho místo zabírá štědrý Jupiter, díky němuž se otevírají cesty za štěstím a možnosti finančního zisku.

Jaké šance vyhlížíte v roce zakončeném devítkou vy, milí Býci? Na následujících sedm let se ve vašem znamení zabydluje Uran a slibuje samé vzrušující zážitky. Hotovou explozi představuje jeho prosincové spojení s Jupiterem. Saturn, Neptun ani Pluto nestojí stranou a ukazují na dvanáct měsíců plných šancí ke změně a cestě za lepšími zítřky.

Oproti ostatním znamením se Blíženci posouvají kupředu krůček po krůčku. Využíváte svého bystrého myšlení, které je v roce 2019 pokoušeno vrtkavým Neptunem. Nenechte se svést z cesty lákavými pozlátky a hrady z písku. Nejlepší podmínky pro růst nastávají se začátkem podzimu. Merkur fandí obchodování, podpisům smluv i novým kontaktům.

Znamení Raka není uzpůsobeno hektickému tempu, což v tomto roce z opozice připomíná mírumilovný Jupiter. Hlavním úkolem je oddělit realitu od staveb vzdušných zámků. Díky tomu se do harmonie dostává i bohatý vnitřní svět. Nebojte se, rok 2019 nebude žádná nuda. Od března se o zábavu pro tělo i duši stará král dobrodružství Uran.

Jaké cíle mohou mít jedinci, jejichž patronem je sám král zvířat? Milí Lvi, rozhodně nemíříte nízko. Máte štěstí, že ve váš prospěch pracuje trigon Jupiteru slibující expanzi, osobní i profesní růst a neopakovatelné příležitosti. Drží nad vámi i svá ochranná křídla plná mateřské lásky. Díky nim zvládnete ustát Uranův rukopis přinášející do děje překvapivé zvraty.

V novém roce neplatí, že byste mávnuli křídly a vznesli se ke hvězdám. Panny naopak čeká trochu krkolomný start, což nemusí nutně ukazovat na strmý pád. Saturn ve spolupráci s Jupiterem chtějí zapracovat na rezervách, které máte. Studujte, cestujte, poznávejte inspirativní tváře. A především hledejte cestu k poznání sebe sama. Jen tak můžete být skutečně lepším člověkem.

Vzdušné znamení Vah se v nadcházejících dvanácti měsících drží spíše při zemi. Může za to kvadratura Saturnu, která pomáhá vydobýt z prachu skálopevnou pozici. Nebude to snadné pořízení, ale takto položené základy vydrží věky! Báječné okamžiky čekají ve vztazích. Vesmír zesiluje vaše osobité kouzlo a umožňuje vám prožít nezapomenutelné chvíle ve společnosti, jíž tolik milujete.

Zrozenci Štíra nejspíš ani nepoznají, že se jeden rok přelil do druhého. Vesmírní trubadúři mají na první pohled stejnou notovou osnovu, ale několik změn se v ní přece jen vyskytne. Dotýkají se mezilidských vztahů, kdy hodnoty nejsou tak stálé, jak se na první pohled mohlo zdát. Aktivní Merkur s příchodem jara hlásí příliv pozitivní energie, který vás nenechá ustrnout na mrtvém bodě.

Milovníci pestrého dění a vzrušujících eskapád se dočkají roku, jaký je jim zaslíbený. Režisér roku 2019, extravagantní Jupiter, Střelcům poskytuje dostatek podnětů pro hladovějící mysl i tělesnou schránku. Neptun však upozorňuje na nejasné priority, kvůli nimž nemusíte nabízený potenciál využít na sto procent. I přesto se každý den probouzí se s nadějí, že tentokrát to vyjde.

Kozorozi se ocitnou na neoficiálním piedestalu celého zvěrokruhu. Vesmírní guruové pracují ve váš prospěch a můžete se těšit na báječné zprávy ve všech životních směrech. Neptun vám pomáhá vyjít ze stínu a proměnit troufalé sny ve skutečnost. Nestavíte ovšem vzdušné zámky. Saturn se postará, abyste do základů položili pevné kameny. Probudíte se s jarem jako příroda a rozkvetete do krásy.

Vizionáři zvěrokruhu mají v roce 2019 jasný úkol - ujasnit si životní priority a zvolit cesty vedoucí k jejich dosažení. Díky tomu Vodnáři nebudou ztrácet čas bloumáním od jednoho k druhému. Váš vládce Uran přenechává v březnu otěže jiným planetám a vám nezbývá než se přizpůsobit měnícím podmínkám. Změna může být i ku prospěchu věci. Díky ní se zbavíte zajetých a nefunkčních struktur.

Milé Rybky, co víc byste si mohli pro nadcházející rok přát, než je ochranná ruka vašeho vládce, Neptuna? Jeho konjunkce je čirou esencí doba, lásky a spokojenosti. Pracujete na tom, abyste byli lepším člověkem a mohli k sobě přitahovat pouze to nejlepší, co svět nabízí. Zjara vás začne podporovat i dobrodruh Uran. Jeho náruč je plná vzrušení, optimismu i nečekaných příležitostí.

Článek pro vás připravila numeroložka Karolína.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Podzimní svádění podle znamení Podzimní svádění podle znamení

Čas letních lásek je dávno pryč, ale i podzim může být pěkně žhavý! Stačí vědět jak na to - využijte k...

Celý článek »