Reklama
 
Reklama
Reklama

Vyznání lásky podle znamení aneb jak poznáte, že je do vás protějšek zamilovaný?

Láska je mocná čarodějka a dělá s člověkem divy. Někdo přináší květiny, jiný je romantický, další o své city bojuje. Jak poznáte na svém protějšku, že vás skutečně miluje a není to jen krátkodobá záležitost?

Vyznání lásky podle znamení aneb jak poznáte, že je do vás protějšek zamilovaný? (obrázek)

19. 11. 2018 –  Beran
Jakmile se Berani zamilují, bojují o svou lásku ze všech sil. Ohnivě flirtují, a přitom se chovají něžně. Může se stát, že začnou milovanou osůbku slovně škádlit. Pokud se to stane, začněte jejich milé narážky oplácet. Moc se jim to líbí. Berani udělají z lásky i nemožné a rádi připravují překvapení.

Býk

Pro Býky nejsou typická velká gesta a rychlá rozhodnutí. Vyznání citů je pro ně klíčové. Pakliže si nejsou svými city jisti, vyznání lásky se nedočkáte. S Býky musíte mít velkou dávku trpělivosti. Pro Býka jsou typické i obdarovávání, romantická večeře při svíčkách, rozmazlování, galantnost a poklony.

Blíženci

Blíženci se nestydí oznámit své city. Ihned upřímně řeknou, jak se věci mají. Rozhodně se nebudou s nikým radit a nedozvíte se nic z druhé ruky. Vyznání lásky může být někdy komické, dokážou to s vtípky pořádně přehnat. Na druhou stranu učarují přirozeností, šarmem a krásnými slůvky.

Rak

Zrozenci Raka jsou romantici a vyznávali by lásku každý den. To platí v případě, jsou-li opravdu zamilovaní. Jenže to se slovy moc neumí a stydí se. Jednou to jistě řeknou, ale poleze to z nich jako z chlupaté deky. Ovšem v romantickém stylu, možná s hudbou. Rak oslní i sladkostmi a květinami.

Lev

Lvi jsou zvyklí na to, že se všechno točí kolem nic a pořád to dávají najevo. Jakmile Lev daruje alespoň kousek své pozornosti i vám, je zamilovaný až po uši. Už nemyslí jen na sebe. Lev je s milovanou osobou stále častěji a nakonec s ní tráví veškerý volný čas. Rozhodně je velkorysý a kupuje dárečky.

Panna
Vyznat se z lásky je pro Panny velmi složité. Panny nedělají nic napůl a musí si být svými city jisté. Jakmile se začnou o protějšek zajímat, uklízet mu a pečovat o něj, je to skutečná láska. V tomto případě je ruka v rukávě, jen musíte počítat s tím, že vám budou rovnat a seřazovat život už napořád.

Váhy
Romantická duše Vah je vlídná ke každému. Z toho může mít kde kdo pocit, že milují každou druhou osobu. Váhy rády flirtují, ale podle toho se láska nepozná. Jakmile začnou s intimními doteky, hlazením na veřejnosti a „milými hloupostmi“, máte vyhráno. Určitě vám dají nějakou přezdívku.

Štír

Ze Štírů srší sexualita a vášeň. Na Štírovi je těžké poznat, zda vás chce jen na jednu noc anebo na zbytek života. Rozhodně svůj objekt lásky pozorují a sledují jeho pohyby či gesta. Štír si musí svou lásku pořádně prostudovat, než jí vloží své srdce. Potom je milý, velkorysý a pomůže doslova se vším.

Střelec
Střelec je sice společenský tvor, co se nestydí. Jenže v oblasti lásky je to právě naopak. Potřebuje čas na rozmyšlení a rozvinují svých citů. Pokud někoho miluje, chtěl by se s ním probouzet každé ráno a usínat každý večer. Navrhne společnou dovolenou či víkend, samozřejmě jen ve dvou.

Kozoroh
Vyznání lásky od Kozoroha nečekejte ze dne na den. Jakmile si nebude svými city jistý, nepromluví. Kozoroh si hledá protějšek na cestu životem těžko. Preferuje upřímnost a vše myslí vážně. Vyznání lásky je pro Kozoroha spíše utrpení, ale už budete vědět, na čem jste. Pak už vás čeká nádherný vztah.

Vodnář
Vodnáři si na trvalé svazky příliš nepotrpí, ale pokud se zamilují, dělají pro milovanou osobu první poslední. Většinou jsou kreativní a nuda nehrozí. Dokonce složí báseň anebo nalamují obraz! Z Vodnáře jde cítit něco prazvláštního až rebelského. Chová se nekonvenčně a pravidla ho nezajímají.

Ryby
Pro Rybičky je vyznání lásky moc důležité, ale jsou stydlivé. Potřebují trochu postrčit. Jen stěží udělají první krok. Jakmile navodíte toto téma, už to půjde lépe. Nejlépe je obdarovat květinami a pozvat na romantickou večeři. Pokud se budou cítit příjemně, začnou se vyznávat ze svých citů.

Článek pro vás připravila kartářka Adéla.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Podzimní svádění podle znamení Podzimní svádění podle znamení

Čas letních lásek je dávno pryč, ale i podzim může být pěkně žhavý! Stačí vědět jak na to - využijte k...

Celý článek »