Reklama
 
Reklama
Reklama

Zharmonizujte své čakry meditací

Toužíte po uvolnění a oproštění se od všeho negativního? Vyzkoušejte meditaci na pročis-tění svých čaker, vaše barva aury zesílí. Není nic jednoduchšího! Napovíme Vám, jak na to! Připravte se na meditaci

Zharmonizujte své čakry meditací (obrázek)

3. 12. 2018 –  Meditace pomůže rozproudit vaši vnitřní energii. Uvolní potlačované pocity a budete díky ní moci vstoupit do vašeho vědomí. Důvěřujte svému vnitřnímu Já. Ono vás povede. Než začne-te s meditací, připravte si kolem sebe prostor, kde budete mít klid od vnějších ruchů. Najděte si proto příjemné místo, kde se pohodlně usaďte, a to nejlépe do lotosového květu či do turec-kého sedu. Zavřete oči a meditace může začít.

Nespěchejte!

Zavřete oči, vnímejte pouze svůj dech. Prožívejte každý nádech a výdech. Nesnažte se jej však ovlivnit svoji vlastní vůlí. Každým nádechem a výdechem se uvolňujete a klesáte k podstatě vašeho bytí. Nalézáte svůj vnitřní klid.

Pokud se již nacházíte v této fázi, můžete se začít soustředit na svoji první čakru. Zaměřte se na dolní konec páteře. Představte si, jak se tam vznáší červená koule. Pokud má tato koule nějaké nedokonalosti, je málo červená či je popraskaná, snažte se ji opravit. Vyhlaďte ji a roz-zařte ji. Až budete s tímto hotoví, přejděte ke své druhé čakře.

Pozornost přesuňte pod svůj pupek. Čakra v této oblasti by měla mít jasně oranžovou barvu. Udělejte to samé jako v prvním případě. Zbavte kouli veškerých nedokonalostí a pokračujte zase dál, a to na oblast nad pupkem, kde se nachází třetí čakra mající žlutou barvu. Dbejte na to, abyste i zde zahladili jakékoliv nerovnosti a pokračujte dál.

Další zastávkou je střed hrudníku. Zde sídlí čakra, která je symbolizovaná barvou zelenou. Vnímejte tuto barvu a nechte ji rozzářit. Stejně tak pokračujte u páté čakry. Ta má barvu světle modrou a nachází se v oblasti krku. Následně se přeneste do oblasti mezi očima, kde se nachá-zí třetí oko, tedy šestá čakra, která nese barvu tmavě modrou. Sedmá, tedy tzv. korunní čakra se nachází na temeni hlavy. Pročistěte řádně i tu a překontrolujte, zda jsou všechny koule va-šich čaker jasně zářící.

Po takovéto meditaci byste se měli cítit jako znovuzrození. Vaše vnitřní energie se rozproudila naplno a do žil se vám vlil nový život.

Článek pro vás připravila astroložka Vanda.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Podzimní svádění podle znamení Podzimní svádění podle znamení

Čas letních lásek je dávno pryč, ale i podzim může být pěkně žhavý! Stačí vědět jak na to - využijte k...

Celý článek »