Reklama
 
Reklama
Reklama

Změna je život! A možná i nová láska

Z májových dnů srší láska a touha po nalezení partnera. Zamyslely jste se nad tím, proč zrovna vy nemáte štěstí na muže? Zkuste změnit vizáž, styl oblékání, kupte si nový parfém, zajděte ke kadeřníkovi a prostě o sebe více pečujte! Jako šedé myšky si k sobě pana božského těžko přilákáte! A hlavně, usmívejte se!

Změna je život! A možná i nová láska (obrázek)

1. 5. 2019 –  Beran
Nejde popřít, že na sobě dokážete pracovat. Beranky, věnujte se sportovním aktivitám a udržujte si tak fyzickou přitažlivost. Pevná postava, energie a hladká kůže, to vše vám cvičení nabízí. Chcete být jiná? Kupte si kontaktní čočky a dopřejte své pleti peeling.

Býk
Zrozenkyně Býka o sebe pečlivě pečují. Dopřávají si noční i denní pleťové krémy. Návštěva kadeřníka a kosmetiky jim daruje blaho. Ale milé dámy, krása vychází zevnitř! Máte sklony k tloustnutí! Změňte svůj jídelníček a začněte na sobě makat v posilovně.

Blíženci
Ženy narozené ve znamení Blížence si se svým vzhledem nevědí rady. Kosmetické salóny, výstřední módní doplňky a účesy jsou jim cizí. V mládí je žena krásná, ale s přibývajícím věkem na sobě musí pracovat. Zajděte si na manikúru a začněte se konečně malovat!

Rak
Milé Račice, umíte se parádně upravit, ale co ta kila navíc? Malá dieta by vám neuškodila. Naplánujte si dovolenou v lázeňském letovisku a zajděte si na masáž anebo do solária. Zaměřte se na dolní partie těla a dopřejte hlavní roli vašim ňadrům.

Lev
Lvice, jste dominantní a máte rády extravagantní styl. Uberte na plynu a začněte se oblékat trošku romantičtěji, vždyť je květen, lásky čas! Na své tělo myslíte pravidelně, sportujete a chodíte na masáže, ale pozor na první paprsky slunce, ať vás nespálí.

Panna
Žádná jiná žena není tak upravená jako Panna. Tyto dámy moc dobře vědí, co jim sluší a mají smysl pro módní trendy. Pannám nemusíme připomínat hladce oholené nohy a skvělý parfém. Jen více dbejte na svou postavu. Proč pořád zakrývat svou postavu větším, i když šik oblečením?

Váhy
S Váhami je to těžké. Upřednostňují vnitřní krásu nad tou vnější. To je škoda. V nemoderním oblečení zanikne jejich pěkná postava. Přesto si dejte pozor na celulitidu a vsaďte na přírodní preparáty. Návštěva kadeřníka a obchodu s oblečením vám jen prospěje.

Štír
S postavou je to s vámi na štíru! Dopřejte si koupele, zábaly a lázeňské procedury. Rády chodíte v oblečení černé barvy, změňte to! Působíte nedostupně a příliš tajemně. Muži rádi objevují, ale musíte je první zaujmout svou ženskostí!

Střelec
Ženy Střelkyně si potrpí na zdravý životní styl, ale celý život bojují s váhou. Preferujete také příliš výstředního malování, to nemají pánové rádi. Trošku střídmosti a upusťte od rudých a výrazných barev. Starejte se o své vlasy a zajděte si třeba na jejich prodloužení. Také vyhoďte omamné parfémy!

Kozoroh
Kozorožky mají velkou výhodu. Čím jsou starší, tím vypadají lépe. Na svůj vzhled dbají, ale také ho dokážou pěkně obelstít. S líčidly nejsou velké kamarádky, tak s chutí do toho. Upravte si vlasy, namalujte se a nebojte se sexy outfitu, blíží se léto!

Vodnář
Krása se Vodnářkám nezapře! Libují si v malování, vlasových experimentech a vybraných vůních. Rády si nechají pomoct od vymožeností moderní doby, lifting, botox, plastika. Zkuste být více přírodní a místo fialové barvy vlasů vyzkoušejte přirozenější odstín.

Ryby
Ženy ve znamení Ryb o sebe rády pečují, ale docela to zanedbávají. Pokud potkáte svého vyvoleného, už si nezapomeňte oholit nohy, namalovat se, učesat a upravit si ruce i nehty. Dopřejte si nový šatník a přestaňte na sobě pořád šetřit!

Článek pro vás připravila astroložka Helga.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Podzimní svádění podle znamení Podzimní svádění podle znamení

Čas letních lásek je dávno pryč, ale i podzim může být pěkně žhavý! Stačí vědět jak na to - využijte k...

Celý článek »