Reklama
 
Reklama
Reklama

Znáte svoji největší slabost? Podle znamení!

Každé znamení zvěrokruhu má nějakou svoji Achillovu patu - víte, jaká je ta vaše? Prozradíme vám, kde jsou vaše rezervy, na kterých vás mohou jiná znamení nejsnáze nachytat!

Znáte svoji největší slabost? Podle znamení! (obrázek)

20. 11. 2019 –  Beran
Znamení Berana má někdy pěkně tvrdou hlavu, a taky horkou! Chtěli byste dosáhnout svého, a to teď hned, ať už to dáte okolí pořádně najevo, nebo si to necháte pro sebe. Ale tuto netrpělivou tvrdohlavost má Beran zkrátka někde v sobě! Pak se nelze divit, že vaší slabostí je nechat se snadno zatáhnout do hádek a sporů, které vám akorát tak zkazí náladu a nic víc z nich není!

Býk

Býci si potrpí na pohodlí a komfort, a to někdy i trochu víc, než by bylo zdrávo! Na jedné straně umíte být pracanti, ale na druhé straně si potom za odměnu představujete ničím nerušenou pohodu na gauči, gurmánské jídlo a tak dál! Co je na tom špatně? Zkuste někdy vykročit za hranice své komfortní zóny a teprve pak uvidíte, jaké zážitky vám unikají! Divíte se, že vás ostatní táhnou z gauče?

Blíženci
Blíženecká duše je zvídavá a zaujímá vás snad všechno! Rádi poznáváte nové myšlenky, seznamujete se s novými lidmi, rozšiřujete si obzor svých zájmů a poznatků. To je na jedné straně vaše přednost, ale všeho moc škodí - znamená to, že málokdy u něčeho vytrváte dostatečně dlouho! Pozor tedy na sklon k nestálosti, protože pak se jen stěží dostanete do hloubky a zůstáváte na povrchu věcí!

Rak
Jako Raci jste citlivé a emotivní povahy, jste mimořádně vnímaví a svůj citový život prožíváte velmi silně. Tato přednost si však někde musí vybrat svoji daň. A tak se nedivte, když vám někdo vytkne, že jste příliš náladoví - nejspíš na tom něco je! Z vašeho pohledu se řídíte svými pocity a intuici, ale pro ostatní to znamená nepochopitelnost a nevyzpytatelnost. Neuškodilo by trochu více racionality!

Lev
Lvi jsou pověstní svojí slabostí pro komplimenty a pochvalu! U těch vaše srdce vždy rychle roztaje, a každý, kdo vám umí pohladit vaše ego, si u vás rychle získává příznivé body. Ale ať už si to přiznáváte nebo nikoliv, je to vaše citlivé místo, které může kdokoliv šikovný použít k tomu, aby vás stáhl na svoji stranu! Tak tedy pozor, nenechejte se obalamutit sladkými řečmi o tom, jak jste skvělí!

Panna
Panny mají rády ve věcech pořádek a systém, a uspořádáváním věcí na jejich místo, ať už je to v domácnosti, v práci nebo kdekoliv jinde v životě, umíte někdy být téměř až posedlí! Ale uvědomili jste si někdy, kolik takové neustálé srovnávání všeho přesně tam, kde to má být, třídění a systematizování zabere času a energie? Možná byste ji mohli využít i jinak a lépe!

Váhy
Nejslabším místem Vah je co jiného než vaše pověstná nerozhodnost! Možná se u vás projevuje více, možná méně, ale někde v sobě tuto nejistotu, co je vlastně nejlepší, zkrátka máte. A víte, z čeho to pramení? Vaše duše tak moc touží po tom, aby bylo všechno správné, spravedlivé a dokonalé, že zkrátka neumíte vnitřně přijmout fakt, že je to možná úplně jedno a že o nic důležitého nejde!

Štír
Jako Štíři máte velmi hlubokou duši a vaše vnitřní prožívání je silné a intenzivní. Máte ovšem taky trpělivost, a umíte si na věci počkat - a to i v mezilidských vztazích, nebo možná hlavně tam! Pak se ovšem nedivte, že vaše okolí vás může vnímat jako nevyzpytatelné a tajemné, protože toto dokáže pochopit snad jen další Štír! Jste zkrátka pro ostatní znamení jedna velká záhada!

Střelec
Střelci jsou čestní a otevření lidé, kteří zkrátka neumějí lhát! To je skvělé - ale neumíte to dokonce ani tehdy, když si situace vyloženě říká o drobnou přetvářku, tedy ehm, chtěli jsme říct o taktnost! Vaše nevinné poznámky mohou občas urazit, a vy zkrátka nechápete proč! Tak příště raději neříkejte kamarádce, že ty šaty vypadají jako pytel, i když je to pravda a mysleli jste to dobře!

Kozoroh
V životě hodně toužíte po společenském uznání a po tom, aby lidé ocenili vaše úspěchy - taková je už zkrátka vaše kozoroží povaha, ať už se u vás to projevuje v kariéře, ve společenském životě nebo doma. Proto se taky můžete snadno začít cítit nepochopeni a zneuznání, a pak se uzavíráte do sebe a zbytečně se trápíte. Zkuste nebrat věci tak vážně a budete překvapeni, jak vám to usnadní život!

Vodnář
Vaše vodnářská duše je plná překvapení, a své okolí nepřestáváte šokovat svými nekonvenčními nápady a bláznivým životním stylem. Ale jakkoliv jsou vaše nápady skvělé a někdy dokonce předčí svoji dobu, vaší slabou stránkou je schopnost dotahovat je do konce. Takže kolikrát se do něčeho pustíte, nebo o tom pořád mluvíte, ale vytrvalost vás opustí ještě před dosažením cíle!

Ryby
Jako Ryby jste klidné a mírné povahy, umíte být rozvážní, diplomatičtí, citliví a vnímaví, máte v sobě velkou vnitřní moudrost a pochopení. Ale o co větší vaše vnitřní bohatství, o to více někdy může pokulhávat vaše aktivita ve vnějším světě. Co si budeme říkat, než se rozhoupete k činu, někdy to chvíli trvá - čekáte zkrátka na ten správný moment. Jen pozor, ať nestrávíte život v čekárně!

Článek pro vás připravila astroložka Pavlína.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Nejlepší vánoční dárky podle znamení zvěrokruhu Nejlepší vánoční dárky podle znamení zvěrokruhu

Máte už vybrané dárečky pro vaše blízké? Ještě ne? Proradíme vám, čím uděláte největší radost každému...

Celý článek »