Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vepř

1959, 1971, 1983, 1995, …
Element:
voda
Princip:
jin
Roční období:
podzim
Světové strany:
sever a severozápad

Obecná charakteristika

Vepř je milující, romantický a touží po poznání. Je kamarád, na kterého se může člověk spolehnout. Moc důvěřuje v lidskou dobrotu, a proto se stává, že je často zneužit svým okolím. Za jeho klidnou fasádou se skrývá obrovská vůle a vnitřní síla. Pro Vepře je pravda a mír důležitým základem pro jeho spokojený život, snaží se, aby všichni v jeho okolí byli spokojeni, a to i na úkor jeho vlastního pohodlí.

Silné stránky

Mezi největší přednosti Vepře patří jeho důvěryhodnost, věrnost, pravdomluvnost a ochota. Je velmi pozorný hostitel, jenž se postará o pohodovou atmosféru. Je kamarád, na kterého je možno se spolehnout.

Slabé stránky

To, co může být jedním velkým plus, se stává u Vepře zároveň i negativem. Jeho velká důvěra přerůstá často v naivitu, která bývá druhými zneužita. Vepř bývá také až příliš nejistý, rozdávačný a umíněný.

Co učiní Vepře šťastným

Zrozenec znamení Vepře zbožňuje shromáždění každého druhu, pořádá večírky a oslavy, vstupuje do klubů a jiných podobných společností. Loajální a uvážlivý Vepř vždy uzavírá trvalá a užitečná přátelství.

Život s ostatními

S Krysou má Vepř mnoho společného, rozumí si a chápou se. Vzniká mezi nimi hluboké přátelství, které nezřídka přerůstá v pevný partnerský vztah.

Buvol je tvrdohlavý a chce mít vždycky pravdu, Vepř se také někdy postaví na zadní, proto to v tomto spojení nemusí vždycky tak lehce klapat.

S Tygrem si Vepř velmi dobře rozumí, vzniká mezi nimi dlouholeté partnerství, ať už v práci, nebo v lásce. Tygr oceňuje přednosti Vepře.

Zajíc s Vepřem se skvěle doplňují, mají pro sebe pochopení, komunikace probíhá bezproblémově a nevznikají mezi nimi skoro žádné konflikty.

Drak a Vepř je vhodná kombinace, Vepř obdivuje Draka, toho bojovníka za pravdu, skoro až bezmezně a tomu to samozřejmě dělá velmi dobře.

Had je pro Vepře moc komplikovaný, nechápe ho a připadá mu, že si Had hraje na zbytečně velkého intelektuála, a tak k sobě nemohou najít cestu.

S Koněm se vztah může povést. Vepř je sice nejistý, protože neví, zda může Koni důvěřovat, ale při snaze obou stran je vztah na dobré cestě.

Koza a Vepř je láskyplné spojení, které je plné porozumění. Vzájemně se rozmazlují, vychutnávají si sami sebe a užívají si spolu spoustu zábavy.

Opice se s Vepřem navzájem respektují a tolerují. Vepř sice do vztahu přináší svou důvěru, ale občas by mu neškodilo, kdyby si Opici trošku ohlídal.

Ve vztahu Kohouta s Vepřem záleží opravdu jen vůli obou znamení. Cestu k sobě mohou najít, ale musí se snažit a chtít, automaticky to nepřijde.

Se Psem se Vepř cítí dobře, ani jeden nemá potřebu bojovat o první místo nebo svou pravdu. Respekt a tolerance se projevují na obou stranách.

Dva Vepři jsou kombinací, kde je chybným předpokladem, že spolu budou znamení vycházet dobře. Oba dva mají tendenci mít ve vztahu navrch.

Zavolejte našim poradcům

 • Klára (foto) Klára – Numerologie, Výklad karet
  Prožíváte těžkou životní situaci?
  Nevíte, jak dál? Společně najdeme řešení, mé karty nám napoví!
  Zavolejte! Vaše Klára na tel.: 906 707 707906 707 707 online
 • Mariana (foto) Mariana – Výklad karet, Léčitelství
  Potřebujete radu? Stojíte na rozcestí?
  Pomohu vám najít správný směr!
  Kartářka Mariana na tel.: 906 707 707906 707 707 online
  Nebo mi pošlete SMS ve tvaru VYKLAD MARIANA na 904 30 49
 • Eliška (foto) Eliška – Numerologie, Výklad karet
  Najděte svou lásku a naplňte svůj život!
  Díky svým schopnostem vám ke štěstí ráda pomohu, zavolejte mi!
  Vaše Eliška na tel.: 906 707 707906 707 707 online
  Nebo mi pošlete SMS ve tvaru VYKLAD ELISKA na 904 30 49

Všichni poradci »

Volejte levněji!