Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Horoskop na měsíc Říjen

Máte energie na rozdávání a výborný smysl pro humor. Umíte si udělat legraci i ze sebe sama. To vám pomůže v jednání s ostatními lidmi, kteří vás budou vyhledávat. Třeba tomu napomohl i odpočinek, který jste si dopřáli. Umíte nakládat se svým životem i svým zdravím. Načase je, abyste se začali dále vzdělávat, máte k tomu ty nejlepší podmínky. Zkuste nyní školu nebo nějaký rekvalifikační kurz.

Láska a přátelství

Opačné pohlaví vás doslova pronásleduje, a přestože jste momentálně žádný vztah nehledali, láska vás zasáhne plnou silou. Nakonec za ni budete vděčni a zamilování si budete užívat z celého srdce.

Peníze a práce

Podaří se vám splnit velmi náročný úkol, čehož si všimne váš nadřízený. Ale nejen to, zájem o vás projeví i konkurenční firma, a bude záležet jen na vás, co s tím uděláte a jakou cestou se vydáte.

Rodina a vztahy

Máte rádi zábavu a vyhledáváte společnost stejně naladěných lidí. Takže vymyslete víkend, který strávíte se svými přáteli a svojí rodinou. Společně se pobavíte, zasmějete a budete mít spoustu zážitků.

Zdraví a kondice

Mars se na vás směje a dodává vám tolik potřebnou energii. Žádné zdravotní komplikace v tomto měsíci nehrozí. Přesto se o sebe dále starejte. Odpočívejte, hodně spěte a hýbejte se na čerstvém vzduchu.