Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Horoskop na měsíc Srpen

Do života se vám sice budou hrnout problémy, vy je ale přivítáte s otevřenou náručí, protože díky nim porostete, a navíc budete mít radost, protože se vám je bude dařit řešit s lehkostí a nadhledem. Váš přístup k životu by vám mohl každý leda závidět. Vaše ladění k vám zase přitáhne pozitivní lidi i situace a o to větší radost, spokojenost a štěstí budete prožívat. Prostě se radujte ze života.

Láska a přátelství

Protějšky velmi přitahujete, jen nějak nemůžete objevit toho pravého. I to se vám nakonec podaří, takže na romantiku a lásku určitě nerezignujte. Bude to totiž láska na první pohled koncem prázdnin.

Peníze a práce

Peněz mít málo určitě nebudete. Dokonce v prvních dnech tohoto měsíce získáte nějaký dar, dědictví nebo výhru. Konečně si budete moci dovolit koupit to, po čem neodolatelně už dlouho marně toužíte.

Rodina a vztahy

Vaše rodina vás podpoří kdykoli to budete potřebovat. Též zjistíte, že máte skvělé přátele a noví jsou na obzoru. Dostanete, nebo jste už dostali nové sousedy, se kterými budete stejná krevní skupina.

Zdraví a kondice

Můžete trpět nemocemi jater. Omezte proto alkohol a dobře vám udělá ostropestřec mariánský, ze kterého si můžete připravit nápoje, nebo můžete rozžvýkat semínka. Nechte si také udělat jaterní testy.