Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Horoskop na měsíc Duben

Přichází k vám velká dávka energie a navíc máte radost ze života. Všechno se vám daří a vy jen záříte. Protějšci jsou k vám přitahováni jako můra ke světlu - stačí jen natáhnout ruku a vybírat. Také pracovní záležitosti nevypadají vůbec špatně. Chce to jen větší soustředění. Zaměstnavatel je s vámi velmi spokojen, což se projeví na vaší výplatní pásce. S financemi si tedy nemusíte dělat starosti.

Láska a přátelství

Máte velký smysl pro humor, vyzařujete energii a dobrou náladu. Je zcela jedno, zda máte velký nos, nebo byste potřebovali jen nějakou menší úpravu. Vaše vyzařování k vám přesto přitáhne toho pravého.

Peníze a práce

Máte nápady, které doufáte, že se zalíbí vašemu nadřízenému a odměny nebo povýšení vás neminou. Bohužel šéf na to má jiný názor. Prosadit se vám vyjde až koncem tohoto měsíce. Potom půjde vše hladce.

Rodina a vztahy

Jste tvořiví a máte spoustu zálib a plánů. Můžete být zaměřeni umělecky nebo sportovně či kulturně. Nezapomeňte ale do svých plánů a koníčků zahrnout i vaši rodinu, bude mít radost z vaší společnosti.

Zdraví a kondice

Vaše zdraví nebude mít chybu. Máte mnoho energie, a pokud se snad objeví jen náznak nějaké choroby, dokážete se s ní vypořádat lépe než lékaři. Pomáhá vám v tom váš optimismus a ten nejlepší záměr.