Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Horoskop na měsíc Září

Milí Blíženci, tento měsíc vám přinese samá pozitiva a jistoty. V partnerských vztazích nezaznamenáte žádný mráček, jen jasné nebe. Trošku to zaskřípe koncem září, ale zase se mnohé vyjasní, takže to bude spíše ku prospěchu. V pracovních záležitostech se vám bude dařit. Pokud se rozhodnete podnikat, neměl by to být problém. Ale bylo by lepší, kdybyste si ještě chvíli nechali i stávající práci.

Láska a přátelství

Čeká vás velké štěstí v lásce. Přitahujete typy, které jsou vám podobné svým založením. Jste společenští extroverti a potřebujete cítit náboj i od partnera. V září to tedy bude pořádné dobrodružství.

Peníze a práce

Peněz máte dostatek, takže si můžete dovolit koupit si i dražší věc. Také dárky se k vám budou dostávat různými cestami. Dokonce máte výborného obchodního ducha, takže se pustíte též do obchodování.

Rodina a vztahy

S jistým členem rodiny vaše vztahy nefungují tak, jak by měly. Mohou to být rodiče, děti, sourozenci nebo drahá polovička. V každém případě si raději dělejte svoje věci a nepouštějte se do diskuzí.

Zdraví a kondice

Máte energie na rozdávání a vaše fyzická i psychická kondice je na vysoké úrovni. Žádná nemoc nebo úraz by hrozit neměly. Tento měsíc si můžete opravdu užívat jen to nejlepší, a to ve všech směrech.