Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Horoskop na měsíc Červenec

Jste velmi důvěřiví, což by se vám nemuselo vyplatit. Seznámíte se s protějškem, do kterého se zamilujete na první pohled. Na vážnější známost s ním ale začněte myslet až o něco později. Možná zjistíte, že mu až tolik důvěřovat nemůžete a vyhnete se velkému zklamání. Také pozor na různé půjčky a podvody, ve vašem životě se nyní objeví člověk, který vás bude chtít obrat o peníze nebo jiné výhody.

Láska a přátelství

Máte nadbytek energie a chcete poznat mnoho lidí. Sundejte si růžové brýle. Ne všichni jsou poctiví a myslí to s vámi dobře. Je velká pravděpodobnost, že narazíte na podvodníka. Prověřte si informace.

Peníze a práce

S financemi to bude momentálně trochu složité. Dejte si pozor na půjčky, tzv. výhodné nabídky, nebo uzavírání smluv. Naopak zelená by vám měla svítit, co se týká přivýdělků. Nabídek bude dostatek.

Rodina a vztahy

Jste společenští, takže o přátele nouzi nemáte. Uspořádejte sešlost, kam pozvěte přátele i rodinu. Tento měsíc bude přát zábavě s těmi nejbližšími i blízkými. Můžete vymyslet též společenskou hru.

Zdraví a kondice

Časté oslavy, plné jídla a pití, vám mohou pokazit zažívání. Hrozí zácpa, takže si budete muset upravit jídelníček. Jezte hodně vlákniny, ovoce, zeleniny a dodržujte pitný režim. Pijte hlavně vodu.