Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Horoskop na měsíc Leden

V citové oblasti vám, milí Blíženci, bude přát Venuše, bohyně lásky a krásy. Důvěřujte jí, že udělá všechno pro to, abyste byli šťastní. V zaměstnání si dejte pozor na šéfa a množství úkolů, jimiž vás zahlcuje. To je práce minimálně pro dva lidi, ale kolegům se do náročných úkolů nechce. Máte spoustu energie, to ale neznamená, že si musíte nechat všechno líbit a naložit na sebe víc, než je nutné.

Láska a přátelství

Nezadaní dostanou možnost se seznámit a s novým objevem prožít nečekané milostné dobrodružství. Jste laskaví, plni optimismu a dobré nálady, což k vám opačné pohlaví přitahuje silněji než magnet.

Peníze a práce

V zaměstnání vás čekají náročnější úkoly, se kterými si zpočátku nebudete vědět rady. Postupně na to ale přijdete, i když vás to bude stát značné úsilí. Váš úspěch vám budou kolegové ze srdce přát.

Rodina a vztahy

S vaší polovičkou to bude horší. Máte pocit, že byste byli nejraději sami. Teď je ten pravý čas věnovat se svým zálibám a rozvíjet dovednosti a znalosti. S protějškem si od sebe alespoň odpočinete.

Zdraví a kondice

Můžete mít, milí Blíženci, momentálně problémy s pohyblivostí a pohybovým aparátem. Měli byste více cvičit a vůbec se hýbat, ale až po dohodě s lékařem, který vám doporučí, co pro vás bude nejlepší.