Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Horoskop na měsíc Prosinec

Sice se vám nebude momentálně úplně dařit, ale pro vás to bude taková těžší zkouška, jak si dokážete udržet úsměv na rtech i v takovýchto případech. Určitě obstojíte na výbornou, hlavně, když budete vědět, že v poslední třetině prosince se všechno obrátí k lepšímu a vy se nepostačíte divit, jak se vám začne všechno napravovat. Takže to chce mít jen trochu trpělivosti a víru, která i hory přenáší.

Láska a přátelství

Vychutnávejte si romantický vztah, ale v žádném případě nechtějte na partnerovi nějaké jeho analýzy a ujišťování do budoucna. Ani jeden na to nejste připraveni, nechte to raději na pozdější dobu.

Peníze a práce

Financí máte momentálně dostatek. Dejte si ale pozor na jejich odtah, který bude velký. Nedokážete svým nejbližším říci ne, když po něčem touží. Myslete raději na to, ať máte z čeho zaplatit nájem.

Rodina a vztahy

Zelenou budete mít ve vylepšování vašeho rodinného obydlí. Možná je také koupě nového bytu nebo dokonce domku či víkendové chalupy. V každém případě zapojte celou rodinu, také se jí to přece týká.

Zdraví a kondice

Pokud máte problémy s klouby, zajděte si do lékárny a kupte si výživu, která je na ně určená. Nezatěžujte je příliš a snažte se snížit vaši váhu. Nezanedbávejte pohyb, který vašim kloubům neškodí.