Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Horoskop na měsíc Prosinec

Milí Blíženci, přestaňte být solitéry v pracovním i osobním životě. Jsme stvořeni, abychom se učili na vztazích s druhými lidmi. Takže nezalézejte do své ulity a učte se. Nebuďte podráždění, pokud někdo s vámi nebude souhlasit, každý má svoji pravdu, tak se zamyslete také nad tím, co vám ten druhý člověk říká. Třeba to není úplně od věci a vy svůj postoj časem přehodnotíte. Čeká vás hezké období.

Láska a přátelství

Momentálně nejspíš nemáte žádný vztah a dokonce vám to vyhovuje. Dokážete se zabavit sami, navíc máte mnoho přátel, kteří vám volný čas zaplní. Ale nikdy neříkejte nikdy, protože láska na vás čeká.

Peníze a práce

V pracovní sféře to nebude nijak úžasné především, co se vztahů týče. Mezi kolegy si dejte pozor na to, co řeknete a uděláte, protože je ve vaší blízkosti někdo, kdo netrpělivě čeká na vaši chybu.

Rodina a vztahy

Momentálně budete mít problém s komunikací s rodinou. Cítíte, že vám nikdo nerozumí a raději se stáhnete. Vydržte ale, protože kolem Vánoc se všechno vyřeší a vy se doma opět budete cítit výborně.

Zdraví a kondice

Tím, že budete řešit mnoho vztahových problémů, začne vám ubývat energie. Bude stačit, aby se někdo zamračil, a vaše vitalita bude okamžitě na bodu mrazu. Jděte raději do přírody a dýchejte zhluboka.