Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Říjen

Milí Kozorozi, říjen pro vás bude dosti obtížný měsíc, budete si připadat, že s někým neustále bojujete. V lásce, práci ani v rodinných vztazích to nebude lepší. Budete si muset zachovat chladnou hlavu a všechny nepříjemnosti řešit s rozmyslem. Až koncem října se začne všechno zlepšovat a vy se budete cítit lépe. Naučte se, abyste se cítili dobře bez ohledu na to, jak se bude chovat vaše okolí.

Láska a přátelství

Váš protějšek vám nedává pokoj a všechno musí být podle něj. Připadáte si spíše jako ve vězení a máte tendenci odcházet z domova. Promluvte si s ním a hlavně se nedejte zastrašit. Vždyť jste osobnost.

Peníze a práce

Finance se rozkutálely, ale pravda je, že jsou to poslední, co vás momentálně trápí. Přesto byste si měli udělat doma pořádné účetnictví, abyste věděli, za co utrácíte a zda by to šlo nějak změnit.

Rodina a vztahy

Doma je to takový začarovaný kruh. S protějškem si nerozumíte, takže trávíte více času v práci, jenže to se mu nelíbí, takže potom kvůli tomu vznikají další hádky a vy nevíte, jak z toho všeho ven.

Zdraví a kondice

Zaměřte se na čištění organismu, protože vám přestávají fungovat dobře ledviny. Pročistěte je různými ledvinovými čaji, na pomoc si vezměte také kopřivový čaj. A pijte rovněž hodně pramenité vody.