Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Prosinec

Ponořte se do studia duchovní literatury a navštivte meditační sezení. Udělejte si nějaký čas jen pro sebe, kdy budete doma sami a můžete si různé techniky vyzkoušet. Vaše naladění by také mohlo pomoci jiným lidem nebo zvířatům. Jste momentálně připraveni pracovat nebo pomáhat v dobročinných organizacích. Ti bohatší mohou přispět i finanční podporou. Uvidíte, že z toho budete mít dobrý pocit.

Láska a přátelství

Začátkem měsíce budete prožívat spíše platonický vztah, který ale pomalu pookřeje a vy zjistíte, že oba začínáte k tomu druhému cítit lásku. Jenom se nebojte dát ji najevo. Určitě se tím neshodíte.

Peníze a práce

Vaše energie a síla sahají do budoucnosti. Tam, kde jste nyní, se příliš šťastni necítíte. Nastala doba s tím něco udělat. Sepište všechna svá pracovní přání, také své plusy a mínusy, a hledejte se.

Rodina a vztahy

Chtěli byste zvelebit celý dům, na což máte rovněž finanční prostředky. Zapojte do svých přání celou rodinu, ať si i ona řekne svůj názor. Možná všichni přinesou spoustu skvělých neotřelých nápadů.

Zdraví a kondice

Zdraví máte pevné, v dohledné době vám nic nehrozí. Dokonce ani nachlazení. Podpořit jej můžete ještě třeba masážemi a návštěvou sauny. Jezte také hodně ovoce a zeleniny a pohybujte se na vzduchu.