Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Leden

Milí Kozorozi, jde vám to šťastnější období. A to nejen v lásce. Na co sáhnete, to se vám daří. Naučili jste se rovněž trpělivosti, což vám přináší dary. Protože nic není hned a na to nejlepší si musíme umět počkat. A ono to přijde, pokud nebudeme nic lámat přes koleno. Pro vás to momentálně platí o to víc. Poznáte, že dokážete vše, co chcete. Nejdůležitější je ale urovnat si vztahy s ostatními.

Láska a přátelství

Jste komunikativní a nedělá vám problém navazovat nová přátelství a kontakty, ať už pracovní nebo osobní. Raději ale zatím zůstáváte bez protějšku. To vůbec nevadí, až budete připraveni, láska přijde.

Peníze a práce

S financemi nebudete mít v lednu žádný problém. Dokážete snadno poplatit účty a ještě vám zbude na malou rozmařilost. Obchody, které máte rozpracovány, vyjdou v nejbližší době podle vašich představ.

Rodina a vztahy

Své rodině jste vždy k dispozici, ať se jedná o radu nebo pomoc. Dokonce si vaše názory berou k srdci a podle toho jednají. Jenže pro potřeby jiných zapomínáte na ty svoje, to byste měli napravit.

Zdraví a kondice

Začínají vás bolet zuby nebo dásně? Určitě navštivte vašeho zubaře a také dentálního hygienistu. O zuby musíte lépe pečovat, kupte si také potřebné vybavení, nitě, vhodný kartáček a kvalitní pastu.