Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Duben

Snažíte se, milí Kozorozi, setkávat se s lidmi, kteří jsou vaše krevní skupina. Jenže nejste tolerantní a neuznáváte jiný názor než ten svůj. Můžete proto o přátelství přijít. Zkuste změnit své myšlení a vzorce vašeho chování. Berte své přátele jako zrcadla, která vám ukazují vaše skutečné já a pracujte na sobě. Problémy se mohou objevit i v zaměstnání, nebojujte sami se sebou ani se svým okolím.

Láska a přátelství

Momentálně nehledáte lásku, je pro vás vhodnější přátelství, které vám něco dá. Potřebujete kolem sebe lidi, se kterými můžete řešit otázky mezi nebem a zemí, zaujme vás psychologie nebo filosofie.

Peníze a práce

Rádi se setkáváte s lidmi, máte obchodního ducha, takže práce, která by pro vás byla nejvhodnější, se týká obchodních činností. Určitě by vám dobře šla, tak si promyslete, jakým novým směrem se dát.

Rodina a vztahy

Snažíte se neustále vzdělávat a růžky vystrkujete i do nových oborů. Je fajn, že si chcete rozšířit obzory. Naštěstí na to nahlíží stejně i vaše rodina, která vás bude s velkou láskou povzbuzovat.

Zdraví a kondice

Dbejte o svoji páteř a zuby. Jezte potraviny, které vám s tím pomohou. Například losos, sardinky, tuňák, mléčné výrobky, jako jogurty, sýry, podmáslí, vlašské ořechy a lněná semínka. Též hodně cvičte.