Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Prosinec

Tento měsíc bude pro vás, milí Kozorozi, velmi přínosný. Potkáte svoji osudovou lásku, v práci se vám bude dařit, také finanční sféra nebude špatná. Užívejte si všech darů, které vám vesmír nabízí. Je čas, abyste trošku bilancovali a konečně se pustili do všeho, čeho byste rádi dosáhli v osobním i pracovním životě. Nyní na to totiž nastala ta správná doba. Takže se ničeho nebojte a jděte do toho.

Láska a přátelství

Venuše vám přinese spoustu příležitostí k seznámení. Bude záležet jen na vás, koho si vyberete. Vybírejte ale pečlivě a nedívejte se jen na vnější vzhled. Pouze jeden protějšek totiž bude ten pravý.

Peníze a práce

Jste neskutečně pracovití, vše se vám daří a nápady se ve vaší hlavě jen rojí. Pracovní sféra bude opravdu úspěšná. Ocení to i váš nadřízený, který ve vás vždycky věřil a nyní se mu intuice vyplatila.

Rodina a vztahy

Tento rok si budete vánoční atmosféru opravdu užívat. Do všech příprav se za zapojí i celá vaše rodina. Jděte se společně podívat také na náměstí na rozsvěcení vánočního stromku a svařák na zahřátí.

Zdraví a kondice

Je možné, že vás trochu potrápí žlučník, což je kolem Vánoc opravdu nepříjemné. V každém případě se zkuste nepřejídat, kupte si žlučníkové bylinky a pijte je raději už v předstihu, jistě vám pomohou.