Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Červenec

Tedy, milí Kozorozi, toto období není pro vás příliš příznivé. Co se týká lásky a vztahů, nebudete zrovna příjemně překvapeni. Nezadaní zatím nevyhledávají vážné vztahy, protože se bojí odmítnutí a zklamání. Zadaní se budou se svým protějškem míjet v porozumění a hádky nebudou ničím výjimečným. V pracovní oblasti to též nebude žádná hitparáda. Nemyslete tedy na problémy a vyrazte někam do přírody.

Láska a přátelství

Mohli byste potkat příjemný protějšek, který by se vám zamlouval, jenže vy každého odradíte tím, že se tváříte velmi nepřístupně. Měli byste se přestat bát odmítnutí a raději pro lásku něco udělat.

Peníze a práce

Jste velmi pracovití, ale v poslední době to přeháníte. Práce vás obírá o čas i v soukromí. Nejen, že na ni doma myslíte, ale taky si ji berete s sebou i fyzicky. To se samozřejmě nemůže líbit rodině.

Rodina a vztahy

V nejbližší době od partnera nemůžete čekat nějaké hlubší pochopení. Naopak, kdykoliv řekne, co se mu na vás nelíbí, hned vyletíte a pohádáte se. Měli byste si v klidu o všem, co vás trápí, promluvit.

Zdraví a kondice

Dejte si velký pozor na žlučník, nejezte tučná nebo smažená jídla. Pokud už se žlučníkem marodíte, nebo jste marodili, jistě víte, jakou dietu byste měli dodržovat. Pokud ne, navštivte svého lékaře.