Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Září

Milí Kozorozi, v milostné oblasti to nebudou žádné hřejivé sluneční paprsky. Naopak máte tendenci se seznamovat se samými nevhodnými protějšky. Ale tato smůla nebude trvat věčně. Ani v práci se právě vám nedaří. Je toho na vás hodně a nápady nepřicházejí. Pociťujete totální vyhoření. Na to je jen jedna rada. Vezměte si delší dovolenou a jeďte si odpočinout. Potřebujete relaxovat, nejlépe o samotě.

Láska a přátelství

Nenuťte se do vztahů, ve kterých se necítíte dobře. Akorát by vám to bralo energii, kterou budete potřebovat. Věřte, že na vás ten pravý protějšek někde čeká, a stejně jako vy jeho, on vyhlíží vás.

Peníze a práce

Buďte připraveni na neočekávanou investici, která zasáhne do vašeho rozpočtu. Budete se muset uskromnit. Přemýšlejte nad svými výdaji, co je nutné koupit a co si můžete, alespoň na čas, odpustit.

Rodina a vztahy

Někdo z rodiny k vám není úplně upřímný a vy nevíte, kdy mu můžete věřit a kdy ne. Zkuste zapojit svoji intuici, která vám napoví. Pomoci by vám mohli rovněž vaši dobří přátelé, kterým se svěříte.

Zdraví a kondice

Tento měsíc budete náchylnější k úrazům, tak si dejte pozor při sportu nebo jízdě v autě. Je také možné, že budete méně pohybliví, mohou vás bolet klouby nebo záda. Zvažte správnou výživu a pohyb.