Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Červenec

Váš optimismus a přitažlivost, a rovněž Venuše, vám do cesty přihrají ten správný protějšek. Budete mít jeho absolutní obdiv a lásku, navíc to bude vzájemné a určitě se nemusíte bát, že by to byl jen krátkodobý flirt. Právě naopak. V pracovní oblasti se zadaří, dokončíte své úkoly včas a na sto procent. Nemine vás tedy odměna, kterou si plně zasloužíte. Takže i peníze přispějí k vaší spokojenosti.

Láska a přátelství

Amorův šíp vás zasáhne zcela nepřipravené. Prožijete úžasné období, plné vášně, lásky a spokojenosti. Tento vztah vydrží dlouhou dobu, je možné, že dokonce celý život. Užívejte si svůj protějšek.

Peníze a práce

V práci se vám bude opravdu dařit. Navíc považujete za samozřejmé, že neusnete na vavřínech a dále na sobě hodláte pracovat. To vám přinese nebývalý úspěch. Zaměstnavatele si můžete už nyní vybírat.

Rodina a vztahy

Chystáte se na předělání svého bytu či domu nebo také zahrady. Sami na to ale nestačíte, požádejte tedy o pomoc své přátele a rodinu. Uvidíte, že vám pomohou rádi a zažijete při tom spoustu legrace.

Zdraví a kondice

Vašemu zdravotnímu stavu nelze nic vytknout. Je prostě perfektní. Určitě víte, jak se o sebe starat. Takže máme jen doporučení, odpočívejte více a zajděte si na masáž či do sauny, je velmi osvěžující.