Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Duben

Díky vynikající hvězdné konstelaci dokážete pracovat s maximálním nasazením. Oporou vám bude partner, jenž vám poradí se vším, co vás trápí. Hlídejte si finance, vaše touha utrácet vás může dovést až k hořkým koncům. O příjmy si sice zatím starosti dělat nemusíte, ale mějte na paměti, že dobré časy nebudou trvat věčně. Při nákupu jisté věci do domácnosti nehleďte na cenu, ale především na kvalitu.

Láska a přátelství

V oblasti vztahů projevíte jistou míru přelétavosti, což se nemusí líbit zejména vašim stálým partnerům. Situaci ještě zkomplikujete tím, že se nebudete cítit na vině, tudíž se odmítnete omluvit.

Peníze a práce

Mars s Uranem v opozičním postavení vytváří vnitřní napětí, jež vás žene k tomu, abyste hledali nové pracovní výzvy. Jste bezednou studnicí kreativních myšlenek, které se snažíte ihned realizovat.

Rodina a vztahy

Někteří členové rodiny projeví snahu výrazně omezit váš lví majestát. Budou vám chtít diktovat, co a jak byste měli dělat, což se vám ani trochu nelíbí. Dejte jim jasně najevo, že tudy cesta nevede.

Zdraví a kondice

Trápí vás vleklé migrény, u nichž lékaři nebyli schopni odhalit příčinu a vy se jich nedokážete zbavit? Brzy zjistíte, že přece jenom existuje způsob, jak se toho problému jednou provždy zbavit.