Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Srpen

Milí Lvíčci, Vesmír vám bude tentokrát příznivě nakloněn a splní vám, co vám jen na očích uvidí. Zaměřte se nyní na své sebevzdělávání a zkuste něco nového. Dveře úspěchu máte otevřeny. Splňte si i svoje dětské sny. Uvidíte, že se vyplatí žít a radovat se ze života. Pokud bylo vaším snem cestování, tak jen do toho. Nemáte na vaší cestě žádné překážky, které by vás měly nějak výrazněji zabrzdit.

Láska a přátelství

Láska, kterou jste nedávno potkali, vás hřeje u srdíčka. Víte, že jste možná konečně potkali toho pravého nebo tu pravou. Váš pocit a obrovský cit vám nemůže nikdo vzít a ani ho nemůže ničím pokazit.

Peníze a práce

Chcete mít všechno, co se vám líbí, ale vůbec se nedíváte, jak se vaše konto tenčí. Hrozí nebezpečí, že brzy nebudete mít ani na jídlo či zaplacení bydlení. Takže si rozmyslete, co si můžete dovolit.

Rodina a vztahy

Věnujete se svým dětem a své drahé polovičce, což přináší uspokojení nejen vám, ale i celé rodině. Až budete plánovat víkendy, zkuste svolat celou rodinu a poradit se s nimi, co by chtěli podniknout.

Zdraví a kondice

Pokud pociťujete srdeční arytmii, neváhejte a jděte k lékaři. Neměli byste kouřit ani jíst tučná jídla. Také dostatek pohybu bude potřeba. Dále žádné rozčilování, dostatek spánku a častější odpočinek.