Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Říjen

Milí Lvíčci, máte pocit, že se vám nic nedaří, ale vyrazili jste do boje a všechny nesrovnalosti a záludnosti se snažíte řešit. Řešte je s chladnou hlavou, bez emocí, jinak vše ještě více zhoršíte. Pokud vám chybí finance, najděte si přivýdělek. Máte-li pocit, že se vám drahá polovička vyhýbá, zkuste si o tom promluvit, ale v žádném případě nikam protějšek netlačte a nesnažte se cokoliv vyčítat.

Láska a přátelství

Pokud potkáte protějšek, který je vám sympatický, ale on se nechce více sblížit, nesnažte se to lámat přes koleno. Buď se všechno časem vyvine k vaší spokojenosti nebo se objeví někdo jiný, zajímavý.

Peníze a práce

Po finanční stránce si nebudete moci vyskakovat, proto se snažte šetřit, kde to půjde. Můžete si též najít přivýdělek, třeba jen dočasný. Nemusí to být zrovna ve vašem oboru. Práce je momentálně dost.

Rodina a vztahy

Snažte se využít své umělecké sklony při zvelebování domova. Určitě se v něm potom budete všichni cítit mnohem lépe. Jen musíte překonat vaši momentální lenost, ale to určitě zvládnete levou zadní.

Zdraví a kondice

V tomto měsíci vám nehrozí žádný vážnější úraz ani nemoc, takže můžete být po této stránce v klidu. Jen zkuste více odpočívat a chodit na procházky. Jako prevence to v žádném případě škodit nemůže.