Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Duben

Milí Lvíčci, jste činorodí a nevydržíte odpočívat. Odpočinek je velmi důležitý, ale momentálně by vás k němu nikdo nepřinutil. Jste aktivní na všech stranách. Začněte také více sportovat, protože tam se uplatní vaše neklidná povaha a dostanete ze sebe i stres, který občas pociťujete. Vydejte se na cesty do zahraničí, ale udělejte si spíše aktivní dovolenou na horách nebo třeba pod mořskou hladinu.

Láska a přátelství

Máte nezaměnitelný smysl pro humor a nyní potkáváte protějšky, kteří to mají stejně. Samozřejmě je řeč o vás nezadaných. Venuše vám bude opravdu dopřávat četná potěšení. Takže se těšte na novou lásku.

Peníze a práce

S penězi problém nemáte. Navíc v polovině dubna vám přijde do cesty velká příležitost. Buď jako přivýdělek nebo nová pracovní zkušenost či dokonce dostanete podnikatelský nápad. Nepromarněte šanci.

Rodina a vztahy

Užijte si dětí, dokud o to stojí. Vymyslete aktivity, které by bavily celou rodinu. Můžete se od svých ratolestí lecčemu přiučit stejně jako ony od vás. Věnujte jim víkendy, budete spokojeni všichni.

Zdraví a kondice

Jste opravdu činorodí, ale někdy to přeháníte. Mohlo by to vést až ke ztrátě energie, kterou potřebujete nutně doplnit. Vyzkoušejte alternativní způsoby - třeba Reiki, nebo si vemte energii z přírody.