Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Září

Tentokrát máte vesmír na své straně. Působíte neodolatelným dojmem na opačné pohlaví a protějšky si můžete vybírat. Lepí se na vás jak vosy na med. To vám vyhovuje, nehledáte zatím vážnější vztah, chcete si užívat a bavit se. Také poznávání protějšků vám dělá radost. Ale pozor, abyste nepřebrali, měli byste se konečně rozhodnout. V práci ale máte ve všem jasno a víte moc dobře, co chcete dokázat.

Láska a přátelství

Září bude pro vás v lásce opravdu divoké. Zažijete směsici citů, vášně, radosti a náhlé rozpadnutí vztahu. Je ale pravda, že vám to těžkou hlavu dělat nebude, v záloze totiž máte další protějšek.

Peníze a práce

Máte vypracovaný skvělý pracovní systém, jak zvládat náročné úkoly, a pokud budete postupovat dle vlastního scénáře, bude všechno v pořádku a nedočkáte se žádného zbytečného nepříjemného překvapení.

Rodina a vztahy

Vyzařujete obrovskou pohodu, což se projeví nejen ve vaší domácnosti vzhledem k dětem a vaší milované polovičce, ale také k širší rodině a též k přátelům. Tento měsíc se u vás dveře skutečně netrhnou.

Zdraví a kondice

Jste ve výborné kondici fyzické i psychické. Určitě víte, že všechno souvisí se vším. Takže takové ponaučení pro příští měsíce. Čím víc budete v pohodě psychicky, tím lépe na tom budete i fyzicky.