Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Prosinec

Možná si váš protějšek myslí, že ho musíte poslouchat. Je na vás, zda mu to vysvětlíte nebo mu jen podlehnete. Zkuste si s ním tedy rozumně promluvit, abyste nakonec neměli zkažené svátky. Také v zaměstnání se vaše názory rozcházejí s názory vašeho nadřízeného. Zvažte, jakou formu zvolíte. Zda si s ním promluvíte, nebo to necháte být. Koneckonců na poslední slovo má právo, je přece jen nadřízený.

Láska a přátelství

Čekají vás emoční výbuchy. Protějšek by rád, abyste se chovali podle něj, ale vy máte jiný názor. Chtělo by to nějaký kompromis, proto si na to v klidu domova sedněte a s partnerem všechno rozeberte.

Peníze a práce

Pracujete do roztrhání těla víc, než je běžná pracovní doba. Navíc si povinnosti ze zaměstnání nosíte domů, takže si neodpočinete a rodina se na vás za to zlobí, protože ji kvůli práci zanedbáváte.

Rodina a vztahy

V rodině máte človíčka, který se velmi rád hádá a navíc je často arogantní. Musíte vědět vy, kdo to je. Bohužel se to nezmění ani o svátcích, takže si dejte pozor, aby vám i ostatním nezkazil Vánoce.

Zdraví a kondice

Váš imunitní systém bude tento měsíc oslabený, možná se objeví teploty a záněty v krku nebo uších. Jezte hodně ovoce a zeleniny a otužujte se. V místnostech nepřetápějte a choďte častěji do sauny.