Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Leden

Leden se budete věnovat převážně pracovním otázkám, objeví se také šance na výrazný posun ve vaší profesní kariéře. V milostné oblasti si mnoho radosti neužijete, ve vztazích se připravte na potíže. Podaří se vám však zdolat nějaké nepříjemné povinnosti, které jste dlouho odkládali. Vrhněte se i na vyřizování úředních záležitostí, díky příznivé hvězdné konstelaci si s nimi přímo skvěle poradíte.

Láska a přátelství

Venuše procházející znamením Kozoroha lásce příliš nepřeje. Díky vašemu extrémnímu pracovnímu vytížení se bude váš protějšek cítit poněkud osamocený, což mezi vámi zřejmě vyvolá nejednu ostrou hádku.

Peníze a práce

Po pracovní stránce se vám bude dařit tak dobře, že zapomenete na všechno ostatní a vrhnete se do toho rovnou po hlavě. Díky svému neutuchajícímu elánu dokončíte také spoustu restů z minulého roku.

Rodina a vztahy

Rodina se na vás bude opravdu zlobit, protože většinu času strávíte v práci. Měli byste si uvědomit, že vaši nejbližší vás opravdu potřebují a věnovat jim svou pozornost. Co takhle společný výlet?

Zdraví a kondice

Budete mít síly na rozdávání, proto vám neuškodí ani náročná tělesná cvičení zaměřená na výdrž. Zaměřte se hlavně na posílení svalových partií kolem páteře, ty dostávají v běžném životě dost zabrat.