Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Únor

Čeká vás poněkud problematické období. Rozpory v zaměstnání se sice v průběhu února přijatelně vyřeší, vy si ovšem uvědomíte, že se do vašich pracovních povinností vkrádá každodenní nezáživná rutina. Také ve vztazích se připravte na názorové rozdíly mezi vámi a partnerem, které mohou vyústit v ostrou diskusi na téma dalšího společného soužití. Nakonec se ale bouřka přežene tak rychle, jak přišla.

Láska a přátelství

Rutina se objeví i ve vašem milostném života, což mu příliš neprospěje. Tento problém vyřešíte vybočením z všedního stereotypu - vezměte svůj protějšek na romantickou večeři nebo na zajímavý výlet.

Peníze a práce

Zřejmě se vám podaří odhalit člověka, který vám dlouhodobě podkopává pracovní kariéru. Každodenní všednost může některé z vás velmi ubíjet, nicméně jste-li dostatečně podnikaví, dokážete to překonat.

Rodina a vztahy

Ve vašich milostných či rodinných vztazích by neměla chybět pořádná dávka zdravého nadhledu. Bez něj se svými blízkými jen velmi těžko dokážete dohodnout na nějakém oboustranně rozumném kompromisu.

Zdraví a kondice

Minimálně do poloviny února dodržujte pravidelnou životosprávu, jinak se to negativně odrazí na vašem oběhovém systému. Můžete začít s léčbou různých výrůstků, které k vašemu tělu rozhodně nepatří.