Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Srpen

V tomto měsíci si můžete stanovit vysoké pracovní cíle, nic pro vás nebude nemožné. Pokud vám někdo vyčte přílišnou dominanci a kariérismus, berte to spíš jako bledou závist a nic si z toho nedělejte. Srpen se skvěle hodí pro uzavírání různých smluv, skládání zkoušek nebo obchodní jednání. V milostné oblasti se situace značně vyjasní v druhé polovině měsíce, kdy se vám začne blýskat na lepší časy.

Láska a přátelství

Pokud se vás někdo pokusí zlákat k nezávaznému flirtu, zřejmě ho odmítnete. Po sexuálním uspokojení toužíte mnohem méně než po romantice a splynutí duší. Celkově budete v oblasti lásky trochu nejistí.

Peníze a práce

Zpočátku vám hvězdy budou přát, proto se vrhněte na nějaký náročný úkol. Obrňte se ale trpělivostí, protože výsledky neuvidíte dřív než koncem měsíce. Finance navíc vás přesvědčí, že to stálo za to.

Rodina a vztahy

V rodině se objeví potíže. Ať se pustíte do čehokoli, vaši blízcí s tím rozhodně nebudou souhlasit. Nechystají se vám sice házet zrovna klacky pod nohy, ale výraznou podporu od nich také nečekejte.

Zdraví a kondice

Slunce zvyšuje vaši tělesnou svěžest a vitalitu, proto se budete pyšnit neobyčejně dobrou kondicí. Můžete se věnovat jakémukoli druhu sportu a navíc bez problémů snesete i mimořádně vysokou zátěž.