Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Únor

Tento měsíc vás čekají vesměs úspěchy a určitě tomu napomáhá i váš optimismus. Je skvělé, že v sebe věříte a jdete si za svými cíli. Promyslete si, čeho všeho chcete dosáhnout a rozvrhněte si to na jednotlivé etapy. Zjistíte, že plánování je velmi důležité, abyste náhle nezůstali stát v půli cesty. Máte velký potenciál, jen ho musíte naplno využít. Také si průběžně zjišťujte potřebné informace.

Láska a přátelství

V první polovině měsíce budete mít štěstí v lásce, užívejte si všech vesmírných darů, protože ta druhá půlka už nebude tak bezproblémová. Dokonce budete čelit konfliktům s osobami opačného pohlaví.

Peníze a práce

Peníze budete získávat všemi způsoby. Samozřejmě je hlavně vyděláte svým zaměstnáním, kde se bude situace zlepšovat. Čeká vás ale také výhra a v neposlední řadě hodnotný dar, který můžete zpeněžit.

Rodina a vztahy

Největší radost vám budou dělat vaše děti, se kterými si momentálně velmi dobře rozumíte. Budou rády, když je naučíte novým věcem a také společně strávený čas bude pro ně i pro vás velkým přínosem.

Zdraví a kondice

Tento měsíc budete mít často rýmu, předejděte proto nachlazení. Teple se oblékejte, začněte se otužovat. Při sprchování střídejte teplou a studenou vodu, choďte do sauny a v místnostech nepřetápějte.