Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Leden

Těšíte se, až skončí veškeré oslavy a povánoční šílenství a vy budete moci opět skočit do pracovního procesu rovnýma nohama. Vaše pracovní nadšení a odhodlání určitě ocení každý zaměstnavatel. Ani ten váš nebude žádnou výjimkou. Můžete tedy očekávat zajímavé úkoly a ještě zajímavější ohodnocení. To vám ale nebude bránit, abyste se nadále setkávali se svými přáteli a všemi rodinným příslušníky.

Láska a přátelství

S láskou to nyní nebudete mít snadné. V partnerství budou vznikat spory, žárlivost a podezíravost. Nic z toho vzájemné lásce neprospěje. Ani sexuální touha nebude na pořadu dne. Budete muset počkat.

Peníze a práce

Milí Lvíčci, s přílišným utrácením finančních prostředků raději počkejte na vhodnější dobu. Ta tento měsíc určitě nenastane. Mohlo by se stát, že váš účet bude na nule a nebudete moci zaplatit nutné.

Rodina a vztahy

V rodinných vztazích to tento měsíc pořádně zajiskří. S vaším protějškem očekávejte city na bodu mrazu a ani s ostatními příbuznými to nebude žádná hitparáda. Obrňte se tedy a řešení problémů odsuňte.

Zdraví a kondice

Máte hodně energie a blízcí vám nestačí. To nejen způsobuje konflikty mezi vámi, ale hrozí vám úrazy. Pozor tedy na náledí, bruslení a lyžování byste měli odložit na pozdější dobu, nejlépe až na únor.