Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Říjen

Až do půlky října bude stát po vašem boku bojovný Mars, proto si můžete dovolit všem ukázat dravější stránku své osobnosti. Při troše snahy si dokážete vylepšit nejen kariérní pozici, ale i postavení v partnerském vztahu. Hravě zvládnete cokoli, dokážete skloubit zábavu s prací i milostným životem a ještě si po večerech můžete domlouvat obchodní schůzky. Někteří Lvi pocítí touhu se předvádět.

Láska a přátelství

Na začátku měsíce budete zřejmě v lásce trochu povrchní, to se ale rychle změní a dokážete dát svému protějšku naprosté maximum. Nezadaní by měli věnovat pozornost tomu, po kom touží jejich srdce.

Peníze a práce

Potřebujete nějaký náročný a důležitý pracovní úkol, jinak se můžete cítit trochu nevyužití. Pokud vám zaměstnání nepřináší dost podnětů pro vaši kreativitu, přihlaste se do nějakého zájmového kurzu.

Rodina a vztahy

V říjnu byste se pro rodinu rozdali, dejte si ale pozor na to, abyste to nepřehnali a nezahrnuli své blízké nákladnými dary, na které nemáte dost peněz. Pro domácí pohodu uděláte v podstatě cokoli.

Zdraví a kondice

Pravidelná konzumace luštěnin napomůže odstranění usazenin a nečistot ze stěn vašich cév. Ideálně se hodí čočka, která vám také dodá chybějící vitalitu. Choďte na pravidelné procházky a hýbejte se.