Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Červen

Se svým partnerem si budete rozumět především o víkendech nebo dovolené, kdy se vypravíte na výlet, do divadla, kina, na koncert či na večeři s přáteli. Všední dny ale taková hitparáda nebudou. Nějak se nebudete moci domluvit na chodu domácnosti. Velkým problémem budou rovněž finance. Každý budete mít jiné představy o hospodaření. Budete muset zvolit nějaké kompromisy, jinak se nehnete z místa.

Láska a přátelství

Tento měsíc vás čeká krátký, ale žhavý románek, který skončí stejně nečekaně, jako začal. Vy zadaní si budete muset dát pozor, aby to nenarušilo váš pohodový vztah doma. Těžko byste to vysvětlovali.

Peníze a práce

Milí Lvíčci, zachovejte v zaměstnání klid a rozvahu. Vůbec se nepotřebujete rozčilovat. Škodí to vám i vašemu okolí, na které působíte svojí negativní energií. Raději pracujte pomaleji, ale bez stresu.

Rodina a vztahy

Pokud budete řešit povinnosti na domácí půdě, obrňte se trpělivostí. Zelenou mají výlety a společně strávené chvíle s rodinou. Případné hádky a nedorozumění vygradují koncem června, dejte si pozor.

Zdraví a kondice

Máte studené končetiny a zahřejete se jen v parném létě. Značí to asi problém krevního oběhu. Zkuste masírovat nohy krémem z Aloe Vera, hodně se hýbejte a konzumujte draslík. Snad uvidíte výsledky.