Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Březen

Ve společnosti se tentokrát budete cítit jako skuteční králové, vašemu lvímu šarmu dokáže jen stěží někdo odolat. Příznivé postavení hvězd vám pomůže také v pracovní oblasti, kolegové i nadřízení vám půjdou ochotně na ruku. Svým chováním se stanete vzorem pro ostatní, proto si dávejte velký pozor na to, jakou energii vyzařujete. Nepříjemného napětí se nejlépe zbavíte při sportovních aktivitách.

Láska a přátelství

V březnu vám nebude chybět vášeň, jež vás automaticky postaví do pozice svůdce i vůdce vašeho vztahu. Protějšek se nechá rád zlákat k nevšedním experimentům, které vás posunou za hranice všedních dnů.

Peníze a práce

Vaše vůdcovské schopnosti se projeví také v zaměstnání, dejte si ovšem pozor na to, abyste se k ostatním nechovali příliš nadřazeně, to by vám přízeň kolegů ani nadřízených rozhodně nevysloužilo.

Rodina a vztahy

V rodině se dostanete bez vlastního přičinění do opozice, což vás příliš nepotěší. Ať přijdete s jakýmkoli návrhem, ostatní proti němu budou tvrdě protestovat. Bohužel si nedokážete zachovat nadhled.

Zdraví a kondice

Pokud si chcete zachovat plné duševní zdraví, budete se muset naučit především sebeovládání. Vaše tělo si žádá takovou potravu, která u vás vyvolává překyselení organismu, proto si hlídejte, co jíte.