Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Duben

Zelenou budou mít především nezadaní, kteří vyzařují takovou dávkou energie, že k sobě přitáhnou všechno, co jim bude nějakým způsobem ku prospěchu. V zaměstnání to ale bude horší. Cítíte přepracovanost a nedostatek spánku a odpočinku se projeví na vašich pracovních výkonech. Práce bude přibývat a šéf nebude spokojen s vašimi pracovními výsledky. To se ale v druhé půlce měsíce začne zlepšovat.

Láska a přátelství

Milí Lvíčci, vydržte až do druhé půlky dubna. Osoba, po které již dlouho pokukujete, se konečně rozhoupe a vy si budete užívat její velký zájem. Čeká vás úžasné rande a nezůstane jen u toho jednoho.

Peníze a práce

V investicích jste unáhlení a finance se od vás kutálí pryč. Máte též větší výdaje než příjmy, což vás dostává do mínusu. Dejte si pozor na dluhové pasti, které vás mohou dostat do pořádných problémů.

Rodina a vztahy

Zaměřte se nyní na zlepšování svého vzhledu. Změňte střih a účes, zajděte si na kosmetiku a manikúru, prospěje vám sauna a masáže. Na závěr dne si dejte sklenku vína nebo dobrou večeři v restauraci.

Zdraví a kondice

Věnujte se psychickému zdraví. Stres vás nemine, ale vy se s nimi můžete naučit vypořádat tak, aby neničili vaši psychiku ani fyzický stav. Naučte se relaxovat, to je proti negativitě výborná metoda.