Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Duben

Zaměřte se nyní především na svůj postup a vzdělávání. Ti, kdo se přihlásili do školy, budou brzy skládat přijímací zkoušky. Proto se nenechte rozptylovat okolními událostmi a studujte. Ostatní si mohou doplňovat své vzdělání na různých seminářích a kurzech, ať už jazykových, počítačových, nebo masážních apod. Nezáleží na tom, co kdo dělá, ve všech oborech je možnost studovat a posouvat se dál.

Láska a přátelství

Momentálně Venuše příliš vztahovým záležitostem nepřeje. Zůstali jste stát na místě a vztah trochu stagnuje. Přemýšlejte, jak ho posunout dál, aby fungoval jako dřív. Manželské páry jsou na tom lépe.

Peníze a práce

Finančními ztrátami netrpíte, ale přesto se vyhněte větším nákladům. Ani do investic se nepouštějte. Mohly by špatně dopadnout a vy byste přišli o všechny své peníze. Raději nechte finance na účtu.

Rodina a vztahy

Nedorozuměním mezi vašimi sourozenci a vámi se nevyhnete. Zachovejte chladnou hlavu a zkuste všechno vyřešit v klidu už v zárodku. Nenechte konflikt příliš rozjet, potom byste se smiřovali hůře.

Zdraví a kondice

Po zdravotní stránce se vám bude dařit výborně. V lepší kondici jste snad ještě nikdy nebyli. Jste příkladem pro ostatní, jak má vypadat životospráva a správné dávkování pohybu a fyzické činnosti.