Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Červen

Většina Lvů ožije teprve v posledním červnovém týdnu, kdy se upraví některé hvězdné konstelace a bude se vám opět lépe dařit. Pojedete-li v této době na dovolenou, připravte se na řadu neuvěřitelných zážitků, na které zřejmě nikdy nezapomenete. V podnikání se konečně projeví vaše kreativita, kterou jste až doposud nepochopitelně potlačovali. Pokud jste se rozhodli studovat, hvězdy stojí při vás.

Láska a přátelství

Komunikačně na tom budete skvěle, zvláště nezadaní Lvi dokážou navazovat vztahy s lehkostí, jakou jim ostatní znamení mohou závidět. Naopak Lvi žijící v dlouhodobých partnerstvích si moc nepolepší.

Peníze a práce

V červnu nebudete postrádat logické myšlení, vztahy s kolegy se dostanou na přátelskou úroveň. Každému ochotně pomůžete a nezaleknete se žádného pracovního úkolu, kterým vás pověří vaši nadřízení.

Rodina a vztahy

Zřejmě se dostanete do sporu s nějakým členem rodiny, protože vám jeho starosti budou připadat malicherné. Zlepší se ale vaše vztahy s potomky, dokážete totiž přijít s programem, který je zaujme.

Zdraví a kondice

Z lehké neurózy se mohou postupem času vyvinout vleklé žaludeční potíže, kterých se hned tak nezbavíte. Budete-li tento problém řešit hned od počátku, vyhnete se především úporným kolikovým bolestem.