Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Prosinec

Nastal ten správný čas provést životní změny. Možná jste se jich doteď báli, ale Vesmír vám radí, abyste odhodili strachy a všechno, co vám brání jít životem dál. Možná zůstanete chvíli sami, ale to nevadí. Bude to váš čas, který můžete využít ke svému posunu vpřed. Také se zamyslete nad svými přáními. Která si můžete začít plnit? Vždyť je toho spousta, o čem sníte, a co jste zatím nerealizovali.

Láska a přátelství

Nenechte se svým protějškem manipulovat. Pokud to budete takto pociťovat, promluvte si s ním o tom. Pokud ale nepřestane, odejděte a buďte sami sebou. Ten pravý či pravá na vás teprve někde čekají.

Peníze a práce

Vaše výřečnost vám pomůže sjednat velmi důležitou obchodní transakci. Dostane se vám za to mimořádné ohodnocení a možný je dokonce kariérní postup. Dařit se bude i těm, co pracují v umělecké oblasti.

Rodina a vztahy

Dlouholetý rodinný spor se bohužel ani tento měsíc nevyřeší. Možná ale dostanete impuls, jak by se dal časem alespoň minimalizovat. Mějte proto oči i uši otevřené, abyste nepropásli příležitosti.

Zdraví a kondice

Můžete se začít radovat. Nic vám nechybí po psychické ani fyzické stránce. Jste zdraví jak rybičky. Pokud ale nežijete zdravým stylem, alespoň trochu to napravte. Choďte na procházky a jezte zeleninu.