Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Červenec

Ve vztazích se vám zatím nebude dařit dobře. Vypadá to, že vás protějšci vyhledávají jen na jednu noc a vážný vztah se vám vyhýbá. To se změní v druhé půlce měsíce, kdy vás čeká překvapení. V zaměstnání se vám daří plnit zadané úkoly a nadřízený je s vámi, až na malé výjimky, spokojen. Dejte si ale pozor na finance. Nyní jste se rozhodli více utrácet, ale mohlo by vám to přinést jen nepříjemnosti.

Láska a přátelství

Nezadaní zůstanou ještě chvíli sami, zatím se bohužel nenajde vhodný protějšek, který by je upoutal. Možná ale začněte přemýšlet, zda nemáte až příliš vysoké nároky, které by nebylo možno splnit.

Peníze a práce

Nakupujete spoustu zbytečných a možná luxusních věcí. Jenže časem zjistíte, že jste je vůbec nepotřebovali, nebo jsou nekvalitní, nebo se vám už prostě nelíbí. Měli byste více šetřit, rezerva se hodí.

Rodina a vztahy

Momentálně ve vašem hnízdečku neplánujte žádné změny. Spíše se zaměřte na své sebevzdělávání a nějaké zajímavé kurzy. Když o tom řeknete svým přátelům, je možné, že do toho půjdou s nadšením s vámi.

Zdraví a kondice

Můžete pociťovat problémy se střevy a v oblasti břicha. Možná bude jen stačit změnit jídelníček. Jezte hodně ovoce, zeleniny a jiné vlákniny, hodně pijte, nejlépe neslazenou vodu a čaje a hýbejte se.