Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Červen

V červnu to bude pro vás spíše nepříznivé období, ale časem se začne všechno lepšit. Zkuste se zatím soustřeďovat na sebe, dělejte to, co vás baví. Jeďte na výlet, pokochat se krásami České republiky, navštivte divadla, kina nebo zkušeného maséra. Vyberte si sport, který budete dělat s nadšením. Proberte se katalogy cestovních kanceláří a vyberte destinaci, do které se chcete podívat, či studujte.

Láska a přátelství

Mezi vámi a vaším protějškem dojde k citelnému citovému ochlazení, naštěstí ne dlouhodobému. Neřešte tuto situaci, ona sama odezní a vše se v dobré obrátí. Můžete začít plánovat společnou dovolenou.

Peníze a práce

Víte, že pracujete více než dobře a své úkoly odevzdáváte včas. Takže pokud bude váš nadřízený nepříjemný, neberte si to osobně, třeba má nějaký problém a svoji špatnou náladu si přenáší do práce.

Rodina a vztahy

Neškodilo by vám, kdybyste trávili víkendy v přírodě se svojí rodinou a přáteli. Tato kombinace vás nabije energií a budete se cítit lépe připraveni na další pracovní týden, který před vámi leží.

Zdraví a kondice

Pokud zaznamenáte dýchací potíže, měli byste trávit více času na čerstvém vzduchu a taky se začít hýbat, i když zpočátku raději mírně. Také by nejspíš neškodilo shodit nějaké kilo, které máte navíc.