Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Duben

Čeká vás momentálně hodně náročné období, kdy budete hledat sami sebe a přemýšlet, co od života vlastně očekáváte. Nejlépe se o tom přemýšlí o samotě na nějakém odlehlém místě, kde nejste rušeni různými vedlejšími vlivy. Někomu stačí, pokud takto stráví víkend, někdo na to potřebuje více času. V každém případě si zamluvte někde pár dní na samotě u lesa. Také meditace by vám mohly hodně pomoci

Láska a přátelství

Máte-li potřebu řešit se svým protějškem nějaké nepříjemné záležitosti, vyčkejte s tím až na konec měsíce. Na jeho začátku byste se spíše dobrali četných hádek než nějakého smysluplnějšího řešení.

Peníze a práce

Práce se pro vás stala náročnou etapou dne a vy nevíte, kam dřív skočit. S některými úkoly si ani nevíte rady, jsou pro vás příliš složité. Zkuste přemýšlet o změně, protože o tom život je. O změnách.

Rodina a vztahy

Určitý člen domácnosti bude mít tendenci vám do všeho mluvit a ještě kritizovat všechno, co uděláte. Musíte mu vysvětlit, že o jeho analýzy nestojíte. Jinak se jeho vměšování bude dále zhoršovat.

Zdraví a kondice

Po zdravotní stránce se vám daří celkem dobře, jen upravte svoji životosprávu. Nepřejídejte se, jezte pouze malé porce čtyřikrát až pětkrát denně. Hlavně ovoce a zeleninu. Dbejte na dostatek pohybu.