Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Září

Momentálně u vás půjde všechno hladce. Věnujte se teď především sami sobě, svému rozvoji a svým schopnostem. Uvidíte, jak vám stoupne sebevědomí. V lásce máte zelenou a Venuše je na vaší straně. Potkáte úžasný protějšek, i když zprvu to bude více přátelství, které ale přeroste v opravdu hluboký cit. Na nic nespěchejte, nechte všemu volný průběh. V pracovní oblasti se vám podaří výjimečný obchod.

Láska a přátelství

Zadaní mohou mít pocit, že vztah nefunguje, jak má a drahý se jim začíná vyhýbat. Dejte mu prostor a čas, třeba je jen unavený, nebo má potíže v práci. Nezadané čeká seznámení se životním partnerem.

Peníze a práce

Budete mít štěstí nejen v lásce, ale i ve financích. Podaří se vám dokonce vyhrát nějakou menší částku. Zbytečně ale neriskujte. Raději se spolehněte sami na sebe a své schopnosti pracovní i obchodní.

Rodina a vztahy

Můžete se věnovat rodině, vezměte ji na dovolenou, o které dlouho sníte. Také ale věnujte čas sami sobě, svému rozvoji a učení. Rozhodně ale nezůstávejte doma za pecí, tam by vás štěstí nepotkalo.

Zdraví a kondice

Nemáte úplně v pořádku lymfatický systém, takže by to chtělo vyhledat odborníka nebo si zajít na kvalitní lymfatickou masáž, kde vám lymfu rozproudí. Ta je důležitá, odvádí odpadní látky z těla ven.