Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Leden

První půlka ledna bude náročná, a to v oblasti lásky, peněz i práce. Energie se kamsi vytratí a vy nebudete mít náladu ani na společenské události. Budou vám připadat zbytečné, takže se raději budete držet doma, přečtete si hezkou knížku, nebo se podíváte na film, který jste chtěli už dlouho vidět, pro velké množství práce jste se ale k tomu nedostali. Společnost vám bude dělat čtyřnohý přítel.

Láska a přátelství

V lásce momentálně štěstí nezaznamenáte. Nechce se vám ani komunikovat, navzájem se totiž s protějškem rozčilujete a vám proto vyhovuje samota, kde se můžete uchýlit k meditacím a nutnému odpočinku.

Peníze a práce

V zaměstnání se opravdu nezastavíte, nemáte čas ani na oběd, natož na malý odpočinek. Váš nadřízený si to uvědomuje a přesto vám dává více a více úkolů. Možná byste měli uvažovat o změně podniku.

Rodina a vztahy

Vaši rodiče vám bohužel nerozumí, ani nechtějí rozumět. Se svými problémy se jim nesvěřujte, mohlo by to dopadnout špatně. Cítili byste se potom ještě hůř. Oporu najdete tam, kde jste vážně nečekali.

Zdraví a kondice

Dejte pozor na játra. Zvolte vhodnou dietu, lékař nebo dietolog vám určitě poradí, a vyzkoušejte žvýkat semínka rostliny, která se jmenuje ostropestřec mariánský. Játra jsou důležitá, pečujte o ně.