Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Srpen

Máte spoustu nápadů, co zlepšit, jak si poradit se zákazníky nebo jak zvýšit zisky. Váš nadřízený je s vámi opravdu spokojený. Jen si dávejte pozor na to, co řeknete, máte tendenci být tak trochu rýpaví, což ne každý dokáže snést. Zbytečně byste si mohli uškodit. A to nejen v práci, ale i doma nebo mezi přáteli. Raději si všechno dobře rozmyslete, než něco řeknete. Navíc můžete lidem ublížit.

Láska a přátelství

Na svůj potenciální protějšek máte obrovské nároky. Nezapomeňte, že ani vy nejste dokonalí a stejně nedokonalý bude i ten druhý. Možná byste měli ze svých nároků trochu slevit, ať nezůstanete sami.

Peníze a práce

Máte výborné nápady a nezůstanou bez odezvy. Dokonce by se o vás mohla poprat i konkurence. V této chvíli se nemusíte bát říci vedoucímu o zvýšení platu nebo dokonce povýšení. Nemáte totiž co ztratit.

Rodina a vztahy

Nesnášíte hádky a snažíte se jim doma předejít. Bohužel stejně tak, jak vám leze na nervy vaše polovička, tak stejně lezete na nervy i vy jí. Zatím z toho nebude cesta ven, musíte mít větší trpělivost.

Zdraví a kondice

Vaše střeva úplně nefungují, jak by měla. Určitě by to chtělo pořádné odborné vyšetření. Můžete být ale rovněž alergičtí na určitý druh potravy. Většinou to bývá alergie na mléko a mléčné výrobky.