Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Prosinec

V lásce máte zelenou, o protějšky mít nouzi nebudete. Dejte si ale pozor na svůj jazyk, kterým můžete ublížit, i když nechtěně. V zaměstnání se na vás nahrne spousta úkolů a budete zvládat jen tak tak. Navíc se můžete dostat do konfliktu se svým nadřízeným. V rodinném prostředí to bude trochu skřípat, nelámejte nic přes koleno. Zkoumejte sami sebe a svá přání, a též zvažte různé pracovní možnosti.

Láska a přátelství

O nápadníky mít nouzi určitě nebudete. Dokonce vás pozve na rande člověk, od kterého byste to čekali nejméně. Venuše vám bude tentokrát opravdu přát a vy si novou lásku už brzy užijete se vším všudy.

Peníze a práce

S financemi žádný problém nemáte a navíc umíte šetřit a nenakupovat hlouposti. Přesto si rádi dopřejete hezké věci, hlavně oblečení a bytové dekorace. Možná nyní obdarujete osobu vám velmi blízkou.

Rodina a vztahy

Hodně pracujete a je to znát. Přesto potřebujete občas pomoci a nedělá vám problém zapojit i členy vaší domácnosti. Naštěstí je máte vycvičené a rádi vám pomohou. A dokonce i s vánočními přípravami.

Zdraví a kondice

V tomto období se začne projevovat pomalejší činnost střev. Jezte jídla, která obsahují dostatek vlákniny, hlavně ovoce a zeleninu. Také nezapomínejte na dostatečný pitný režim a vynechte sladkosti.