Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Prosinec

Cítíte-li se unaveni, projeví se to i na vaší psychické stránce. Budete podráždění a budete jednat unáhleně. Raději si vždycky pořádně rozmyslete, co řeknete. Vyřčené již nelze vzít zpět. Koncem prosince by ale mělo dojít ke zlepšení a vy se budete cítit daleko lépe a s lidmi ve vašem okolí dokážete dobře vyjít. Zlepší se i partnerské vztahy a v rodině konečně znovu zavládnou harmonie a pohoda.

Láska a přátelství

Vášeň nejste nyní schopni držet pod kontrolou a je možné, že ji budete neprávem zaměňovat za lásku. Raději si proto rozmyslete možný sňatek, ať toho později nelitujete. To už by totiž mohlo být pozdě.

Peníze a práce

Peníze se k vám budou momentálně jen hrnout. Nejen, že je umíte vydělat, dokonce vás potká štěstí, které bude mít podobu výhry nebo nečekaně výnosného výdělku. V zaměstnání vás čekají nečekané odměny.

Rodina a vztahy

V rodině se začátkem prosince určitě nemůžete těšit na adventní pohodu. Naopak budete podráždění, což se projeví i ve vašich vztazích. Zlepšení bude ale následovat, a to především ve sváteční dny.

Zdraví a kondice

Bolí-li vás zub, zajděte určitě k zubnímu lékaři. S největší pravděpodobností to bude zánět. Ten se ale bohužel bude tvořit i v ostatních částech těla. Vyzkoušejte léčitele pracujícího s bylinkami.