Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Říjen

Jste plni energie a radosti ze života. Radujete se z maličkostí, což je dobře, protože se vám budou dít jen příjemné náhody. V zaměstnání doslova trháte pracovní rekordy a váš zaměstnavatel se nestačí divit. Samozřejmě to náležitě ocení. Ani ve společnosti nestojíte v koutku, naopak. Lidem je ve vaší přítomnosti dobře. Na nic si nestěžujete a jste veselí, takže se na vás lepí jako mouchy na med.

Láska a přátelství

Nabídky na rande se jenom hrnou. Koncem měsíce se s vámi bude chtít sejít protějšek, který vás na první pohled nezaujme, ale neodmítejte ho a dejte mu šanci. Budete překvapeni, jak se všechno vyvine.

Peníze a práce

Peníze se od vás pomalu kutálí pryč. Investice, kterými jste si byli tak jistí, nejspíš nevyjdou. Nyní byste se měli zaměřit spíše na to, jak je opět získat. Jste šikovní a určitě se vám to podaří.

Rodina a vztahy

Vaše dobrá nálada nakazí i ostatní členy rodiny, takže atmosféra bude výborná. Může se samozřejmě občas objevit nějaký mráček, ale ten brzy zmizí. Umíte si totiž se vším poradit a ostatní to ocení.

Zdraví a kondice

Nemoci se vám sice vyhnou, ale měli byste se zaměřit na stravovací návyky, které nejsou moc dobré. Nevynechávejte snídani, hodně pijte, jezte malé porce a dbejte na pravidelný přísun ovoce a zeleniny.