Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Duben

V lásce si nevěříte a se svým protějškem si příliš nerozumíte. Ale chyba není jen na vaší straně. Chtělo by to velkou dávku trpělivosti a především komunikace. V zaměstnání se také nebude dařit, cítíte se unaveni a práce vám nejde od ruky. Cítíte nespokojenost ze strany šéfa i kolegů. Zkuste ale zapřemýšlet, jestli to všechno není jen ve vaší hlavě. Možná se jen snažíte zavděčit, buďte sami sebou.

Láska a přátelství

Vztahy jsou pro vás dosti náročné. Protějšek má spoustu kamarádů a zájmů, k nimž vás nezve, a vy se cítíte býti sami. Dáváte mu nové a nové šance, ale jste z toho velmi unaveni. Nastal čas na změnu.

Peníze a práce

Postihla vás únava a vy nejste schopni zvládat úkoly, které jsou před vámi. To, že nestíháte, vás stresuje, což zase vede k tomu, že nemáte energii. Je to takový začarovaný kruh. Ale jak z něho ven?

Rodina a vztahy

Váš domácí problém je nedostatek komunikace. Partner většinu času mlčí, což vám bere energii a potom nemáte náladu na rozhovory ani vy. Až se budete cítit lépe, budete si muset s protějškem promluvit.

Zdraví a kondice

Protože na tom nejste momentálně nejlépe po psychické stránce, máte sklony k přejídání. Myslíte si totiž, že vám to pomůže z depresí. Opak je ale pravdou, navíc si potom budete tento zlozvyk vyčítat.