Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Srpen

Postupné zvyšování vaší pracovní výkonnosti bude mít za následek to, že vám nadřízení svěří nadmíru důležité úkoly. Možná se objeví i nabídka zajímavé práce v zahraničí. Planeta Saturn vám vnese do života řadu nepříjemných záležitostí, jež se budou vyvíjet jen velmi zvolna a dlouho se v nich nedokážete zorientovat. Nenadávejte na špatný osud, bohužel sklízíte jen to, co jste zaseli v minulosti.

Láska a přátelství

Vaše vztahy jsou teď pevné jako skála, přesto vám ale Saturn radí, abyste si vytvořili pravidelný každodenní řád. Ve svém protějšku máte velkou oporu, nesmíte ovšem zbytečně zkoušet jeho trpělivost.

Peníze a práce

Bojovný Mars vám pomůže nejenom s dokončením jednoho důležitého projektu, ale také s prezentací jeho výsledků na veřejnosti. Se stanovením dalších cílů nespěchejte, teď je čas na pořádný odpočinek.

Rodina a vztahy

Rodina po vás bude žádat, abyste se chodili bavit do společnosti, vy byste ale raději věnovali veškerý volný čas svým neodkladným pracovním povinnostem. Zřejmě mezi vámi dojde k ostré konfrontaci.

Zdraví a kondice

Postavení planet vás přiměje k tomu, abyste své pokrmy kořenili až na hranici snesitelnosti. Možná vám to chutná, ale váš organismus protestuje. Pokud se neumoudříte, vaše zažívání se vám pomstí.