Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Leden

Ačkoli v soukromí budete příjemnými společníky, do společnosti se příliš nepohrnete. Přestože se vás přátelé pokusí zlákat na různé netradiční akce, vy se ze všeho vymluvíte. Dokážete vášnivě komunikovat prakticky o čemkoli, hovorům o svém osobním životě se ale za všech okolností šikovně vyhnete. Věnujte maximální pozornost problémům lidí, kteří se na vás obrátí, zřejmě potřebují vaši pomoc.

Láska a přátelství

V milostné oblasti se objeví nové zajímavé příležitosti pro vášnivé chvíle. Pokud ale budete příliš tlačit na pilu, může se stát, že dotyčného člověka odradíte natolik, že to raději předem vzdá.

Peníze a práce

Kvůli své omezené schopnosti pracovat v kolektivu byste měli vyhledávat takové pracovní úkoly, které vám umožní pracovat individuálně. Objeví se dobrá příležitost, která vás ale nebude příliš zajímat.

Rodina a vztahy

Svůj volný čas věnujete převážně domácím povinnostem, takže partner i rodina přijdou trochu zkrátka. Naplánujte si rekonstrukci svého obydlí, nyní se vám podaří úspěšně doladit i nejmenší detaily.

Zdraví a kondice

Hvězdy vám radí: pěstujte pravidelný sexuální život, vyhnete se tak urologickým či gynekologickým potížím. A přidáte-li k tomu ještě dodržování správného pitného režimu, bude to naprosto dokonalé.