Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Prosinec

Milí Štíři, není snad oblast, ve které byste momentálně nezaznamenali jisté potíže, které ale budete schopni úspěšně řešit. Je to taková zkouška pro vás. Takže zachovejte chladnou hlavu a s rozvahou si promyslete, co budete dělat dál. Někdy je lepší chvíli nedělat nic a čekat, zda se to někam posune, a až potom převzít iniciativu. Záleží to ale na okolnostech. Je vhodná doba pro sebevzdělávání.

Láska a přátelství

Je zcela jedno, zda máte černé, hnědé nebo plavé vlasy, zda jste hubení nebo silnější. Co je důležité, že z vás vyzařuje pohoda, vyrovnanost a klid, a to všechno k vám přitáhne nové příležitosti.

Peníze a práce

Máte spoustu skvělých nápadů, které umíte posunout a dokončit. Odměna, nejen finanční, vás proto nemine. Neusněte ale na vavřínech a pracujte ve stejném duchu dál, jistě dosáhnete všeho, co chcete.

Rodina a vztahy

Svůj domov neustále upravujete a zvelebujete. Stává se tak místem, kde si každý rád odpočine. Vy ale neustáváte, už teď máte v hlavě další nápady, co změnit k lepšímu. Vánoce tedy budou v novém duchu.

Zdraví a kondice

Máte tendenci k nachlazení, což se může negativně projevit v oblasti močového měchýře. Jezte brusinky, mějte močové cesty a ledviny v teple, raději noste delší bundu či svetr a pijte vhodné bylinky.