Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Březen

Na začátku března vám hvězdy pomohou při řešení několika složitějších záležitostí, které musí proběhnout podle předem stanoveného scénáře. V druhé polovině měsíce se musíte spoléhat jen sami na sebe, vaši kolegové vás bohužel zklamou, protože nedokážou dodržet dané sliby. Nakonec ovšem úspěšně zvládnete i situaci, která zpočátku hrozila naprostým fiaskem, ale po vašem zásahu se všechno vydaří.

Láska a přátelství

Protějšek neprojeví příliš mnoho ochoty naslouchat vašim problémům, což vás trochu rozesmutní. Brzy si ale uvědomíte, že vám svým chováním tak trochu nastavuje zrcadlo a začnete to urychleně řešit.

Peníze a práce

V zaměstnání se můžete docela blýsknout, budete ale na sebe muset mnohokrát upozornit, jinak si vás nikdo ani nevšimne. Vyostří se některé konflikty, jež už nějakou dobu panují na vašem pracovišti.

Rodina a vztahy

Vaši blízcí se k vám otočí zády a nechají vás, abyste se ve všem plácali sami. Naštěstí jste od nich žádnou solidaritu nevyžadovali a proto se teď dokážete postarat o všechno podstatné úplně sami.

Zdraví a kondice

Pokud vás trápí časté zažívací potíže, nechte si raději vyšetřit žlučník a játra. Případnou operaci si ponechte spíš jako krajní možnost, momentálně by vám mohla pomoci i hloubková očista organismu.