Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Září

Milí Štíři, sice se můžete s nějakým protějškem brzy seznámit, ale bohužel to nebude mít dlouhého trvání. A to z vaší strany. Zjistíte totiž, jak jste se spletli a raději si počkáte na někoho, kdo vám bude přinášet radost a štěstí. Ani v pracovní oblasti to nebude lepší. Víte, že pracujete na plný výkon a navíc výborně, ale váš nadřízený není schopen vás ohodnotit. Navíc vám nepřizná ani odměny.

Láska a přátelství

Váš nový objev vás tak trochu zklame. Zjistíte, že je to někdo jiný, než za koho jste ho považovali. Začne se chovat arogantně a povýšeně, a to vy přece nemáte zapotřebí. Někde ještě čeká ten pravý.

Peníze a práce

V zaměstnání se snažíte jak můžete, využíváte všechny své znalosti a dovednosti, pracujete přesčas. Pro nadřízeného je to ale pořád málo, dokonce vám vezme odměny. Nenechte si to líbit a bojujte.

Rodina a vztahy

Rádi byste udělali svůj domov útulnější, ale bohužel na to není ten správný čas. Ano, vyměňte záclony, nebo si kupte nový obraz, ale nepouštějte se do větších přestaveb. Spíše udělejte něco pro sebe.

Zdraví a kondice

Vaše zdravotní problémy mohou souviset s krkem - se zablokovanou páteří nebo angínou. Nejprve si uvědomte, zda není něco, co byste měli říci a nemáte odvahu to udělat. Slova se vám vzpříčila v krku.