Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Leden

Milí Štíři, vaše zaujetí pro nové projekty je obdivuhodné. Máte v hlavě nový plán. Pořádně ho promyslete, zjistěte k němu všechno potřebné, případně se poraďte s odborníky na danou oblast. Určitě ale nenechte tento projekt jen ve vaší hlavě. Byla by to obrovská škoda. Až zvážíte všechna pro a proti, beze strachu s ním vyjděte na světlo. Uvidíte, že to bude znamenat velký posun ve vaší kariéře.

Láska a přátelství

Cítíte v sobě velkou lásku a touhu po svém protějšku. Můžete se radovat, vaše city jsou opětovány. Ti nezadaní prožijí vášnivý románek s novým ctitelem, který ale z vašeho života hned tak neodejde.

Peníze a práce

Vaše bankovní konto narůstá geometrickou řadou každým dnem. Především v tomto měsíci se dostanete do víru, ve kterém nebudete vědět, kam dřív skočit, ale finančních prostředků bude neustále přibývat.

Rodina a vztahy

S rodinou vám začne váznout komunikace, možná se už na sebe v domácím prostředí stanete alergičtí. Zkuste tedy prostudovat katalogy cestovních kanceláří a vyrazit společně na předčasnou dovolenou.

Zdraví a kondice

Tento měsíc nebudete vědět, co jsou to zdravotní problémy. Chřipky se vám vyhnou, energií budete překypovat a ani žádná zranění vás nečekají. Můžete si blahopřát k úžasné fyzické i psychické kondici.