Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Červenec

Milí Štíři, v milostné sféře se vám velmi daří, váš protějšek vás bude doslova nosit na rukou a udělá pro vás, co vám na očích uvidí. Nezadaným se podaří potkat partnera svých snů a budou plout na obláčku štěstí. Ve finanční sféře to bude ještě lepší. Zadaří se vám zajímavá investice, díky které nebudete mít o peníze nouzi. Jenom v pracovní oblasti se budete cítit přetěžováni a nadmíru unaveni.

Láska a přátelství

Baví vás navazovat nová přátelství a vyhledávat společnost lidí podobně smýšlejících jako vy. Rádi flirtujete a příležitostí k tomu bude dost a dost. Amorův šíp vás tak zasáhne naprosto nepřipravené.

Peníze a práce

V zaměstnání pociťujete trochu stagnaci, ale jinak jste spokojeni s prací, která vás baví. Jen ta únava, kdyby nebyla. To ale můžete vyřešit dovolenou, kde naberete opět plno sil. Dále se vzdělávejte.

Rodina a vztahy

S rodinou je vám dobře, své děti i partnera umíte povzbudit a potěšit a oni vám to s láskou vrací. Čeká vás úžasná společná dovolená a mnoho zajímavých víkendů, které prožijete společně a v radosti.

Zdraví a kondice

Dejte si pozor na zánět močového měchýře. Jezte sušené brusinky, ty by vám měly pomoci. Pijte hodně vody a bylinkové čaje. Pokud se vám neuleví, vyhledejte lékaře, který vám dá nejspíše antibiotika.