Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Duben

Práce vás nebaví, cítíte se opuštění a nepochopení. V každé situaci se snažíte maximálně kontrolovat, aby z vás nevypadlo jediné neuvážené slovo, kvůli tomu ale prožíváte obrovské napětí. Radosti života vás příliš nelákají, rádi byste ale našli někoho, kdo vás vyslechne a projeví vám alespoň trochu porozumění. Někteří Štíři se rozhodnou udělat ve svém životě opravdu razantní změnu, která překvapí.

Láska a přátelství

V partnerství se dobře doplňujete s člověkem, který je podobně skromný a nenáročný jako vy. Vznáší-li vůči vám protějšek nepřiměřené nároky, brzy se ocitnete v patové situaci, která skončí rozchodem.

Peníze a práce

Jste si vědomi toho, že v poslední době profesně zaostáváte, ovšem na to, abyste si doplnili informace, potřebujete trochu víc klidu a času. Alespoň se o to pokuste, i snaha se cení, pokud je upřímná.

Rodina a vztahy

Buďte malinko sobečtí a myslete také na sebe, i když se to vašim blízkým nemusí moc líbit. Vy máte ale svědomí čisté, nadstandardně se o ně staráte, proto si teď zasloužíte, aby i vás někdo hýčkal.

Zdraví a kondice

Teplé jarní počasí přispěje k tomu, že se zlepší odolnost organismu a vy se tak víceméně samovolně zbavíte některých nepříjemných zánětů. Můžete přidat i nějaké produkty na podporu imunitního systému.