Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Duben

Snažíte se dosáhnout pracovních úspěchů, máte obrovskou motivaci a jdete za svým snem jako buldok. Bohužel se vám začnou do mysli vkrádat pochybnosti nejen o vašem cíli, ale i o vás samých. Musíte tyto nebezpečné myšlenky překonat a porazit. Zapřemýšlejte, proč se vlastně objevují, co je příčinou. Pokud si s tím neporadíte sami, nevadí, vyhledejte odborníka, který si bude vědět rady a pomůže vám.

Láska a přátelství

Napětí s vaší polovičkou se nevyhnete. Výhodou je, že se dokážete povznést nad malichernosti a nevyvoláváte zbytečné konflikty. Pokud to začne gradovat, bude lepší, když řešení odložíte na později.

Peníze a práce

Dostanete se pravděpodobně do finančních těžkostí. Neřešte to ale půjčkami, bude lepší, když se poohlédnete po menším přivýdělku, díky němuž se z dluhů dostanete. Je to jen na čas, takže to zvládnete.

Rodina a vztahy

Svůj volný čas rozdělte mezi rodinu a své zájmy. Věnujte se koníčkům, třeba i těm, na něž jste neměli mnoho času. Využijte i svých schopností a vrhněte se na studium nebo zvýšení své kvalifikace.

Zdraví a kondice

Tento měsíc si dejte pozor na úrazy. Nemusí zrovna mrznout, abyste k nim byli náchylní. Komplikace vás mohou potkat i při jízdě na kole nebo autem, takže na sebe buďte hodně opatrní a neriskujte.