Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Říjen

Milí Štíři, máte velkou trpělivost a odhodlání splnit všechny úkoly. Tento měsíc se vám bude opravdu dařit, ale v polovině října se připravte na to, že vám bude někdo házet klacky pod nohy a vy se budete muset s touto situací vyrovnat a vyřešit ji. Naštěstí se vám to podaří, ale bylo by dobré, kdybyste si stanovili harmonogram prací a vymysleli plán, jak dosáhnout různých věcí. Pomůže vám to.

Láska a přátelství

Konečně nyní najdete toho pravého protějška, který vás bude provázet na cestě životem. Bude to trvalé partnerství, které vás povznese a vy se budete cítit sami sebou, nikdo s vámi nebude manipulovat.

Peníze a práce

Momentálně budete mít dostatek peněz v peněžence i na účtě. Přijdou vám do cesty příležitosti, jak si přivydělat finance, štěstí budete mít ale i na výhry nebo dědictví, které bude naprosto nečekané.

Rodina a vztahy

Rodina vám bude důvěřovat a svěří se vám se svými problémy. Budete jim umět dobře poradit a jejich důvěra k vám ještě vzroste. Je správné, že k nim nejste přehnaně kritičtí. Jdete na to opravdu dobře.

Zdraví a kondice

Dejte si pozor na nachlazení, mohli byste přijít dočasně o hlas. Teple se oblékejte a doma nepřetápějte. Pomoci by vám mohla v těchto dnech sauna, takže určitě vyrazte. Vyzkoušejte i solnou jeskyni.