Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Říjen

Začátkem měsíce si vyhraďte nějaký čas pro návštěvu kulturních i společenských akcí. Prospějí vám zkrášlovací procedury, zvláště ženy by určitě neměly odkládat návštěvu kadeřnictví, kosmetiky či studia nehtové modeláže. Vylepšený vzhled vám značně zvedne sebevědomí. V těchto dnech se můžete zcela nečekaně proslavit nějakým téměř zapomenutým činem, což s sebou přinese i zajímavý finanční zisk.

Láska a přátelství

Do 9. října si s partnerem na rovinu vyjasněte, jak to s vámi vidí dál, ať víte, na čem jste. Zřejmě se dozvíte, že jste suchaři a není s vámi žádná legrace. Nezadaní mohou pozvat svůj idol na rande.

Peníze a práce

Odborná veřejnost si konečně všimne vašich nesporných kvalit, a tak se ve svém oboru konečně dostanete k lukrativnějším nabídkám. Nejenom, že si polepšíte finančně, ale zvýší se také vaše prestiž.

Rodina a vztahy

Doma bude panovat vcelku klidná atmosféra, kterou nenaruší žádný větší zásah zvenčí. Potěší vás skutečnost, že se vám podaří udobřit se starými přáteli, s nimiž jste se pohádali kvůli malichernosti.

Zdraví a kondice

Na počátku měsíce se zklidní všichni Štíři, kteří měli v uplynulých dnech poněkud rozkolísanou psychiku. Dojde také k posílení vaší pevné vůle, což vám umožní skoncovat s některými nemilými zlozvyky.