Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Leden

Milí Štíři, nyní to bude jako na houpačce. V lásce se nebude dařit. Možná to bude i tím, že máte jinou představu o projevování citů a jednání protějšku se vám zdá příliš chladné. Všichni ale nejsme stejní a své city dává každý najevo jinak. V práci ale zaznamenáte velký úspěch. Nadřízený si vás velmi váží a rozhodně by vás nechtěl ztratit. Přesto neusněte na vavřínech. Koncem ledna si odpočiňte.

Láska a přátelství

Pokuste se nebrat všechno tak osobně. To, že se nad vámi váš partner momentálně nerozplývá, neznamená, že vás nemá rád. Jen je trochu zdrženlivější v projevování citů. Dejte tomu druhému víc prostoru.

Peníze a práce

Finanční stránka není nijak růžová. Ale nepropadejte panice. Prostě se teď musíte víc snažit vydělat peníze i nějakou tou brigádou. Účty se ale platit musí, bude to tedy pro vás náročnější období.

Rodina a vztahy

Potíže zaznamenáte s jistým členem rodiny, který se bude snažit vám zasahovat do života. Může se jednat o sourozence nebo rodiče. Stanovte si jasné hranice a nepusťte je za ně. Oni to časem pochopí.

Zdraví a kondice

Stres vám zrovna nepomáhá. Snažte se uklidnit. Nepřipouštějte si starosti a vypusťte to, co si o vás myslí jiní. To je jejich problém, ne váš. Zajděte si na masáž nebo na výlet do přírody a relaxujte.