Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Červen

Po finanční i pracovní stránce to v červnu nebude vypadat zrovna dvakrát růžově, s trochou pevné vůle se s tím ovšem vyrovnáte bez větších potíží. Velké množství energie investujete do rodiny a i když se vám vrátí jen mizivé procento vašich snah, brzy pochopíte, že to mělo svůj smysl. Koncem června byste měli přestat plýtvat silami, budete je potřebovat na jednu životně důležitou záležitost.

Láska a přátelství

Váš protějšek bohužel nedokáže rozpoznat, že vás něco ukrutně trápí, proto se můžete cítit trochu nemilovaní a nepochopení. Nezbude vám zřejmě nic jiného, než mu to všechno polopaticky naservírovat.

Peníze a práce

Vykašlete se na budování kariéry a věnujte se odpočinkovým záležitostem. Zadané úkoly samozřejmě splnit musíte, ale pak se můžete věnovat radovánkám, které vás přivedou na úplně jiné myšlenky.

Rodina a vztahy

V rodinném kruhu se bohužel neprosadíte, budete se ve své vlastní domácnosti cítit spíš jako nevítaný vetřelec. Nedokážete se totiž zapojit do debat, které se týkají obyčejných všedních záležitostí.

Zdraví a kondice

Některá onemocnění, jimiž trpíte, se nebudou chtít vzdát teploučka, v němž si hoví ve vašem organismu. Protože však přispívají ke snížení vaší imunity, odborníci doporučují, abyste s nimi zatočili.