Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Červen

Milí Štíři, měli byste se dívat více kolem sebe. Přichází k vám mnoho příležitostí, nesmíte je propást. Později byste toho mohli určitě litovat. Nové nápady a šance se budou týkat vašeho milostného, ale i pracovního života. Bylo by dobré, kdybyste vyrazili na zkušenou do zahraničí, kde byste získali nadhled a utřídili si myšlenky. Jen by to chtělo oprášit jazykové znalosti. Připravte se na cestu.

Láska a přátelství

V lásce se vám daří a Venuše stojí při vás. Není to nyní pouze o sexu, ale především o vzájemném porozumění, zálibách a svobodě, kdy se ve vztahu cítíte být sami sebou a nikdo s vámi nemanipuluje.

Peníze a práce

Peněz máte momentálně dost, proto si rozmyslete, do čeho byste chtěli investovat. Určitě přijdete na něco, co vám finance ještě rozmnoží. Dejte si ale pozor na smlouvy, které bude nutné podepsat.

Rodina a vztahy

Doma prožíváte dočasně krizové období. Připadá vám, že komunikace uvízla na mrtvém bodě. Jste podráždění a okolí to velmi dobře vnímá. Je to začarovaný kruh, ze kterého budete muset najít cestu ven.

Zdraví a kondice

Nikdy jste netrpěli na záněty močových cest, zato v tomto měsíci vás potrápí. Kupte si bylinkové čaje a jezte sušené brusinky a borůvky. V případě, že se vaše problémy nezlepší, navštivte lékaře.