Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Únor

Milí Štíři, vaše kreativní nápady brzy najdou uplatnění. Jen se nenechte nikým a ničím odradit. Jděte si za svými sny. Bohužel vám přibude problémů, ty ale můžete řešit s nadhledem vám vlastním. Nenechte se rovněž vyprovokovat k hádkám, které si určité osoby kolem vás budou chtít vysloveně vychutnat. Takže pomůže nadhled a klid. Pokud s tím máte problém, naučte se meditační techniky, pomohou vám.

Láska a přátelství

Ten pravý partner pro celý život se nachází již blízko vás. Pokud jste dosud měli na protějšky smůlu, věřte, že Vesmír naznal, že už si konečně zasloužíte toho pravého a podává vám pomocnou ruku.

Peníze a práce

V první polovině měsíce si k vám peníze nacházejí cestu, ať už vyššími příjmy nebo výhrami. Bohužel s nimi neumíte hospodařit a tak stejně, jak přicházejí, zase od vás odejdou. Naučte se lépe počítat.

Rodina a vztahy

Poslouchejte co říkají děti. Někdy mohou mít velmi zajímavé nápady. Tentokrát se to bude týkat vylepšení vašeho domova. Užijete si u toho společně spoustu legrace a ještě se budete doma cítit lépe.

Zdraví a kondice

Je možné, že zaznamenáte potíže se štítnou žlázou. Mohou se projevit například depresemi, zimomřivostí, padáním vlasů a podobně. V každém případě vyhledejte svého lékaře, který vám o nemoci řekne víc.