Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Únor

V milostné oblasti se vám naskytne řada příležitostí, v nichž budete moci využít své úžasné charisma. Těžko se najde nějaká osoba opačného pohlaví, která by vám dokázala odolat. Dařit se vám bude také v zaměstnání, získáte možnost pozitivně ovlivnit vývoj své kariéry. V dlouhodobých vztazích se mohou objevit problémy, které dokážete poměrně snadno vyřešit. Život vám zkomplikují rodinné spory.

Láska a přátelství

V lásce vám v únoru pomůže hlavně Merkur, planeta komunikace. Pokud nezabere váš neodolatelný šarm, vaše brilantní řečnické umění jistě nezklame a svůj vysněný protějšek dokážete doslova ukecat.

Peníze a práce

Naskytne se vám několik možností, jak postoupit na vyšší příčky kariérního žebříčku. Také po finanční stránce si nepovedete zrovna nejhůř, podaří se vám dokonce vytvořit určitou rezervu na horší časy.

Rodina a vztahy

Nespokojenost v sexu může vyhrotit vaše vztahy s partnerem natolik, že dojde k ostré hádce, jež se dotkne celé vaší rodiny. Raději si s drahou polovičkou sedněte a v klidu hledejte rozumný kompromis.

Zdraví a kondice

Nezbude vám nic jiného než se podrobit přísné dietě, jinak se vám nepodaří zamezit množení škodlivých mikroorganismů ve vašem těle. Ze své stravy byste měli vyloučit cukry a živočišné bílkoviny.