Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Prosinec

Milí Štíři, budete se setkávat především s lidmi, se kterými si máte co říci. Navíc se navzájem velmi obohatíte o znalosti, které se vám budou později hodit. Podaří se vám také vycestovat do zahraničí, kde nasbíráte zkušenosti, poznáte zajímavá místa a seznámíte se s domorodci. Tato zkušenost bude k nezaplacení, a vy z ní budete nějakou dobu těžit. Měli byste se ale také zaměřit na studium jazyků.

Láska a přátelství

Jste fyzicky přitažliví, což se nyní ještě umocní. Váš protějšek vámi bude okouzlen, stejně tak i úplně cizí lidé. Záleží na vás, koho si vyberete. Jen vybírejte opravdu pečlivě, ať neuděláte chybu.

Peníze a práce

Přísun financí bude neomezený, takže si nemusíte dělat starosti s nájmem, ani s nákupem potravin. Dokonce si budete moci splnit téměř každé přání, které se vám vkrade do mysli. Prosinec bude bohatý.

Rodina a vztahy

Nebude potřeba mnoha slov, abyste si rozuměli se svým partnerem. Budete umět spolu mlčet, odpočívat nebo se starat jeden o druhého. Takto by to mělo vypadat, takže si to zapamatujte i do dalších dnů.

Zdraví a kondice

Nejen, že se budete cítit skvěle po fyzické stránce, nic vám nebude chybět, ale budete plni energie, která se projeví ve všech oblastech vašeho života. Prostě si nebudete mít vůbec na co stěžovat