Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Srpen

Milí Štíři, nejste momentálně naladěni zrovna pozitivně, naopak vás všechno rozčiluje a ke všemu máte výhrady. Jenže zapomínáte, že co vysíláte, to se vám vrací. Nemůžete se tedy divit, že se svojí polovičkou máte rozepře, přátelé se od vás odvracejí a ani peníze se k vám nehrnou. Přestaňte ze svých neúspěchů vinit okolí a raději se zamyslete, co byste mohli ve svém životě a hlavně myšlení změnit.

Láska a přátelství

S opačným pohlavím nemůžete najít společnou řeč. Raději se tedy teď svému protějšku vyhněte a zapracujte sami na sobě. Uvidíte, že se potom všechno pohne tím správným směrem. Jen tomu musíte věřit.

Peníze a práce

Pracujete moc a své práci výborně rozumíte. Když se potřebujete o něčem ujistit, s čím si nejste jisti, víte dobře, pro jakou knihu sáhnout, nebo na jakých internetových stránkách informaci získat.

Rodina a vztahy

Cítíte se vyčerpaní. Rodina se vás snaží podpořit a ulevit vám od práce, ale vy si nedáte říci a snažíte se hlavou prorazit zeď. Buďte rádi, že máte starostlivou rodinu a nepřidělávejte jim vrásky.

Zdraví a kondice

Jste možná citliví na záněty močových cest, které postihují především ženy. Kupte si v lékárně urologické čaje a samozřejmě vyhledejte lékaře. Pomoci by vám mohly také brusinky, mohou být též sušené.