Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Duben

Milí Štíři, máte nadhled a sršíte pozitivní náladou. Lidé se kolem vás jen hemží, je jim s vámi velmi dobře. Pokud se vám něco nelíbí, umíte se na to podívat s nadhledem a bez emocí, což vám přináší pocit radosti a uspokojení. Jste na duchovní cestě, aniž byste si to možná uvědomovali. Snažte se toto umění dále rozvíjet. Nastudujte si různé alternativní směry, a uvidíte sami, co vás nejvíc osloví.

Láska a přátelství

Máte v tomto měsíci šanci na seznámení. Nemůžete ale sedět doma, to byste si ten pravý protějšek nepřitáhli. Pokud rádi sportujete, vyrazte na kurty nebo do bazénu. Na milovníky kultury čeká divadlo.

Peníze a práce

Postupně se vám do života budou dostávat super pracovní nabídky. Nebudete vědět, jakou si vybrat. Vybírejte nejen podle platu, ale především podle náplně práce a kolektivu, se kterým budete pracovat.

Rodina a vztahy

S dětmi si rozumíte a jste na stejné vlně. Předáváte jim zkušenosti a ony vás učí žít v přítomnosti a nepatlat se v minulosti. S vaším protějškem je to horší. Na stejné vlně v žádném případě nejste.

Zdraví a kondice

Dejte si pozor na záněty močových cest. Udržujte své ledviny a močový měchýř v teple. Pijte hodně čisté vody a bylinkových čajů. Velmi dobré na tento problém jsou brusinky, mohou být rovněž sušené.