Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Duben

Co se týká pracovní oblasti, máte dostatek energie na to zvládnout všechny naplánované úkoly. Věnujete se jim s velkým odhodláním. Vztahové záležitosti ale na tom nejsou nejlépe. Máte málo času se věnovat svému protějšku, takže zelenou budou mít tento měsíc spíše nezávazná flirtování. Pro vás jsou připravené především zahraniční cesty, budete cestovat soukromě i pracovně, máte se na co těšit.

Láska a přátelství

Fyzickým splynutím a vášni nic nebrání, možná se z nich vyklube i nová láska, na tu si ale budete muset nějakou dobu počkat. Nyní romantice bohyně Venuše příliš nepřeje, nelámejte nic přes koleno.

Peníze a práce

Máte spoustu energie a odhodlání vydělat slušné peníze. Proto se vám bude dařit a na co sáhnete, pokvete vám pod rukama. Počítat můžete s menší výhrou nebo dědictvím. Je načase plánovat dovolenou.

Rodina a vztahy

Měli byste doma trochu brzdit svoji energii. Vaši blízcí jsou z ní značně nervózní a mají pocit, že jste rozjetá lokomotiva, které nemohou za žádných okolností stačit. Takže raději více odpočívejte.

Zdraví a kondice

V tomto období by vás mohla častěji pozlobit krční páteř. Nejlepší by byly rehabilitace, kde by vám ukázali cviky na páteř a také pravidelné masáže. Naučit byste se měli i správnému držení těla.