Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Duben

Jste velmi společenští a rádi trávíte čas mezi lidmi. Momentálně ale nečekejte, že by vám někdo z nich pomohl. Skutečných přátel máte opravdu jen pár. Musíte objevit, kdo z nich to je. Tento měsíc bude přát také delším cestám, které podniknete ať už z pracovních nebo osobních důvodů. V každém případě si je užijete. Nezapomeňte si zařídit s předstihem všechno potřebné, ať nemáte potom problém.

Láska a přátelství

Jste-li sami, velmi se snažíte se seznámit. Jenže, čím větší je vaše snažení, tím méně to jde. Proto se nevyhýbejte společenským událostem, ale jděte se tam bavit, ne balit. Půjde to pak samo a lépe.

Peníze a práce

Různá finanční přilepšení očekávejte především začátkem měsíce, poté budou peníze od vás spíše odcházet. Naučte se lépe hospodařit s tím, co máte. Nejprve zaplaťte všechny složenky, jídlo a drogerii.

Rodina a vztahy

Raději se rodině nesvěřujte se svými problémy, v těchto dnech by vás nepodpořila. Naopak, cítili byste se potom mizerně. Zaměřte se na úpravu svého bytu tak, abyste se tam cítili opravdu příjemně.

Zdraví a kondice

Možná vás bude častěji bolet hlava. Je několik možností. Začněte pít hodně čisté vody, zajděte si k očnímu lékaři, aby vám zkontroloval zrak a mohla by vám pomoci také indická masáž hlavy a obličeje.