Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Prosinec

Prosinec bude měsícem, kdy se bude v některé oblasti dařit výborně, jiná bude skřípat, a potom se to zase otočí. Takže nezoufejte, kolo štěstí se dál otáčí správným směrem. Jen tomu věřte. Ve vesmíru je totiž pravidlo, které říká, že nejprve uvěř a vše se začne k dobrému obracet, nikoliv naopak. Užívejte si darů, které zrovna máte, buďte za ně vděčni a děkujte. Uvědomte si, že někdo nemá ani to.

Láska a přátelství

S vaší polovičkou si přestáváte rozumět a city se poněkud vytrácí z její i vaší strany. Koncem měsíce vás ale čeká překvapení. Vesmír vám pošle někoho úžasného, s kým budete opravdu velmi šťastni.

Peníze a práce

Rádi nakupujete, dámy oblečení nebo kosmetiku, muži zase sortiment jejich srdci blízký, jenže vaše peněženka není bezedná. Spočítejte si výdaje, které na vás čekají a co tedy musíte nutně zaplatit.

Rodina a vztahy

Rodina se bude potýkat s určitými problémy, ale když jim budete chtít pomoci, odmítnou. Pokud se to týká dětí, dejte jim čas, ale řekněte jim, že tu jste pro ně kdykoli budou potřebovat radu či pomoc.

Zdraví a kondice

Co se týká vašeho zdravotního stavu, buďte si jisti, že vás hned tak něco neskolí. Máte tuhý kořínek. Zaměřte se na prevenci, to znamená pohyb, sauna, ovoce, zelenina, dostatečný pitný režim apod.