Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Červenec

Co se týká vztahů, tam na tom budete velmi dobře. Vysněný protějšek se brzy objeví a vy, co jste zadaní, můžete očekávat zvýšený příliv citů z vaší i opačné strany. Čeká vás rovněž víkendová romantika. V zaměstnání se vám ale nedaří, jste unaveni a nemáte energii na svěřené úkoly. To se samozřejmě nelíbí vašemu nadřízenému, který to bude chtít řešit. Požádejte si raději o dovolenou na zotavenou.

Láska a přátelství

Léto si užijete ve znamení lásky, vášně, štěstí a výletů, kterých bude opravdu hodně. To se týká zadaných i zatím nezadaných. Nevyhýbejte se proto společnosti, ve které byste mohli potkat protějšek.

Peníze a práce

Máte tendenci investovat každou korunu, teď na to ale zapomeňte. Spíše byste prodělali. Raději peníze šetřete a počkejte si na vhodnější okamžik. Nikdy není pozdě a je lepší si vše pořádně promyslet.

Rodina a vztahy

Rádi cestujete a prozkoumáváte nová místa. O prázdninách si této záliby opravdu užijete. Dejte si však pozor na úrazy, protože jste zbrklí a lezete i tam, kde je to nebezpečné, ba často i zakázané.

Zdraví a kondice

Vaše ledviny na tom nebudou až tak dobře, mají tendenci k zánětům či jinému onemocnění. Hodně pijte, abyste odplavili škodlivé látky z těla a dbejte na to, aby tato oblast vašeho těla byla v teple.