Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Červen

Vaše energie rychle uvadá a potřebujete ji nabrat. Zkuste různé druhy meditací a alternativních postupů, ale nejlépe vám bude v přírodě. Nejlepší by bylo, kdyby svítilo sluníčko, které vám také dodá sílu. Naplánujte si výlet do lesa nebo do hor, uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe. Možná po celodenní tůře budete unaveni, ale bude to příjemná únava, která vám dodá dobrou a pozitivní náladu.

Láska a přátelství

Vaše výběry partnerů nebyly vždy nejlepší - do vašeho života vstupují protějšci sice přitažliví, ale jinak naprosto nevhodní. Vaše smůla se ale prolomí už brzy a konečně potkáte toho pravého člověka.

Peníze a práce

Začátkem června nebudete mít finance na vyhazování, ale to se časem zlepší. Jen se naučte si nyní leccos odepřít, abyste se nedostali do dluhové pasti, ze které pak budete muset hledat cestu ven.

Rodina a vztahy

Zaměřte se na vylepšování domova. Máte estetické cítění a výtvarné či jinak umělecké vlohy, takže domov bude po vašem zásahu vypadat úžasně útulně. Vaše rodina i přátele z něj budou určitě nadšeni.

Zdraví a kondice

Hůře se vám prokrvuje organismus a v důsledku toho je vám stále zima. Vyzkoušejte návštěvu sauny, kde se pořádně prohřejete. Také noste teplé ponožky a při sprchování střídejte teplou a studenou vodu.