Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Srpen

Jste zamilovaní a jestli ne, tak velmi brzy budete. V zaměstnání se vám také daří a dokonce se vám podaří i nějaké větší investice, takže ani o peníze nebudete mít nouzi. V polovině srpna ale začnete být tak trochu roztržití a nebudete dostávat žádné nápady. Chtělo by to, abyste si trochu odpočinuli a zklidnili se. Uvidíte, že to všechno zase půjde a myšlenky vám do hlavy budou skákat skoro samy.

Láska a přátelství

Máte skvělou pozitivní náladu a přitáhnete do svého pole mnoho nových protějšků. Budete si moci vybírat a že opravdu bude z čeho. Jen zkuste těm druhým neubližovat a mluvit s nimi nejlépe na rovinu.

Peníze a práce

Dochází vám inspirace. Tu byste mohli načerpat v meditacích. Nebo možná obor, ve kterém pracujete, vám už přestává sloužit a je načase, abyste se poohlédli jinde. Třeba by vás více bavilo něco jiného.

Rodina a vztahy

Máte kolem sebe milující rodinu a přátele, se kterými je vám dobře. Važte si toho, to je totiž velký dar. Naplánujte se všemi třeba společný víkend, který si užijete a budete mít další skvělé zážitky.

Zdraví a kondice

Dejte si pozor na ústřel, neboli také houser. Může k němu dojít například tehdy, když zvednete příliš těžké břemeno, uděláte špatný pohyb, nebo prochladnete. A první pomocí je suché teplo, ne sauna.