Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Říjen

Ve vašem životě se bude nyní neustále něco dít. Určitě můžete zapomenout na nudu. Události budou ale většinou pozitivní. Navíc byste si měli promyslet, co by vás opravdu bavilo, protože momentálně se bude dařit všechno, na co sáhnete. A to nejen v pracovní oblasti. Takže pokud máte pocit, že byste chtěli zabrousit do jiné pracovní oblasti, určitě to vyzkoušejte, budete mít určitě velký úspěch.

Láska a přátelství

Vaše štěstí spočívá v tom, že máte vyšší sebevědomí, což k vám přitáhne spoustu protějšků, protože cítí, že jim nebudete viset kolem nohy jako koule, ale máte také své zájmy a svůj nezávislý život.

Peníze a práce

V práci jste svědomití a úkoly plníte na výbornou. Potíž je v tom, že si toho berete víc, než svedete kdy zvládnout, a pak nestíháte. Nemůžete pracovat dvacet čtyři hodin denně, musíte taky odpočívat.

Rodina a vztahy

Nebaví vás jenom sedět u televize, raději vymýšlíte různé venkovní aktivity. Rodina vám za to bude vděčná, navíc vás to stmelí. Vymyslete něco na víkend a jeďte do přírody. Na podzim je také krásná.

Zdraví a kondice

Dejte si jen pozor na úrazy, které by vás mohly venku potkat. Samozřejmě se nemusíte přestat věnovat venkovním aktivitám, ale buďte na sebe opatrnější. Hrozí různé zlomeniny a také chirurgický zákrok