Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Leden

Ve financích a v lásce očekávejte velmi příznivé období. Horší to bude v zaměstnání. Také více pečujte o své zdraví, budete ho potřebovat. Věnujte se i sami sobě. Možná jste si dali nějaké předsevzetí do nového roku, tak na něm zapracujte. Vhodná doba je také k nějakému dalšímu sebevzdělávání. Možný je návrat do školy nebo změňte svoji kvalifikaci, můžete se přihlásit do rekvalifikačního kurzu.

Láska a přátelství

Teď je vhodná doba poznat partnera, který se k vám bude opravdu hodit. Stane se vaší druhou polovinou. Máte rádi veselé a akční typy a právě takový on nebo ona bude. Vaše trpělivost se vyplatila.

Peníze a práce

Peníze si k vám najdou cestu, nemusíte se moc snažit. Nabídky lepších zaměstnání i jednorázových brigád se jenom pohrnou. Navíc vás čeká dědictví nebo výhra. Nenechte si šance utéci, skočte po nich.

Rodina a vztahy

Máte v rodině člověka, který se vás bude snažit dostat na kolena, ani sám neví proč. Když si to nenecháte líbit, časem toho nechá. Odpočiňte si a dělejte to, co máte rádi. Třeba vysokohorskou túru.

Zdraví a kondice

Máte tendenci namáhat ledviny a nedáváte jim dostatek tekutin, což byste měli napravit. Také je držte v teple a pijte urologické čaje, aspoň dočasně, tím se řádně pročistí. Budete se pak cítit lépe.