Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Září

V milostné oblasti vás čeká velké štěstí. Potkáte někoho, na koho jste se dlouho načekali. Nebojte se, že byste se mohli nějak minout, Vesmír udělá všechno pro to, abyste se potkali. V pracovní oblasti to bude nyní trochu složitější. Dařit se vám nebude, ale bude to jen dočasný problém. Co byste mohli pro svůj postup udělat, je, že se budete dále vzdělávat a nastoupíte opět do školy nebo do kurzu.

Láska a přátelství

Nezadaným prší štěstí a láska. Nezůstanete sami ani náhodou. Zaměřte se teď na své přednosti, dejte vyniknout svému intelektu, kráse i optimistické náladě. Uvidíte, jak se k vám známosti jen pohrnou.

Peníze a práce

Berte to tak, že co si nevyděláte, to teď prostě mít nebudete. Dejte si pozor ať nenaletíte podvodníkům. Ve finanční oblasti nikomu nevěřte. Naučte se i více šetřit, nemusíte všechny úspory utratit.

Rodina a vztahy

S vaší polovičkou se nemůžete nějak sladit. Navíc na vás začne útočit kvůli malichernostem a vy nemáte sílu se bránit. Nehádejte se, ale zaměřte se na své koníčky a naberte sílu někde jinde než doma.

Zdraví a kondice

Dejte si pozor na zranění. Také operace, pokud nejsou nutné, odložte, protože vcházíte do období, kdy se vám rány budou špatně hojit. A to nejen ty fyzické, ale i ty psychické. Pracujte na svém klidu.