Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Prosinec

Přát bude Vesmír především vám všem, kdož jste se rozhodli nadále se vzdělávat. Bude vám velmi nakloněn, a pokud budete skládat zkoušky, pošle vám příznivou energii, takže nemusíte mít žádný strach. Přesto se ale pečlivě připravte, štěstí přeje připraveným. Problémy byste ale mít neměli, takže nyní v prosinci budete mít co slavit. Nejen Vánoce, ale také vaše úspěšné zkouškové a vzdělávací období.

Láska a přátelství

Jste empatičtí a umíte naslouchat druhému. Neskáčete do řeči, ale také dáte najevo svoji pozornost. Není divu, že se na vás opačné pohlaví bude lepit. Těm zadaným bude také přáno obnovit svoji lásku.

Peníze a práce

Napadají vás jen originální nápady, se kterými můžete prorazit v obchodním světě. Musíte si ale věřit, potom půjde všechno hladce. Dařit se bude rovněž umělcům a uměleckým kovářům nebo i řezbářům.

Rodina a vztahy

Vztahy ideální nebudou, ale uvědomíte si, že je vánoční čas a budete se snažit všechny spory urovnat. Vždyť jste rodina a ta má držet pohromadě. Naštěstí si to uvědomíte včas a nedojde k větší krizi.

Zdraví a kondice

Mohou vás bolet kolena, proto je příliš nenamáhejte. Z duchovního hlediska to ale může znamenat neschopnost přiznat porážku a poučit se z chyb, které již příště nebudete dělat. Zamyslete se nad tím.