Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Duben

Ty nejlepší nápady se k vám jen pohrnou. Vy je zhodnoťte a hlavně je nezapomeňte zrealizovat. Bude to ku prospěchu vám i všem okolo. V lásce se vám začne velmi dařit, konečně potkáte toho pravého protějška, jehož jste už dlouho hledali. Možná budou některé dny jak na houpačce, nenechte se tím ale otrávit a jděte za svými cíli. Energii i dostatek odvahy na to máte, tak se snažte, stojí to za to.

Láska a přátelství

Vybíráte si neustále protějšky, které vám každý závidí. Můžete si to však dovolit, protože i na vás opačné pohlaví vysloveně letí. Můžete si vybírat z nepřeberného množství ctitelů nebo ctitelek.

Peníze a práce

Peníze vám v tomto období určitě nechybí. Máte jich dostatek, takže si můžete koupit, co chcete. Jste ale šikovní a víte hned, co za koupi stojí a co nikoliv. Nedáte se naštěstí zlákat ani reklamou.

Rodina a vztahy

Zkraje měsíce se vám daří rodinu stmelovat, podnikáte s nimi různé výlety, plánujete dovolenou a hrajete hry. Později se ale může objevit mráček, který přeroste v mrak a bude na vás, co s ním uděláte.

Zdraví a kondice

Pokud pociťujete občasné motání hlavy, zadrhávání řeči apod., vyhledejte lékaře, který vám udělá odborná vyšetření. Může to být ale i stresem, proto se snažte být neustále klidní a nerozčilujte se.