Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na rok 2019

Vzdušné znamení Vah se v nadcházejících dvanácti měsících drží spíše při zemi. Může za to kvadratura Saturnu, která pomáhá vydobýt z prachu skálopevnou pozici. Nebude to snadné pořízení, ale takto položené základy vydrží věky! Báječné okamžiky vás čekají ve vztazích. Vesmír zesiluje vaše osobité kouzlo a umožňuje vám prožít nezapomenutelné chvíle ve společnosti, jíž poslední dobou tolik milujete.

Láska a přátelství

Zejména díky různým večírkům máte letos vyšší tendence k seznámení se zajímavým protějškem. Zadané páry mohou kvůli svým odlišnostem prožívat období nesouladu, nakonec ale opět přijde spokojenost.

Peníze a práce

Co se dřív mohlo jevit jako problém, zvládnete nyní na jedničku. Konstelace slibují jak příliv pracovních nabídek, tak chválu od kolegů i nadřízených. Zesílen máte letos také vliv pro možnost výhry.

Rodina a vztahy

Vaše schopnost porozumění a vzájemného pochopení je nyní ještě silnější. Častější kontakt s příbuznými bude znamenat dlouhodobé zlepšení vašich vztahů. Z domova vytváříte místo, kde se nikdo nenudí.

Zdraví a kondice

Na jednu stranu jste velmi uvědomělí a dbáte na prevenci, ale naopak vás potom snadno vyplaší, když se přece jen něco vymkne kontrole. Naštěstí máte dostatek energie, abyste se se vším vypořádali.