Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na rok 2018

Milé Váhy, rok 2018 vás vrátí zpátky na zem. Saturn vás nebude nikterak šetřit, žádá po vás okamžité výsledky, rychlé rozhodování a vytrvalost. Spolu s Uranem mu jde o to, abyste opustili komfortní zónu a vyskočili ze zajetých kolejí. Pomocnou ruku nabízí Pluto s harmonickým domácím zázemím. Rodina představuje po celý rok bezpečný přístav, do něhož se budete vracet ze svých dobrodružných výprav.

Láska a přátelství

Afrodité přináší Vahám koktejl plný vášně, něhy i nestoudné fantazie. Nejlepšími měsíci pro intimní chvilky jsou srpen a listopad. Zrozenci 3. dekády by v manželství neměli přehlížet drobné problémy.

Peníze a práce

Ačkoliv se mnohdy pokusíte utéct před zodpovědností a nutností rozhodovat, hvězdy vás chtě nechtě doženou. Přesvědčí vás, že máte bedra dostatečně pevná na to, abyste ustáli jakoukoliv nepříjemnost.

Rodina a vztahy

Po většinu roku bude nutné řešit praktické záležitosti. Do rozseknutí problémů se nepouštíte s chutí, dvojnásob to platí u vztahů. Na vysněné zvelebení domácího hnízdečka přijde čas až v závěru roku.

Zdraví a kondice

Nepatříte k těm, kteří by si stěžovali na každé píchnutí. V tomto roce byste ale neměli brát zdravotní komplikace na lehkou váhu. Myslete na prevenci a víc naslouchejte tomu, co si tělo i duše žádají.