Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na dnešní den

Vaše myšlenky budou utíkat k pracovním problémům, měli byste se ale raději věnovat příjemným záležitostem. Hvězdy vám zajistily kariérní přízeň, která potrvá až do příštího měsíce. Teď můžete klidně dopřát zasloužený odpočinek zmoženému tělu i hlavě.

Láska a přátelství

Láska pro vás dnes neznamená pouze fyzickou přitažlivost dvou lidí. Mnohem více se zaobíráte samotnými vnitřními pocity.

Peníze a práce

Vaše touha po úspěchu je dnes znatelná víc než jindy. Svěříte se známým se svými nápady a představami a očekáváte obdiv.

Rodina a vztahy

Nevalné vztahy se sousedy můžete během dne vylepšit zdánlivou maličkostí. Třeba odhrabáním sněhu nebo úklidem vestibulu.

Zdraví a kondice

Značnou pracovní aktivitu je zapotřebí vyvažovat. Najděte si čas na protikladné úkony, než jaké vykonáváte v zaměstnání.

Aktivity vhodné pro dnešní den

Hovory s příbuznými, milostné chvilky s partnerem, lahůdková večeře do postele, společné sledování filmů, poslech hudby.

Co vás čeká zítra

Seznámíte se s lidmi, kteří budou protikladného založení než vy. Přesto spolu skvěle vyjdete díky vaší brilantní komunikativnosti. Možná nakonec zjistíte, že i když nejste ze stejného těsta, dokážete se inspirovat svým odlišným pohledem na svět.

 

Ryby na webu Proženy.cz »

Dnešní vztah Ryb k ostatním znamením

 

Astročlánky »

Jin a jang - tajemství protikladů Jin a jang - tajemství protikladů

Rovnováha černé a bílé barvy v kruhu symbolizuje rovnováhu protikladů v našem životě. Víte, jak je...

Celý článek »