Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na dnešní den

Zklame vás přístup nové známosti, do které jste vkládali naděje. Raději však z toho vycouváte, protože se vám její přístup nelíbí. Pohodu budou více zažívat Váhy, které mají rodinu. Udělají si s blízkými hezké odpoledne a především děti budou nadšené.

Láska a přátelství

Zjistíte, že vaše nová známost loví i v jiných vodách. Dost vás to rozhodí, ale rozhodnete se raději nejistý vztah ukončit.

Peníze a práce

Snažte se šetřit, co to půjde. Můžou vám brzy nastat potíže při opravě domácího spotřebiče. Omezte tedy drahé obědy s kolegy.

Rodina a vztahy

Úklid domácnosti rozhodně nebude na pořadu dne. Do ničeho nebudete nutit ani ostatní a raději si uděláte hezké odpoledne.

Zdraví a kondice

Pravidelně dodávejte do těla tolik potřebné tekutiny. Zrovna vaše znamení trpí na potíže s ledvinami a močovými cestami.

Aktivity vhodné pro dnešní den

Ukončení neperspektivního vztahu, příjemné odpoledne s rodinou, výlet s dětmi na kole, hydratace organismu, úsporné nákupy.

Co vás čeká zítra

Planeta Merkur vás nenechá na holičkách a posílí vám myšlení a bystré uvažování v pracovní oblasti. Přejdou vás veškeré chmury a špatná nálada. Vaše pracovní výkony vylétnou nahoru a vrátí se vám energie. Díky tomu zapomenete na milostné problémy.

 

Váhy na webu Proženy.cz »

Zavolejte našim poradcům

Dnešní vztah Vah k ostatním znamením

 

Astročlánky »

Jeseteří úplněk ve Vodnáři Jeseteří úplněk ve Vodnáři

Úplněk, magická doba, kdy lidské duši vládnou city a emoce, kdy je intuice vybuzená na maximum a...

Celý článek »