Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na měsíc Říjen

Milí Berani, v tomto období se můžete cítit velmi oslabení a bez energie. Pracujete přespříliš a jedete opravdu na doraz. Začněte přemýšlet, že byste si vzali nějaké volno na odpočinek. Budete potom daleko svěžejší a pracovní úkoly vám půjdou lépe. Chtělo by to ale odjet mimo domov, abyste neustále nemysleli na práci a problémy, které musíte řešit. Jeďte tam, kde nebudou fungovat mobilní telefony.

Láska a přátelství

Co se týká vztahů, určete si své hranice, za které nikoho nepustíte. Druhá strana se může cítit ukřivděně, protože to pro ni bude změna, ale časem se všechno zlepší a všichni budete spokojenější.

Peníze a práce

Po finanční stránce to nebude nijak závratné, ale vyvarujte se půjček. Určitě máte stranou pár korun, které investujte do odpočinku. Potom se ale budete muset naučit šetřit a výdaje lépe korigovat.

Rodina a vztahy

Stejně tak, jako si vy určíte své hranice, tak stejnou potřebu bude mít i váš protějšek. Nemějte mu to za zlé a zkuste se přizpůsobit dané situaci. Bude to pro vaše dobro. Vztahy se tím časem zlepší.

Zdraví a kondice

Vaše vyčerpanost se může projevit i po zdravotní stránce. Zabrat tím dostanou také ledviny. Vidíte, že odpočinek je opravdu nutný. Dodržujte rovněž pitný režim a propláchněte se bylinkovými čaji.