Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na měsíc Leden

Máte před sebou šťastné období, co se lásky i práce týče. Jen vás může provázet stres, který musíte zvládnout. Naštěstí si s ním hravě poradíte. Rodina vás miluje a najdete v ní oporu. Jen ty finance by mohly být lepší. Ale zase se k vám dostane spousta pracovních příležitostí, a je už jen na vás, jak jich využijete. Měli byste vyzkoušet vícero prací na pár hodin, abyste si ujasnili, co chcete.

Láska a přátelství

Cítíte lásku a štěstí a máte pocit, že se o ně musíte podělit s ostatními. Pokud nejste zadaní nebo zamilovaní, brzy se tak stane. Věci se dají do pohybu a vy se povezete na úžasném kolotoči emocí.

Peníze a práce

Dostanete nápady, které stojí za to zrealizovat. Vesmír vám bude nápomocný. Vaše neshody s nadřízeným se zahrají do autu, takže se nemusíte bát vyhazovu ani sebrání odměn. Práce ale budete mít příliš.

Rodina a vztahy

Prožíváte náročné časy v práci i ve financích. Všechno zlé je ale k něčemu dobré a vy zjistíte, jaký poklad a podporu máte ve své rodině. Nejen, že vás podrží, ale také vás nabíjí pozitivní energií.

Zdraví a kondice

Kondičku máte výbornou. Po fyzické stránce není, co by se dalo vašemu tělu vytknout. Po té psychické a duševní je to horší. Dejte si pozor na nervozitu, dbejte, ať jste za každých okolností v klidu.