Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na měsíc Červenec

Milí Berani, červenec je pro vás měsícem plný zvratů. V první půlce se nebudete schopni pořádně koncentrovat, práce vám prostě nepůjde od ruky. To se ale v průběhu měsíce změní, šéf to dokonce ocení a nemine vás ani menší odměna. Když už jsme u těch financí, neberte si půjčku a vyhněte se hazardu. S penězi hospodařit umíte, tak byste se neměli dostat do větších potíží. V lásce vás čeká překvapení.

Láska a přátelství

Pokud jste neměli v lásce dosud štěstí, nyní se karta obrátí. Váš idol z vás nespustí oči a udělá všechno, co vám na nich uvidí. Nebude se ale jednat jen o fyzickou přitažlivost, nýbrž o vážný cit.

Peníze a práce

Zbytečně neutrácíte, přesto si rádi dopřejete menší dáreček. Proč ne, na něj peníze ještě máte. Vyhněte se ale unáhleným transakcím nebo smlouvám, které by vás mohly přivést do pořádného průšvihu.

Rodina a vztahy

Měli byste si urovnat vztahy s některými členy rodiny. Možná vám opravdu někdo ublížil, ale naučte se odpouštět a nedržet v sobě zášť. Nepomůžete tím ani jim ani sobě. Konec měsíce přinese pochopení.

Zdraví a kondice

Energie budete mít na rozdávání, ale nemusíte ji získávat jen z jídla. Naopak, upravte svůj jídelníček, jezte vícekrát denně, ale malé porce. Uvidíte, že se potom budete cítit ještě lépe. Hodně pijte.