Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na měsíc Duben

Milí Berani, letošní duben vás určitě nezklame. Čekají na vás ty nejlepší události. V lásce budete mít štěstí, máte možnost potkat protějšek svých snů. Budete mít i dostatek energie na to, abyste dali dohromady všechny svoje pracovní záležitosti. Ve financích si rovněž budete umět poradit. Máte tolik znalostí i intuice, abyste šli jen do obchodů, které vám přinesou zisk, a nenechali se využívat.

Láska a přátelství

Láska vás překvapí, protože potkáte partnera, se kterým máte společné zájmy a navíc se velmi přitahujete. Jste oba velmi akční, takže se spolu určitě nebudete nudit. Přesto na něm ale musíte pracovat.

Peníze a práce

Máte před sebou slušnou kariéru. Jste houževnatí a nápadů vám spíše přibývá než ubývá. Zvládnete udělat neskutečné množství práce, a ještě navíc s úsměvem. Jen si dejte pozor na přehnanou sebedůvěru.

Rodina a vztahy

Trávíte rádi čas se svojí rodinou a ona s vámi. Jste optimisticky naladěni a nesnášíte nudu. Co takhle jarní dovolenou se svojí polovičkou a dětmi? A třeba se k vám velmi rádi přidají vaši přátelé.

Zdraví a kondice

Po zdravotní stránce nemáte žádný problém. Cítíte se výborně a vaše fyzická i psychická kondice jsou zcela bez chybičky. Na vašich cestách vás provází optimismus, radost ze života a dobrá nálada.