Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na měsíc Září

Milí Berani, vaše věčná nespokojenost se vším kolem vás, vám bere spoustu energie. Naštěstí by se to mělo otočit hned v první třetině měsíce. Především v milostných vztazích, které začnou výborně fungovat. Dokonce by vás mělo potkat nové štěstí a láska, zejména tedy ty, kteří jsou nezadaní. V zaměstnání to ale bude i nadále skřípat, práce vás doslova zavalí. Pozor si dávejte rovněž na finance.

Láska a přátelství

Váš nový protějšek zrovna nemá dobré období, nic mu není po chuti a navíc je přecitlivělý. Zvažujete možnost jít dál a čekat na vhodnějšího partnera. Zkuste vydržet, štěstí přijde už počátkem září.

Peníze a práce

Energii vám bere množství práce, která se na vás valí. Také kolegové pro vás nebudou mít pochopení, ale vy si nic nenecháte líbit. Nemusíte se bát, váš nadřízený si je vědom vašich kvalit a odmění je.

Rodina a vztahy

Se svým protějškem jste momentálně na bitevním poli. Hádáte se kvůli úplným maličkostem a nikomu z vás to nic nepřináší. Dejte si také pozor na jazyk. Co řeknete, nemůžete vzít zpět. Mějte trpělivost.

Zdraví a kondice

Zdravotní problémy můžete pociťovat v oblasti ledvin. Vyhledejte lékaře, ale zkuste pro to udělat i něco sami. Hodně pijte, kupte si také bylinné urologické čaje a udržujte si ledviny stále v teple.