Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na měsíc Prosinec

Milí Berani, své sliby plníte, proto dostáváte čím dál tím více zakázek. Jste také tvořiví a nápady vám nechybějí. Dokonce máte i organizační schopnosti. Zamyslete se nad svojí budoucností. Chtělo by to třeba se více ponořit do studia jazyků či si dodělat rekvalifikační kurz. V lásce se vám ale dařit příliš nebude. Zaměřte se na svůj duchovní život a svoji vnitřní pohodu, která je nyní nezbytná.

Láska a přátelství

Nápadníky či nápadnice odrazujete svým chováním. Jste výbušní a naprosto bez taktu. Potom je vám ale líto, když se onen nešťastník začne poohlížet v jiných vodách po jiných rybkách, více pohodových.

Peníze a práce

Dostali jste se po finanční stránce do hlubokého mínusu. Je pravda, že to způsobily tak trochu i Vánoce a dárky pro vaše blízké, o to více ale budete muset nyní šetřit. Hlavně se nežeňte do půjček.

Rodina a vztahy

Byli byste rádi, kdyby se měla vaše rodina dobře. V hlavě se vám vylíhl plán, jak na to. Jenže většina rodiny by vás měla jen za snílka, takže se nesvěřujte předčasně, mohlo by to vaše plány ohrozit.

Zdraví a kondice

Naštěstí máte tento měsíc energie nadbytek, takže zvládáte všechno na jedničku. Také jste ve výborné fyzické kondici. V lepší jste už dlouho nebyli. Ani úrazy tento měsíc nehrozí, co víc si přát.