Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na měsíc Prosinec

Prosinec pro vás bude, milí Beránci, časem her, poznávání a cestování. Vyrazte do měst, kde je vánoční atmosféra v plném proudu. Naleznete nové přátele, užijete si spoustu zábavy a poznáte nová místa. Co víc můžete chtít? Přát vám bude ale i oblast vzdělávání, možná se rozhodnete naučit se nový jazyk, nebo si doplnit mezery v technologických znalostech. A možná začnete uvažovat i o vysoké škole.

Láska a přátelství

Kolem nezadaných se začne tento měsíc točit spousta protějšků a bude velmi těžké si jednoho vybrat. Dejte ale nejen na vzhled, ale především na krásu ducha a vnitřní naladění. Pomůže vám intuice.

Peníze a práce

Vaše pracovní nasazení je obrovské, máte smysl pro detail i obchodní uvažování. V kariéře se posunete zase o stupínek dál. Zelenou budou mít také manuálně zruční, kterým půjde práce opravdu od ruky.

Rodina a vztahy

Pokud se zaměříte na své děti, rozhodně tím nic nezkazíte. Blíží se Vánoce, udělejte jim radost a předělejte jim dětský pokoj. Budou nadšené. Investujte ale také do jejich vzdělání a uměleckých zájmů.

Zdraví a kondice

Kolem Vánoc můžete zaznamenat potíže s ledvinami. Lékař bude nutný, ale pro své zdraví můžete udělat něco i vy sami. Proplachujte je pořádně bylinnými čaji a minerálními vodami a držte se v teple.