Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na měsíc Únor

Milí Berani, vaše emoce se budou střídat jak na houpačce. Budete podléhat výbuchům radosti i vzteku. Bohužel ten bude převažovat. Zbytečně vyhrocujete situace a vyvoláváte hádky. Potom se nedivte, že se vás každý straní. Navíc tím můžete ubližovat lidem kolem sebe. Co jednou řeknete, už nepůjde vzít zpátky, tak na to pamatujte, než něco vypustíte z úst. Naštěstí máte přátele, kteří vás podrží.

Láska a přátelství

Na vašem protějšku vás štve každé slovo a každé gesto. V lásce se vám tedy příliš dařit nebude. Dokonce se teď ani nebudete chtít seznamovat. Ale nebude to tak napořád. Všechno se dá opět do pořádku.

Peníze a práce

V první třetině měsíce se bude dařit plnit všechny vám zadané úkoly, a navíc vás to bude bavit. Potom ale nastane změna a vy budete cítit nejen podrážděnost, ale také velkou únavu, která vás zpomalí.

Rodina a vztahy

Ve vztahu s vaším protějškem nastane ochlazení, naopak přátelé vás budou držet nad vodou. Buďte jim vděčni za všechnu jejich pomoc a podporu, kterou vám dávají. A pokud možno jim jejich dobro oplaťte.

Zdraví a kondice

Pokud pojedete lyžovat, dejte si pozor na úrazy a zlomeniny. Tento měsíc hrozí velké nebezpečí vašich zranění. Také bolesti hlavy řešte s předstihem - takže hodně pijte vodu a nechte si udělat masáž.