Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na rok 2018

První znamení zvěrokruhu doprovází do poloviny roku hyperaktivní Uran, který se po letech chystá vyklidit pole. Mnoho Beranů pocítí úlevu hned v několika životních oblastech. Otevřou se před vámi nové možnosti seberealizace a vrátí se dřívější sebedůvěra. Zdá se, jako by v roce 2018 nebylo nic nereálné. Vězte, že klíčem ke štěstí je schopnost diplomatického jednání a otevřenost ke kompromisu.

Láska a přátelství

Milostné rodeo odstartuje letos už na začátku února. Abyste prožili lásku na maximum, musíte ovšem stejné nadšení vykřesat i ze svého protějšku. Nezadaní by měli při seznamování ubrat z horlivosti.

Peníze a práce

Aktivní Mars od začátku roku nabádá k hurónským výkonům. V porovnání s Berany působí ostatní jako šneci, což může vyvolávat třenice v pracovním kolektivu. Nenechte se zlákat vidinou luxusního bytí!

Rodina a vztahy

Pro rodinný život bude nejšťastnějším měsícem březen, kdy nad vámi bdí ochranitelská Venuše. V tu dobu plánujte praktické záležitosti, jako je letní dovolená a dětské tábory. Letošní rok přeje cestování.

Zdraví a kondice

Ohnivý potenciál Beranů nelze zkrotit ani v tomto roce. Nicméně hvězdná konstelace varuje právě před přepínáním sil. Ať se jedná o imunitní systém či problémy se srdcem, nepodceňujte sílu odpočinku.