Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na rok 2019

Berani se zaradují nad odchodem ohnivého Uranu z jejich znamení. Ze srdce vám spadne obrovský kámen a uvolní se vám ruce v mnoha životních oblastech. V březnu vám zamává na rozloučenou a slibuje pozitiva do soukromí, lásky i profesního snažení. Jeho místo zabírá štědrý Jupiter, díky němuž se otevírají cesty za štěstím a možnosti finančního zisku. Nepropásněte nic, co vám rok 2019 nabízí!

Láska a přátelství

O kontakty a seznámení s druhým pohlavím nemáte nouzi, necháváte však věcem volný průběh a rádi se pohybujete mimo vyjeté koleje. I vás však může zajímavý protějšek rafinovaně omotat pavučinou lásky.

Peníze a práce

Své spolupracovníky i nadřízené dokážete často dostat do němého úžasu. Dokážete si poradit i se zvětšující se závistí, která vám tak trochu vysává energii. Vaše výsledky vás naopak posunou k povýšení.

Rodina a vztahy

I když jsou vaše vztahy harmonické, přece jen může občas něco zaskřípat a právě letos budou zesilovat vlivy, které ohrožují rodinnou stabilitu. Dejte si záležet třeba na naplánování společné dovolené.

Zdraví a kondice

Berani, dejte si pozor zejména na problémy s kostrou těla a klouby a neodkládejte případné lékařské vyšetření. Pomoci vám může také preventivní cvičení a hlavně zvýšený odpočinek, zejména masáž nebo sauna.