Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Říjen

Měli byste si uvědomit, že život s sebou přináší určitá rizika a nikde není psáno, že zrovna vám se nemůže nic stát. Investice do kvalitního životního, úrazového či majetkového pojištění se jistě vyplatí. Konečně se vám podaří najít rovnováhu mezi prací a soukromím, takže si budete moct dovolit i zalenošit. Věnujte se svým koníčkům a klidně si udělejte radost tím, že si koupíte něco jen pro sebe.

Láska a přátelství

V milostné oblasti to budete mít v říjnu docela složité. Navenek vás sice vaše drahá polovička víceméně ignoruje, ve skutečnosti jste ale pod jejím bedlivým dohledem a pečlivě sleduje každý váš krok.

Peníze a práce

V zaměstnání byste měli zainvestovat hlavně do reklamy, jinak nemůžete počítat s tím, že se vám bude nějak extra dařit. V půlce října se objeví zajímavá finanční nabídka, která vám vytrhne trn z paty.

Rodina a vztahy

Rodina z vás zřejmě nebude moc nadšená, protože očekává, že se hodláte držet víc doma. Vás ovšem láká hlavně cestování. Pokud vám někdo nabídne možnost podívat se do světa, pravděpodobně nezaváháte.

Zdraví a kondice

Sportujte a dovádějte na hřišti i mimo ně, všechno je dovoleno. Jenom nezapomínejte na optimální pitný režim, vaše krev potřebuje pročistit vhodně zvolenými tekutinami. I vaše ledviny vám poděkují.