Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Leden

Hvězdy vám budou přát hlavně v oblasti komunikace. Díky tomu se vám podaří prosadit jisté myšlenky, které byste jinak jen stěží obhájili. Snažte se být maximálně otevření a upřímní, vaše okolí to určitě ocení. Pracovně se ocitnete v jednom kole, snažte se ale také pravidelně odpočívat, jinak se vám to brzy vymstí. Do poloviny ledna se věnujte vzdělávání, půjde vám to tak lehce jako nikdy předtím.

Láska a přátelství

Uvědomte si, že lásku si za peníze rozhodně nekoupíte. Co když s vámi vaše drahá polovička zůstává jen kvůli materiální výhodám, které jí neustále poskytujete? Raději si to s ní pořádně vyjasněte.

Peníze a práce

Zřejmě budete pracovat přesčas a dřít se až do úmoru, abyste pro svou rodinu získali slušné finanční zabezpečení. Rádi byste si vytvořili nějakou rezervu na horší časy, zdraví ale máte jen jedno.

Rodina a vztahy

Doma se pokusíte o vytvoření estetického prostředí, v němž se cítíte dobře. Rodina se bude snažit o to, abyste s ní trávili veškerý volný čas, vy si ale přece jen vybojujete trochu osobní svobody.

Zdraví a kondice

Zaměřte se především na správný pitný režim. Mějte na paměti, že tělu je zapotřebí dodávat tekutiny každé tři hodiny, pijte také po jídle. Zlepší se vaše celková vitalita i kvalita vašich vlasů.