Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Duben

V dubnu se u vás doma dveře netrhnou, touha po společnosti vás vyburcuje k tomu, že pozvete na návštěvu téměř každého, s kým se dáte do řeči. Vysloužíte si ocenění - skvělý hostitel, a podaří se vám navázat další cenná přátelství. Rozhodnete se využít své četné životní zkušenosti při práci pro druhé, nemusí se ale nutně jednat jen o charitu. Podpoříte skupinu, která uznává podobné hodnoty jako vy.

Láska a přátelství

Zvýšený zájem opačného pohlaví vyvolá touhu po neobvyklých milostných zážitcích. Nezadaní Býci půjdou z flirtu do flirtu, zadaní by si ale měli nechat zajít chuť. Protějšek by neprojevil moc nadšení.

Peníze a práce

V dubnu se vyhněte větším investicím a při utrácení buďte opatrní. Zatím jste na tom sice finančně dobře, brzy se ale objeví výdaje, které by vás mohly zruinovat. Nějaká rezerva se rozhodně vyplatí.

Rodina a vztahy

Samota vám nesvědčí, nejlépe se cítíte doma mezi těmi, které máte rádi. Napadne vás, že byste mohli naplánovat sešlost pro širší příbuzenstvo, které jste dlouho neviděli. Akce se vydaří na výbornou.

Zdraví a kondice

V dubnu se zaměřte na dokonalé vyčištění svého cévního aparátu. Jezte především stravu složenou z luštěninových pokrmů, ty dokážou hotové zázraky. Žilní trombóze předchází rychlejší chůze v terénu.