Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Září

Moc šťastný měsíc to právě nebude. Ale znáte to, jednou jsi dole, jednou nahoře. A tak i pro vás bude kolo štěstí fungovat. Jen se nesmíte ukvapit a dělat rychlé závěry. Budete mít pocit, že jediné řešení vašich milostných trablů bude rozchod s protějškem a navázání vztahů nových. To ale není právě dobré a určitě byste s tím měli počkat třeba na další měsíc, uvidíte, co vám to všechno přinese.

Láska a přátelství

Do cesty vám přijde protějšek, který k vám bude vzhlížet, bude vás milovat a hýčkat. Jenže vy si toho za mák nevážíte a zvažujete, že z tohoto vztahu odejdete. Raději si všechno pořádně promyslete.

Peníze a práce

Zpočátku budete utrácet za věci, které nepotřebujete, dopřejete si vše, po čem vaše srdce prahne, ale zanedlouho to budete muset přehodnotit. Finance začnou totiž ubývat, takže budete muset šetřit.

Rodina a vztahy

Rodina vás umí někdy pořádně naštvat, o vzdálenějších příbuzných ani nemluvě. Možná by to chtělo počítat do deseti, něž pronesete něco, co bude mrzet vás i ty ostatní. Nepokažte si zbytečně vztahy.

Zdraví a kondice

Jste ve výborné fyzické kondici, takže sport je vaše přirozenost. Jen si dejte tento měsíc pozor na úrazy, které by vás mohly potkat právě při sportu. Také si raději zkontrolujte úrazové pojištění.