Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Leden

Milí Býci, nemáte vůbec rádi změny, jste raději, když jede všechno ve vyjetých kolejích. Bohužel pro vás, tento měsíc bude spíše časem výkyvů a dohadů. Jednou budete nahoře, jednou dole a sami nebudete vědět, co vás potká druhý den a hlavně, jak na tyto změny budete reagovat. I v partnerském životě to budou samé změny, někdy k lepšímu, někdy k horšímu. Nebojte se, všechno zvládnete na jedničku.

Láska a přátelství

V první půli ledna se vám bude dařit udržet spokojený vztah se svým protějškem, budete prohlubovat vzájemnou lásku. Koncem měsíce s vaším srdcem ale zatočí neočekávaný flirt s neznámým nebo neznámou.

Peníze a práce

Do vašeho života vstoupí lákavá pracovní nabídka. Strhne vás natolik, že jí budete podřizovat naprosto všechno. Měli byste si určit priority, nebudete moci vzít každý úkol, který vám bude nabídnut.

Rodina a vztahy

Se svými dětmi si začnete dobře rozumět. Budete je motivovat k různým činnostem, budete dbát i na jejich školní výsledky a mimoškolní aktivity. Jen se svojí polovičkou nebudete mít na růžích ustláno.

Zdraví a kondice

Budete provozovat různé sporty, navíc budete lítat kolem zaměstnání. Dejte si velký pozor na úrazy, které by při vašem spěchu nemusely býti ojedinělé. Zlomená ruka nebo noha vás může potkat kdykoliv.