Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Srpen

V první polovině srpna budete mít pocit, že se nic nedaří tak, jak byste potřebovali. V lásce to nebude žádná hitparáda, protože se vám nebude zdát nikdo dost dobrý. Bude to ale spíše tím, že nebudete naladěni pro milostná dobrodružství. Také v zaměstnání se budete cítit unaveni. Koncem měsíce se všechno zlepší a začne se blýskat na lepší časy. Podaří se vám všechno dotáhnout do zdárného konce.

Láska a přátelství

Zatím se nepokoušejte o vážný vztah, nenastala ještě ta správná doba. Vybírejte pečlivě, rozhlížejte se kolem sebe a hlavně si ujasněte, co od vztahu očekáváte, co jste schopni tolerovat a co už ne.

Peníze a práce

O peníze můžete nyní spíše přijít než je získat. Proto buďte opatrní a s většími výdaji počkejte. Určitě nyní nepotřebujete všechny ty luxusní věci, po kterých prahnete. Vyčkejte na příznivější dobu.

Rodina a vztahy

Měli byste začít více času trávit s rodinou. Vydejte se na nějaké nenáročné cesty, vždyť nemusíte hned na druhý konec zeměkoule. V Čechách je taky hezky a levněji. Jen s rodiči budete mít problémy.

Zdraví a kondice

Neměli byste pít příliš studené pití, hrozí vám angíny a bolesti v krku. Snažte se jim předejít. V horkém počasí byste měli pít nápoje, které mají pokojovou teplotu. Nesprchujte se ani ledovou vodou.