Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Prosinec

Milí Býci, užívejte si především první polovinu měsíce. Bude se vám dařit v lásce, zaměstnání a též po finanční stránce. Poté to bohužel začne trochu skřípat, ale bude záležet jen na vás, jak menší nesnáze zvládnete a především, jak se ke všemu postavíte. Zkuste řešit všechno s nadhledem a smyslem pro humor, uvidíte, že najednou vám problémy nebudou připadat tak veliké a snadněji je překonáte.

Láska a přátelství

Jste-li nezadaní, užijete si prosinec ve víru tance a zábavy. O protějšky tedy mít nouzi nebudete. Bohužel vaše nadšení pro opačné pohlaví nevydrží dlouho, maximálně do Vánoc. Ten pravý teprve přijde.

Peníze a práce

Peněz máte momentálně hodně, dokonce je možné, že byste mohli nějaké další vyhrát. Můžete nějaké utratit, bylo by ale dobré, kdybyste počítali se zadními vrátky, proto teď rozhodně nikomu nepůjčujte.

Rodina a vztahy

S protějškem momentálně nemáte moc ideální období, dokonce by se mohlo zdát, že váš vztah poněkud ochladl. Nevyhýbejte se proto společnosti a zajděte si na masáž, do kina, do divadla nebo na večeři.

Zdraví a kondice

V prosinci mohou hrozit krční problémy. Buď se to může týkat bolestí v krku a zduřelých mandlí nebo bolestí krční páteře. Proto si zajděte na preventivní masáž. Uděláte něco dobrého pro své zdraví.