Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Prosinec

Svoje emoce bohužel na uzdě neudržíte. Máte výbušnou povahu, což se nyní projeví ve větší míře. Měli byste se naučit lépe se kontrolovat. Všechno tím jen zhoršujete a komunikace s okolím potom bude velmi složitá. Ať již s rodinnými příslušníky nebo spolupracovníky. Takže se zklidněte a zhluboka dýchejte. Nic není tak strašné, jak to na první pohled vypadá, a starosti jsou opravdu zcela zbytečné.

Láska a přátelství

Příliš vášně a romantiky se svým milovaným momentálně neprožijete. Snažte se tím netrápit a s protějškem vyrazte někam za kulturou nebo na výlet. V této oblasti by to mezi vámi mohlo fungovat dobře.

Peníze a práce

Máte-li pocit, že s vámi někdo v zaměstnání manipuluje či se vám tam nezdá ještě něco jiného, začněte přemýšlet o změně místa. Napište si podrobný životopis a vyzdvihněte své kladné pracovní stránky.

Rodina a vztahy

Děti vám dají najevo, jak vás potřebují a jak si vás váží. Máte dar si získat jejich důvěru, tak to nepokažte. Vezměte je na výlet a přizvěte je na rodinnou poradu, kam vyrazíte mezi vánočními svátky.

Zdraví a kondice

Svoji váhu si bohužel musíte hlídat. A především vánoční svátky vám dají pořádně zabrat. Zkuste upéct cukroví, které by nebylo tak kalorické, a po kterém byste se cítili dobře. Samozřejmě se hýbejte.