Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Únor

V první polovině měsíce se budete, milí Býci, hůře soustředit na jakoukoliv činnost. Takže těch pracovních povinností tolik nezvládnete. Potom se ale začne všechno měnit k lepšímu. Rovněž i vaše soustředění bude lepší. Najednou vám půjdou činnosti, nad kterými jste dlouhou dobu jen seděli. Zlepší se rovněž vaše kreativní myšlení a začnete vymýšlet spoustu nových věcí, které vás posunou v kariéře.

Láska a přátelství

Máte šanci najít dlouhodobý vztah, který vás bude těšit. Váš nový protějšek bude přitažlivý a společenský, ale ještě navíc spolehlivý. Takže neseďte doma a vydejte se svému štěstí vstříc. Není daleko.

Peníze a práce

Peníze se k vám budou v únoru jen hrnout. Nejenže máte slušný plat, dovedete si přivydělat a navíc ušetřené peníze výhodně investovat. Nebudou z vás milionáři, ale dokážete z nich velmi slušně žít.

Rodina a vztahy

Přestože to doma občas trochu skřípe, dokážete si udržet dobrou náladu za každou cenu. To je vaše velká deviza, bezesné noci u vás nehrozí. Každý problém berte pouze jako příležitost něco se naučit.

Zdraví a kondice

Občas můžete pocítit, že ztrácíte svoji energii. Tu ale můžete velmi dobře načerpat zpátky. Více spěte a choďte na procházky, nejlépe do přírody. Můžete zkusit alternativní metody, třeba reiki apod.