Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Březen

I když na tom zřejmě nebudete v březnu finančně zrovna nejlépe, díky své pověstné býčí trpělivosti překonáte toto nelehké období bez nějaké větší psychické či fyzické újmy. Koncem měsíce se začnete častěji setkávat s lidmi, kteří si půjdou tvrdě za svým bez ohledu na vaše představy. Buďte ve střehu a nepřistupujte na žádné kompromisy, jinak můžete lehce přijít o to, co jste si tvrdě vybudovali.

Láska a přátelství

Bohužel se nedokážete chovat podle představ protějšku, jakýkoli humor je vám zcela cizí a ve společnosti si připadáte jako slon v porcelánu. Lepší to nebude ani při společných milostných hrátkách.

Peníze a práce

Uvědomíte si, že vás vaše profese už nějakou dobu neuspokojuje tak, jak byste si přáli. Ostatně i nadřízení vám dají najevo, že nejste pro firmu velkým přínosem. Začněte se poohlížet po něčem jiném.

Rodina a vztahy

Vaši blízcí vám pomohou poodhalit příčiny některých nepříjemných psychických stavů, za což jim budete nesmírně vděční. Koncem měsíce se ovšem stáhnete do sebe a začnete si více chránit své soukromí.

Zdraví a kondice

Konečně se vám podaří najít potřebnou rovnováhu mezi příjmem energie a jejím výdejem. Stav vašeho zdraví odráží především to, jak kvalitně umíte odpočívat. Také byste se neměli pravidelně přejídat.