Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Únor

Milostným přeborníkem se v tomto měsíci zřejmě nestanete, naopak vyjde najevo, že dokážete být v sexu značně konzervativní. Za to ale můžete s přehledem zabodovat v profesní oblasti, protože vám Mars dodá dostatek průbojnosti a odvahy, abyste se dokázali úspěšně prosadit. Při jednání s jistými nepříjemnými osobami skvěle uplatníte své vynikající komunikační schopnosti i vysokou míru empatie.

Láska a přátelství

Milostným výbojům či společenským akcím se v tomto měsíci spíš vyhněte, chybí vám vnitřní jistota, která by z vás učinila charismatickou osobnost. Na případný protějšek zapůsobí vaše pracovní úspěchy.

Peníze a práce

V pracovní oblasti se můžete stát opravdovou jedničkou. Stačí postupovat krok za krokem, jít si za svým cílem a neohlížet se zpět. Díky působení planety Mars dokážete být dostatečně silní a průbojní.

Rodina a vztahy

Nejste si příliš jistí partnerovou věrností, nevěříte totiž tomu, že byste pro něj mohli být tím jediným atraktivním protějškem. V sexuální oblasti se díky Saturnu budete učit hlavně sebekontrole.

Zdraví a kondice

Únor je ideálním měsícem pro léčbu pohybového a kloubního aparátu. Také osoby se srdečními potížemi se mohou cítit o něco lépe. V závěru měsíce si dejte pozor na záněty s komplikovanějším průběhem.