Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Duben

Hned začátkem dubna byste se měli připravit na novou lásku. Budou to sympatie na první pohled a pověstná jiskra mezi vámi přeskočí ten samý večer. Neměli byste se tedy izolovat od společnosti, protože doma mezi čtyřmi stěnami nikoho nepotkáte. Není to ale tak, že byste měli rezignovat na svůj dosavadní život. Naopak, žijte aktivně a dělejte všechno jako dosud. Ponechte si i své přátele a známé.

Láska a přátelství

Chodíte na schůzky s opačným pohlavím, rozumíte si spolu, ale pořád cítíte, že to není ono. Čeká vás překvapení, protože toho pravého protějška pro vás už znáte, jen vás to zatím vůbec nenapadlo.

Peníze a práce

V pracovním poměru jste zatím spokojeni a dokonce se tam můžete naučit spoustu nových věcí. Tyto zkušenosti a znalosti potom budete moci využít v jakémkoliv dalším zaměstnání, o které budete stát.

Rodina a vztahy

Máte nějaké potíže, ale rodině se s nimi nechcete momentálně svěřovat. Váš strach, že by vás nepochopili, je úplně zbytečný. Naopak, pro vás budou oporou i v těžších životních situacích než je tato.

Zdraví a kondice

Po fyzické stránce se cítíte výborně. Žádné zdravotní potíže nemáte, takže si jen udržujte svoji fyzickou a psychickou schránku. Jezte zdravěji, pohybujte se, choďte na procházky, dopřejte si masáž.