Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Červen

Červen věnujte hlavně rodinným aktivitám, přece jen na tom budete časově lépe, proto můžete zapracovat na tom, aby se vaše rodina trochu víc semkla. Příznivé astrologické konstelace vám umožní maximální otevřenost, vaši blízcí vám dokážou bedlivě naslouchat a pomohou vám najít nejlepší řešení vašich problémů. Nečekejte ale, že vám něco samo spadne do klína, musíte jít houževnatě za svým cílem.

Láska a přátelství

Romantiky se nedočkáte, za to si užijete dostatek intelektuálních debat, které vás budou bavit. Trochu vás zamrzí, když se vám protějšek vysměje, že neumíte ovládat nějaký nejnovější výkřik techniky.

Peníze a práce

Na pracovišti zafungujete jako posel, jenž přináší mírovou atmosféru. Svou otevřeností i schopností přiznat chybu dokážete uvolnit napjaté vztahy mezi kolegy na tolik, že se mezi vás vrátí porozumění.

Rodina a vztahy

Rodinnou dovolenou máto již naplánovanou, však se na ni také těšíte celý rok! O svých dětech či rodičích zjistíte pár věcí, o nichž jste doposud neměli ani tušení, rozhodně to ale nebude na škodu.

Zdraví a kondice

Dávejte si pozor na vyčerpávající sportovní aktivity. Namožené šlachy mohou sice zpočátku vypadat jako relativně neškodná banalita, následně se z toho ale mohou vyvinout dlouhodobé chronické potíže.