Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Leden

První půlka měsíce nebude, milí Býci, vstřícná, co se lásky týká. Ale pokud jste již zadaní a cítíte k sobě s protějškem opravdovou, čistou a velkou lásku, všechny potíže společně překonáte. V zaměstnání se k vám pohrnou nápady, které vás posunou v kariérním žebříčku. Energií budete překypovat, což vám určitě pomůže k dalším metám. Počítejte však raději s tím, že náročných úkolů bude přibývat.

Láska a přátelství

Pokud jste nezadaní, máte momentálně sklony opačné pohlaví více kritizovat. Vyčítáte mu, že vás nerespektuje a nerozumí vám, ani vašim potřebám. Bez vzájemného respektu a tolerance to prostě nepůjde.

Peníze a práce

Finanční stránka začne být kritická. Jen zjistíte, na čem byste mohli vydělat, okamžitě o tu možnost přijdete nebo proděláte. Budete se zatím točit v bludném kruhu, ale koncem měsíce z něj vystoupíte.

Rodina a vztahy

Život vám momentálně staví do cesty překážky, ale vy je snadno zvládnete. Navíc při vás stojí rodina, na kterou se můžete spolehnout. Svému protějšku se můžete bez obav svěřit se vším, co vás trápí.

Zdraví a kondice

Problémy by se mohly objevit v močových cestách. Dbejte na teplé oblečení, dlouhé svetry či bundy. Preventivně pijte urologické čaje a jezte sušené brusinky. Nepřejídejte se, aby vás nepálila žáha.