Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Srpen

Méně důležité povinnosti odsuňte stranou a udělejte si víc volna. Relaxujte a bavte se věcmi, na které nemáte v průběhu roku čas. Léto brzy skončí, přece nechcete po zbytek roku litovat, že jste si ho vůbec neužili. Srpen je ideální pro větší rodinné oslavy, na nichž se konečně urovnají některé letité konflikty. Koncem měsíce zatoužíte po samotě, což se u rodiny nesetká s velkým pochopením.

Láska a přátelství

Celý měsíc se ponese spíš v duchu nezávazných milostných hrátek, nějaký hlubší podtext v tom opravdu nehledejte. Bavte se, užívejte si a odpočívejte, léto je tu hlavně proto, abyste nabrali nové síly.

Peníze a práce

V zaměstnání budete dotlačeni k tomu, abyste se dále vzdělávali bez ohledu na to, jestli se to projeví na výši vašeho příjmu. Podaří se vám výhodně zainvestovat a rozmnožit svoje skromné úspory.

Rodina a vztahy

Soustřeďte se na rodinné povinnosti. Především na výchovu dětí, tam máte kvůli dlouhodobému zaneprázdnění jisté rezervy. Teď to ale můžete napravit, o prázdninách jste na tom časově mnohem lépe.

Zdraví a kondice

Psychicky na tom nemusíte být zrovna nejlépe, proto se vyhýbejte stresu, jak to jen půjde. Také se zaměřte na svůj pitný režim a spočítejte si, kolik litrů vhodných tekutin vypijete za jeden den.