Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Duben

Milí Býci, tento měsíc máte našlápnuto opravdu správnou nohou. Bude se vám dařit v různých částech vašeho života, především v lásce. Samotou určitě trpět nebude, jen nepřistupujte na hádky s partnerem, raději je vždy zahrajte do autu. Pozor také na žárlivost, ať už vaší nebo partnerovu. Buďte sami sebou a užívejte si všech radostí, které vám duben přinese. Objeví se též zajímavá pracovní nabídka.

Láska a přátelství

Venuše je na vaší straně a už nyní pro vás připravuje spoustu smyslných zážitků, nezapomenutelný flirt a v neposlední řadě ten pravý protějšek, se kterým máte možnost zůstat do konce svého života.

Peníze a práce

Finanční nouzí v tomto období trpět nebudete. Budete si moci dopřát i různé exotické cesty, dražší věci, po kterých toužíte a možná i chalupu. Jen se vyhýbejte velkým investicím, které jsou nejisté.

Rodina a vztahy

Rodinné vztahy se velmi vylepšily a vy si nyní užijete všeho rodinného přepychu. Odměňte proto děti i vaši drahou polovičku a vymyslete úžasný výlet na víkend či celý týden, který udělá všem radost.

Zdraví a kondice

Měli byste více odpočívat a spát. Také zkuste pravidelný pohyb, stačí rychlejší procházky. Nepřehánějte to s alkoholem, který zrovna vašemu tělu příliš neprospívá a omezte, nebo vynechte, kouření.