Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Říjen

Vaše nálady budou v tomto měsíci kolísat. Není to ale problém vnějších vlivů, ale pouze váš. Proto zapracujte na svém vnímání situací a hlavně vaší sebelásce. Problém je, že každému vycházíte vstříc a potom jste vyčerpaní a dáváte to za vinu svému okolí. Naučte se kouzelné slůvko NE. Je důležité ve všech oblastech života. Nikde se přece nepíše, že se máte komukoliv obětovat. Tím nikomu nepomůžete.

Láska a přátelství

Potkáte protějšek, který vás bude lákat svým chováním a svojí nezávislostí. Jenže právě to vám brzy poleze na nervy. Možná vám ale jen nastavuje zrcadlo, abyste si sami něco uvědomili a napravili to.

Peníze a práce

Peněz máte dostatek, a tak bez rozmyslu utrácíte, aniž byste si udělali inventuru ve financích. Najednou zjistíte, že všechny rezervy jsou pryč. Budete je muset doplnit a přestat kupovat hlouposti.

Rodina a vztahy

Jako znamení jste stabilní a nemáte rádi změny. Život vás ale nyní donutí vylézt z vaší ulity a ve svém životě udělat leccos jinak. Uvidíte, že to bude k vašemu dobru, i když se tomu budete bránit.

Zdraví a kondice

Zdravotně to s vámi bude jak na houpačce, ale to bude proto, že máte výkyvy ve svém životě a nevíte si s tím rady. Až si vyřešíte vnější i vnitřní problémy, zdraví se ustálí a budete se cítit lépe.