Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Červen

Měli byste si co nejdříve ujasnit, co opravdu chcete a po čem toužíte. Protože nedáte pokoj, dokud to nedostanete. Jenže místo toho, abyste si to dokázali naplno užívat a byli spokojeni, přestane vás to okamžitě bavit. Proto se naučte meditační techniky, které vám pomohou k tomu, abyste se vyznali sami v sobě. Teprve potom se budete umět radovat ze všech darů, které vám život může poskytnout.

Láska a přátelství

Cítíte až přehnanou touhu po svobodě. Proto vám žádný vztah nemůže vydržet. Nechcete dělat kompromisy a nemáte rádi, když musíte někomu sdělovat, co máte v plánu. Proto si nyní raději jen užívejte.

Peníze a práce

Dělá vám problém podřídit se zaměstnavateli. Raději byste si dělali všechno po svém. Proto by bylo lepší, kdybyste zkusili podnikat. Přináší to mnohem více starostí, ale také svobodu, která vám chybí.

Rodina a vztahy

Rozčilují vás ženy ve vaší rodině. Může to být matka, dcera nebo partnerka či manželka. V každém případě si dejte pozor, ať ve vzteku neřeknete něco, co by vás mohlo mrzet a nedalo by se to vzít zpět.

Zdraví a kondice

Pokud vás bolí nohy, zajděte na masáž nebo použijte francovku. Pokud jsou potíže dlouhodobé, navštivte lékaře. Máte-li křečové žíly, noste stahovací punčochy a střídejte proudy studené a teplé vody.