Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Červenec

Máte jasno v tom, čeho chcete v životě dosáhnout, a jdete si za tím. Týká se to pracovní i citové oblasti. S ničím menším se nespokojíte, což je samozřejmě dobře. Pokud se na to cítíte a máte dost energie, bylo by dobré, kdybyste začali přemýšlet také o podnikatelské činnosti, kde byste využili všechny vaše vlohy a zájmy. Zjistěte si ale dopředu všechny informace, které budete nutně potřebovat.

Láska a přátelství

Začnete, milí Býci, navazovat četná přátelství. S těmito lidmi si budete mít co říci a navíc vás budou inspirovat k různým životním změnám. Zatoužíte také po vážnější formě vztahu se svým protějškem.

Peníze a práce

Jste pracovití a o skvělé nápady nouzi nemáte. Bude se vám dařit v zaměstnání, kde máte nad sebou nadřízeného, ale rovněž v podnikatelské oblasti, kde si musíte všechno vybojovat sami a bez zázemí.

Rodina a vztahy

Nyní máte velkou chuť poznávat taje naší republiky. Jste naladěni vyrazit na výlet do přírody nebo na nějaký hrad či zámek. Většinou se vám podaří přemluvit rodinu, aby to všechno s vámi absolvovala.

Zdraví a kondice

Zablokovaná krční páteř umí pořádně potrápit. Chtělo by to více cvičit a také chodit na pravidelnou masáž. Pokud problémy pociťujete spíše uvnitř krku, navštivte lékaře a svěřte se do jeho rukou.