Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Duben

Momentálně se, milí Býci, budete cítit jako na houpačce. Bude se vám dařit, ale vzápětí pocítíte tak velký úbytek energie, že bude nad vaše síly něco řešit. V partnerství se cítíte nepochopeni, proto se raději zaměřte na svoje koníčky. V zaměstnání si budete připadat přetěžováni a práci nebudete příliš zvládat. Na to všechno je jedna dobrá rada. Vezměte si dovolenou a odjeďte někam za odpočinkem.

Láska a přátelství

Cítíte často zklamání, protože se vaše polovička nechová podle vašich představ a neplní vaše požadavky a přání. Nebude to ale tím, že o nich neví? Zlepšete ve vztazích komunikaci a netlačte na pilu.

Peníze a práce

Dbejte na rovnováhu ve financích. Přijímání a dávání. Pokud je jednoho o mnoho více než druhého, tok energie peněz nefunguje, jak by měl. Vždy ale musí být výdaje nižší než příjmy. Ohlídejte si to.

Rodina a vztahy

Budete brzy pozváni na rodinnou akci, kde budete mít možnost vyřešit dlouhodobý problém s někým z vaší rodiny. Hledejte řešení a kompromisy, každý má svoji pravdu, tak na ní tak vehementně netrvejte.

Zdraví a kondice

Tento měsíc budete mít sklon spíše lenivět, což neprospěje vaší duševní pohodě. Pěstujte svoje koníčky a sportujte. Choďte na procházky, zahrajte si tenis nebo jinou hru, hlavně se nezapomeňte hýbat.