Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na rok 2019

Jaké šance vyhlížíte v roce zakončeném devítkou vy, milí Býci? Na následujících sedm let se ve vašem znamení zabydluje Uran a slibuje samé vzrušující zážitky. Hotovou explozi představuje jeho prosincové spojení s Jupiterem. Saturn, Neptun ani Pluto nestojí stranou a ukazují na dvanáct měsíců plných šancí ke změně a cestě za lepšími zítřky. Využijte toho v partnerské a finanční oblasti, kde budete zářit!

Láska a přátelství

Partnerské dvojice můžou letos čekat problémy, ale je důležité neutíkat od reality a řešit je. Nezadaní naopak mají šanci potkat někoho stejně citlivého a budou schopni zamilovat se na první pohled.

Peníze a práce

Bude se vám dařit při navazování kontaktů a dojednávání smluv, nebo při zkouškách a dokončování studia. Právě nyní by mohlo dojít k zážehu, který odstartuje vaši kariéru a na který jste čekali.

Rodina a vztahy

V roce 2019 jsou pro vás hodně důležité otázky správného chování a výchova potomků. Snažte se dětem splnit, co jim na očích vidíte, zejména v létě a na podzim vás čekají krásné společné okamžiky.

Zdraví a kondice

Přestože vás nebudou soužit žádné větší bolesti ani fyzické neduhy, neměli byste ani vy zapomínat na odpočinek a relaxaci. Jsou sice dny, kdy nepotřebujete jíst ani spát, ale nic se nemá přehánět.