Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na rok 2018

Milí Býci, rok zakončený osmičkou přináší svěží vítr, díky němuž získají sny reálný směr. Pluto spolu se Saturnem dodají odvahu, abyste kráčeli za tím, co je důležité. Touha po poznání, kráse, i životní jistotě změní mnoho stereotypů. Až do května jste jako zrající víno, které ve druhé polovině roku ukáže světu překvapivé tóny. Jupiter i přes všechnu přízeň varuje, abyste zůstali nohama na zemi.

Láska a přátelství

Láska není to, co by vás v tomto roce hnalo kupředu. Spíše se mohou objevit komplikace v podobě svodů na scestí. Pro svobodné mají ovšem vidinu doživotního vztahu! Nejromantičtějším měsícem je duben.

Peníze a práce

I když máte pocit, že už od ledna všechno jede jako po másle, to nejlepší v kariéře přijde až v průběhu podzimu. Do té doby vás mohou škádlit hlavně jedinci, kteří se snaží urychlit práci na úkor kvality.

Rodina a vztahy

Býci mají krásný dar rozsévat do okolí pohodu a klid. V domácnosti nerozhodí komfortní zónu žádný problém ani pubertální výlevy dětí. Od června vás láká rekonstrukce i touha sbalit kufry a cestovat.

Zdraví a kondice

Rok 2018 slibuje tělesné i duševní stránce obrat k lepšímu. Pluto se postará, aby regenerace probíhala takřka na počkání. Můžete se zbavit vleklých obtíží. Motorem k tomu všemu je pravidelný pohyb.