Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na rok 2017

Vesmírné síly vám vrací do života harmonii. Inklinujete ke klidnému životnímu stylu a z ničeho si neděláte hlavu. Zajímáte se o potřeby okolí a více času i energie investujete do společensky prospěšných projektů. Neptun před vámi otevírá lákavé možnosti, které se všechny jeví báječně. Skutečnou stránku věci odkryjete až za několik let. Podzimní měsíce vás rozpohybují a vrátí chuť po dobrodružství.

Láska a přátelství

Na začátku roku se ocitnete pod laskavými křídly samotné Venuše. Sexuální život Býků rozhodně nemá fádní příchuť. Letošní milostné menu se jeví jako velmi pestrý švédský stůl plný vybraných lahůdek.

Peníze a práce

Expanzivní Jupiter ve vás probouzí troufalé plány, leckdy související se zahraničím. Snažte se je zrealizovat v první polovině roku. Největším vysavačem úspor je bydlení a partnerovy rostoucí nároky.

Rodina a vztahy

Vlídností a laskavým přístupem po celý rok nešetříte. Některé dny, především v měsíci únoru, mohou být na domácím poli náročnější. Svou rodinu i přesto bezmezně uctíváte a chráníte jako oko v hlavě.

Zdraví a kondice

Radujete se z narůstající kondice, která vám umožňuje neustále zvedat laťku svých možností. Hvězdy samotné vás budou především ve druhé polovině roku ponoukat k tomu, abyste neusnuli na vavřínech.