Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na rok 2016

Stojíte na začátku úspěšného roku, kdy vám velkorysý Jupiter nabízí doslova plné švédské stoly těch nejpříjemnějších záležitostí. Díky příznivé hvězdné konstelaci je pro vás rok 2016 šťastnější, nežli pro ostatní znamení zvěrokruhu. Neptun vám dodává spoustu elánu a pozitivní myšlení, díky nimž můžete konečně zrealizovat své letité sny. Také Jupiter vás nabádá k co největší osobnostní expanzi.

Láska a přátelství

Bez nadsázky lze říci, že nadcházející rok je stvořen pro nezapomenutelné zážitky. Vychutnáte si četná dobrodružství i chvíle plné něhy a romantiky. Záleží jen na vás, zda hledáte vztah či povyražení.

Peníze a práce

Od ledna přibývá pracovních nabídek, což ocení nezaměstnaní jedinci. Soulad Jupitera a Merkuru vám po celý rok umetá cestičku v oblasti smluv a právních sporů. Pracovní úspěchy souvisí se zahraničím!

Rodina a vztahy

Po celý rok je vám přáno užívat si chvíle plné harmonie a radosti po boku blízkých. Letní měsíce jsou jako stvořené pro založení či rozšíření rodiny! Pokud jde o soukromí, ujasníte si své priority.

Zdraví a kondice

Fyzická stránka vašeho zdraví je po většinu roku zdravá jako řípa, byť se v případě přetažení organismu mohou objevit problémy s imunitou. Oč bude potřeba pečovat, je kolísající duševní rovnováha.