Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Prosinec

Celý prosinec bude velmi hektický. Úkolů budete mít nad hlavu a navíc nad vámi bude viset lhůta, do kdy musíte všechno splnit. Bude to opravdu šibeniční termín. Jste velmi disciplinovaní, proto to zvládnete, ale možná za cenu totální ztráty energie, případně nějaké lehčí nemoci. Také před Vánoci se nezastavíte nejen v práci, ale též doma. Vaše polovička téměř veškeré povinnosti hodí na vaši hlavu.

Láska a přátelství

O opačné pohlaví nebudete mít nouzi. Nápadníků a nápadnic se kolem vás bude točit dost. Vy se ale zamilujete do někoho, kdo vás do svého života jen tak nepustí. Bude to pro vás zcela nová zkušenost.

Peníze a práce

Bohužel jste se zadlužili a splácíte na více místech. Jenže nyní zjišťujete, že to není tak jednoduché a prostředky vám chybí. Budete se muset snažit vydělat nějaké peníze navíc, abyste neměli potíže.

Rodina a vztahy

S vaší polovičkou nebo rodiči budete prožívat trochu dusnější atmosféru. Raději se tedy soustředíte na své vzdělávání v umělecké oblasti a tuto dovednost se budete snažit vštípit svým ratolestem.

Zdraví a kondice

Vážnější nemoci nebo úrazy by hrozit neměly. Dejte si ale pozor na svůj jídelníček. Na porce jídla a rovněž na to, abyste měli pravidelný přísun ovoce a zeleniny. Samozřejmě dodržujte pitný režim.