Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Prosinec

Působíte na lidi jako magnet. Kdo kolem vás projde, je vámi přitahován. Máte velkou porci vnitřního klidu, který vámi prostupuje, a pohoda z vás doslova vyzařuje. Tím si přitahujete do života jenom to dobré, a také se kolem vás motají lidé, kteří vám nesou určitá poselství. Pokud si náhodou s něčím nevíte rady, hned je vám do života poslán někdo, kdo vám může pomoci nečekaný problém rozlousknout.

Láska a přátelství

Vyzařujete sexappeal a váš protějšek si s vámi tento měsíc opravdu užije noci plné vášně. Budete mít náladu na sex téměř neustále a svoje milostné představy se budete snažit proměnit ve skutečnost.

Peníze a práce

Máte rádi pohodlí a rovněž dostatek financí. V tom případě si nemusíte dělat žádné starosti. Vesmírní aktéři budou stát při vás a mimo běžné zaměstnání vám občas dohodí také dobře placený přivýdělek.

Rodina a vztahy

Prosinec bude probíhat ve znamení skutečně velkých změn. Můžete předělat celý byt nebo se přestěhovat. Také všechny rodinné vztahy se budou zlepšovat, takže se máte opravdu na co těšit, milí Ráčci.

Zdraví a kondice

Jediný problém, který budete pociťovat, bude se zažíváním. Je ale dost dobře možné, že něco v životě, co se vám přihodilo, nemůžete strávit a užírá vás to zevnitř. Udělejte si analýzu svých pocitů.