Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Duben

Luna podpoří hlavně vaši psychickou stabilitu, budete k tomu ale také muset nějak přispět. Zapomeňte na své snové vize a vraťte se zpátky do reality. Takové plány, které nestojí na pevných základech, odvane i lehký větřík a vy se ocitnete znovu na startovní čáře. Ačkoli překypujete přemírou empatie k ostatním lidem a jejich problémům, snažte se zabývat především tím, co aktuálně trápí právě vás.

Láska a přátelství

Zatoužíte po tom, abyste svou drahou polovičku mohli svádět tak jako kdysi. Podle prvních reakcí to vypadá, že zřejmě nebude proti. Rozehrajte naplno hru plnou vášnivých impulsů a smyslných doteků.

Peníze a práce

Ve své profesi platíte za férového člověka, který pracuje poctivě a dodržuje sliby, což se dneska už moc nenosí. Na rozdíl od některých jiných lidí je pro vás důležitá především kvalita, ne kvantita.

Rodina a vztahy

Doma se budete chovat natolik starostlivě, až vám někteří členové rodiny ostře vytknou, že je tím doslova dusíte. Musíte jim dát dostatek prostoru, aby mohli volně dýchat a dělat své vlastní chyby.

Zdraví a kondice

Pokud se rozhodnete držet v dubnu dietu, zapomeňte na hladovku. Vašemu organismu takové excesy škodí a navíc se po jejich aplikaci řada lidí projevuje značně podrážděně. Jezte méně, zdravě a častěji.