Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Únor

Hvězdné konstelace sice maximálně přejí vašim pracovním plánům, vás ale budování kariéry momentálně moc nezajímá. Mnohem raději budete trávit čas s rodinou a blízkými přáteli. Únor vám přinese maximální porci romantiky a milostných vyznání. Do dlouhodobých vztahů se po čase opět vrátí zamilovanost a vášeň, rozhádané páry se zdárně usmíří a mnoho nezadaných konečně najde svou velkou životní lásku.

Láska a přátelství

V lásce vyžadujete romantiku, dlouhé rozhovory a hlavně žádný spěch. V únoru pocítíte intenzivní zamilovanost spojenou se silnými citovými zážitky. Pro svého miláčka budete ochotni udělat cokoli.

Peníze a práce

Po pracovní stránce se vám nadmíru vyplatí spolupráce s kolegy. Únor se ideálně hodí pro tvořivé činnosti, jejichž výsledky vás mohou provázet léta. Očekávejte zvýšené množství pracovních úkolů.

Rodina a vztahy

Nejlépe se cítíte doma v rodinném kruhu, do společnosti se vám zrovna dvakrát nechce. Rodinu ovšem vaše péče potěší a dokáže ji patřičně ocenit. Investujte do potomků, brzy vám to vrátí i s úroky.

Zdraví a kondice

Díky Jupiteru můžete zapracovat na zlepšení činnosti vašeho dýchacího ústrojí, nebude to ale jednoduché, zvláště pak pro kuřáky. Jakékoli operační zákroky na rukách či prstech se podaří na jedničku.