Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Leden

Po pracovní stránce se vám příliš dařit nebude, navíc musíte poslouchat věčně nespokojeného nadřízeného. To vám bere energii, kterou nutně potřebujete v pracovním i osobním životě. Stres na sebe tedy nenechá dlouho čekat. Pozitivní je, že si vás v tomto období najde láska, která vám pomůže najít ztracený optimismus. Nejde ale o člověka, který se stane pro okolí po jednom setkání nezapomenutelný.

Láska a přátelství

Nezadaní potkají přesně takový protějšek, jako jsou sami, takže si budou rozumět. Nevyhýbejte se tedy v žádném případě společenským událostem. Je ale možné, že ho či jí potkáte při toulkách přírodou.

Peníze a práce

Váš nadřízený teď nebude ochoten něco s vámi řešit. Takže, pokud se chcete zeptat na zvýšení platu nebo dovolenou, raději to odložte. Nejen, že by nesouhlasil, ale ještě byste dostali práci navíc.

Rodina a vztahy

Rodinná atmosféra je na bodu mrazu, což vás stresuje a na klidu nepřidá. Cítíte se omezováni ve svých potřebách a zájmech. Začnete si je prosazovat, i za cenu častých hádek. Musíte si uhájit prostor.

Zdraví a kondice

Stresy vám zrovna nepřidají. Vaše psychika nebude bohužel nejlepší, takže se věnujte sami sobě. Choďte na procházky, hodně spěte a odpočívejte. Obklopujte se pouze pozitivními lidmi a situacemi.