Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Duben

V první polovině měsíce se zdá, že jste odolní vůči stresu, jenže zdání klame a koncem dubna by se mohlo toto potlačování emocí projevit formou nemoci. Proto se příliš nepřetěžujte ani v práci ani doma a snažte se užívat si každého hezkého dne. Jděte na procházku, sejděte se častěji s přáteli, věnujte se svým koníčkům. To je pro duševní zdraví to nejlepší. Myslete také na sebe a na svoje potřeby.

Láska a přátelství

Jste spokojení, co se týká vztahů. Sice zatím nejste na vážný vztah připraveni, ale užíváte si plnými doušky pozornosti opačného pohlaví. Nalákáte je na svůj úsměv, smysl pro humor a dobrou náladu.

Peníze a práce

Peněz máte dost na to, abyste si užívali dovolených nebo častých výletů. Finance ale nikomu nepůjčujte, protože máte nyní období smůly v této oblasti a peníze by se vám již nikdy nevrátily zpátky.

Rodina a vztahy

Doma panuje dusná atmosféra, s partnerem se nemůžete shodnout téměř na ničem. Cestu k sobě začnete nalézat v druhé půlce měsíce. Bude to dlouhá a namáhavá cesta, bude ale stát za to. Mějte trpělivost.

Zdraví a kondice

Zapracujte více na svém metabolismu. Jezte pravidelně a po malých porcích vyváženou stravu, hodně se pohybujte venku a hlavně se také soustřeďte na své dýchání, což je velmi důležité pro organismus.