Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Leden

Pocítíte touhu věnovat se takové činnosti, jejíž náplní je pomoc ostatním. Rodina vás v těchto aktivitách podpoří. Dejte si však pozor, aby vás někteří vychytralí jedinci nezačali zneužívat. Hrozí vám také, že se kvůli své dobrosrdečnosti stanete obětí rafinovaného finančního podvodníka. Pokud máte nějaký dobrý nápad nebo výrobek, nebojte se předvést ho na veřejnosti, čekají vás velké úspěchy.

Láska a přátelství

V milostné oblasti se budete chovat nanejvýš zodpovědně, domníváte se totiž, že přílišnými emocemi byste partnera spíš odradili. Co když ale místo drahých dárků mnohem víc ocení vaše něžné objetí?

Peníze a práce

Vaši spolupracovníci si na vás smlsnou, protože pochopí, že si necháte všechno líbit. Chce to trochu víc asertivity, jinak vás začnou využívat. V druhé půlce ledna se věnujte finančním transakcím.

Rodina a vztahy

V rodině se vám podaří vytvořit natolik útulnou atmosféru, že se vaši blízcí budou rádi zdržovat u domácího krbu. Věnujte zvýšenou péči dětem nebo rodičům, pravděpodobně je něco důležitého trápí.

Zdraví a kondice

Měli byste se hodně šetřit, protože váš pohybový aparát může být poněkud oslaben. Snažte se vhodnými cviky posilovat své svalstvo. Pokud se chystáte držet dietu, raději s tím ještě chvíli počkejte.