Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Červenec

V tomto měsíci se budete cítit bez energie a velice unaveni. K tomu se do vašeho života dostane množství stresových situací, které vaší náladě příliš nepřidají. Snažte se ale i v tomto období mít úsměv na rtech a myslet pozitivně. Postupně to začne ovlivňovat vaši náladu a potažmo i život. Začne se vám dařit více věcí a do vaší cesty se postupně připlete více dobrého, zatímco špatné pomalu zmizí.

Láska a přátelství

S protějškem si příliš nerozumíte, vaše názory ho jen vytáčejí. Nenechte se vyprovokovat, spělo by to jen k dalším hádkám a nic byste nevyřešili. Dejte tomu čas a využijte tuto dobu pro své koníčky.

Peníze a práce

Opravdu se nenudíte a práce máte dost od rána do večera. Navíc si nenecháte nic líbit a nadřízenému řeknete, co si myslíte. Není to ale dobrý tah, trest vás nemine. Pravděpodobně přijdete o prémie.

Rodina a vztahy

Zelenou bude mít vaše studium. Naučte se věcem, které jste vždycky chtěli umět, ale nikdy jste se k tomu nedostali. Očekávejte podporu a pomoc rodiny, budou vám držet palce, abyste všechno zvládli.

Zdraví a kondice

Při sportu si dejte pozor nejen na úrazy, ale také na prochladnutí, protože budete mít sklon k horečkám. To ale neznamená, že byste měli sedět doma, právě naopak. Jen si zkontrolujte své vybavení.