Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Duben

Milí Ráčci, čeká vás měsíc plný zvratů a hektických činností. Protože máte skvělý podnikatelský nápad, vrhnete se do něj po hlavě a věnujete mu veškerý čas. Máte toho na zařizování opravdu hodně, budete se muset ponořit i do oblastí, kterým příliš nerozumíte, jako účetnictví či smlouvy. Budete si muset najít schopného právníka, který vše zkontroluje. Budete mít málo času, což ponese špatně rodina.

Láska a přátelství

Nebudete mít momentálně čas na vážný vztah, a pokud ho již máte, bude si vaše polovička stěžovat, že ji zanedbáváte. Nejlépe na tom budou ti, kteří mají pouze milenku či milence bez větších závazků.

Peníze a práce

Finanční stránka vám nemusí dělat žádné starosti. Máte dokonce peníze navíc, které byste mohli nějak smysluplně investovat. Zkuste to třeba do nějaké nové nemovitosti. Můžete koupit byt nebo chalupu.

Rodina a vztahy

Přestože vám rodina vyčítá vaše pracovní nasazení, vesměs zažíváte klid a rodinnou pohodovou atmosféru. Vezměte děti a drahou polovičku na víkend do přírody, aspoň si vyčistíte hlavu od problémů.

Zdraví a kondice

Nedělejte ze všeho problém, naopak se snažte ve všem vidět to pozitivní. Vždyť po každé bouřce se jednoho dne vyjasní a to samé platí pro váš život. Berte ho s nadhledem a očekáváním toho dobrého.