Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Září

Milí Ráčci, momentálně se dostáváte do složitějšího období, ale neházejte flintu do žita. Bude lépe. Zatím s tím ale nepočítejte, alespoň těchto pár dnů či týdnů. V lásce to žádná hitparáda nebude, spíše se stáhnete do ústraní. Což není vůbec špatné, zejména pro váš vývoj. Budete mít spoustu času, abyste si vyjasnili, co chcete od života, co očekáváte od vztahu, určili si hranice a ty dodržovali.

Láska a přátelství

Pokud nemáte momentálně vztah, nevadí, věnujte se sobě a svému vývoji. Pokud vztah máte a nechcete ho ukončit, nechte alespoň věcem volný průběh a netlačte na pilu. Jen byste všechno ještě zhoršili.

Peníze a práce

Pracovní povinnosti si nosíte i domů, což vám na dobré náladě zrovna nepřidá. Připadáte si přepracovaní, bez špetky energie a nápadů. Nad úkoly si lámete hlavu a nemůžete vymyslet, co s tím udělat.

Rodina a vztahy

Doma čelíte nepříjemným konfliktům. Částečně za ně může vaše nálada pod psa a částečně vaše pracovní vytíženost. Samozřejmě není všechno jen vaše chyba, ale přesto byste měli zkusit spory urovnat.

Zdraví a kondice

Po fyzické stránce jste v pořádku, po té psychické je to už horší. Navštivte odborníka, který vám s vaším problémem pomůže. Buď psychologa, od věci by nebyl ani sexuolog, je to jen na vašem uvážení.