Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Duben

Vaše energie nebude, milí Raci, právě na výsluní. Dokonce vám bude chvílemi hodně chybět a budete se cítit vyčerpaní. Chtělo by to vzít si dovolenou a odpočinout si fyzicky i duševně. Choďte přírodou, ležte u moře nebo kombinujte procedury v lázních. Záleží na vás, co vás k relaxaci dovede. S protějšky to nebudete mít jednoduché a čas raději strávíte o samotě se svými myšlenkami a svými potřebami.

Láska a přátelství

Na lásku a vztah nemáte ani pomyšlení. Raději trávíte momentálně čas o samotě přemýšlením a meditacemi. Pár nových přátel přesto získáte, ale nejde o žádná romantická nebo milostná dobrodružství.

Peníze a práce

Zvažujete každý výdaj, takže dokážete ušetřit. Navíc jste výborní obchodníci a daří se vám uzavírat velice výhodné obchodní smlouvy. Vaše finanční rezervy porostou, přemýšlejte, jak je investovat.

Rodina a vztahy

Měli byste se vypravit na dovolenou pročistit si hlavu. Raději se budete sami procházet v přírodě a rovnat si myšlenky. Nezapomínejte ale ani na rodinu, která by s vámi také ráda trávila nějaký čas.

Zdraví a kondice

Zaměřte se na své trávení. Určité problémy už nějakou dobu na sobě pozorujete. Jezte hodně vlákniny, nezapomínejte se hýbat a cvičit a především dodržujte pitný režim. Hlavně ale nejezte těžká jídla.