Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Říjen

Momentálně jste nespokojení s celým světem a všechno si berete moc osobně, takže není problém vás naštvat. Zkuste udržet své emoce na uzdě a všechno si raději v klidu promyslet, než budete reagovat. Mohla by vám pomoci meditace. Každý problém nejprve pozorujte jako nezainteresovaný divák a teprve poté k němu zaujměte stanovisko. Uvidíte, že najednou bude všechno vypadat méně hrozivě a nepřátelsky.

Láska a přátelství

V lásce vám nebude Venuše přát. Seznamujete se s protějšky, kteří vás sice zaujmou na první pohled, ale ten druhý už je horší. Víte, co chcete a hledáte, což je ale dobře, takže hned tak nenalétnete.

Peníze a práce

Vrháte se bezhlavě do různých půjček či hazardních her, a že je to prodělečný nesmysl vám dojde v okamžiku, kdy už je pozdě. Zkuste peníze vydělat prací, najděte si různé přivýdělky, alespoň dočasně.

Rodina a vztahy

Snažíte se vycházet rodině vstříc, bohužel ne vždycky to úplně funguje. Zvláště se svojí matkou nevycházíte nejlépe. Zkuste se zamyslet, jak by šel váš vztah zlepšit, aby atmosféra nebyla napjatá.

Zdraví a kondice

Dávejte na sebe a na své zdraví lepší pozor. Máte tendenci k zánětlivým onemocněním. Mohou se projevit na různých místech. Třeba zánětem dutiny ústní nebo třeba také zánětem ledvin či něčeho jiného.