Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Červen

Po větší část měsíce se budete projevovat velmi energicky, což u některých lidí vyvolá nefalšovaný úžas. Zvykli si na nenápadnost, s níž proplouváte životem a najednou vás bude všude plno. Pozvánky na společenské akce se vám jen pohrnou. Zvládnete všechno, co si naplánujete, podaří se vám také dotáhnout do konce některé stagnující rodinné záležitosti. Koncem června naopak zatoužíte po samotě.

Láska a přátelství

Zapomeňte na jednorázové nezávazné flirty, byť vás k nim příjemné letní dny a večery přímo vybízí. V červnu se vám bude dařit hlavně v dlouhodobých svazcích, v nichž se dočkáte intenzívních prožitků.

Peníze a práce

V pracovní oblasti se můžete cítit nedocenění, nedokážete se totiž prosadit, i když se budete snažit sebevíc. V otázce hospodaření s financemi se nenechte nikým ovlivňovat, dejte na svůj úsudek.

Rodina a vztahy

Rodinné aktivity vás zrovna dvakrát nelákají, raději byste se věnovali svým nesčetným koníčkům. Pokud ale chcete se svými blízkými alespoň trochu slušně vycházet, budete se jim muset nějak zavděčit.

Zdraví a kondice

Zmírní se projevy některých chronických chorob, kterými trpíte už delší dobu. Psychické potíže mohou na přechodnou dobu zcela vymizet. Posilujte správnou činnost svého žaludku vhodnými doplňky stravy.