Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Červen

Máte hodně práce a povinností a v jejich důsledku se cítíte úplně vyčerpaní. V tomto stavu vám přijde vhod jakákoliv podpora a pomoc rodiny. Váš protějšek vás v tom nenechá, ale děti by mohly pomoci víc. Bohužel se jim nebude příliš chtít, takže je na vás, jak moc přísní na ně budete. Naštěstí máte kolem sebe hodné lidi, kteří vám také pomocnou ruku podají, například vaši rodiče nebo sourozenci.

Láska a přátelství

Nezadaní mají nyní velkou šanci potkat lásku, která bude vzájemná a dlouhotrvající. Vy zadaní nebo žijící v manželství, se budete moci o svůj protějšek opřít bez obav, že upadnete. Važte si toho.

Peníze a práce

V práci nestíháte a jste vyčerpaní. Máte ale zase o to víc financí. Kromě normálního platu dostáváte ještě odměny. V každém případě byste potřebovali delší odpočinek. Uvidíte, že pak budete výkonnější.

Rodina a vztahy

Občas to mezi vámi a vašimi dětmi zaskřípe, ale celkově se váš vztah zlepší. Jen pokud po nich budete chtít povinnosti, fungovat přestanou. Musíte na ně pomalu a zkuste s nimi vyjet třeba na výlet.

Zdraví a kondice

Bolesti kolen jsou nepříjemné a pravděpodobně vás v tomto měsíci postihnou. Pocítíte jakousi ztuhlost. Je ale možné, že je to z únavy nebo proto, že jste ve svém životě zůstali stát na stejném místě.