Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Srpen

Zatím vám chybí nejen nápady, ale především energie, takže máte pocit, že se nic nedaří. Snažte se naučit dobýt energii, kdykoliv to budete potřebovat. Nejlepší to bude z přírody nebo z vesmíru. Určitě si nehrajte na energetické upíry a nesosejte ji z lidí. Také naopak, když zjistíte, že se ostatní snaží vás energeticky vysát, vezměte nohy rychle na ramena. Bohužel takových lidí je všude spousta.

Láska a přátelství

Je dobře, že netlačíte na pilu a necháváte věcem volný průběh. Váš protějšek by se mohl zaleknout a spíš byste vztahu uškodili, kdybyste na něco spěchali. Váš přístup je momentálně ten jediný správný.

Peníze a práce

Vyhněte se tento měsíc uzavírání smluv nebo investicím. Pokud budete muset přece jen něco podepsat, pečlivě si všechno pročtěte, prozkoumejte obchodní podmínky a případně se poraďte i s právníkem.

Rodina a vztahy

Se svým protějškem si nerozumíte. Dochází u vás k neustálým hádkám a nedorozuměním. Nedokážete se shodnout ani na výchově dětí. Neházejte ale flintu do žita. Už brzy se stane něco, co vám změní vztah.

Zdraví a kondice

Bolí-li vás žaludek, držte dietu, jezte pouze lehce stravitelná jídla. Syrová zelenina je zdravá, ale trpíte-li na žaludek, měli byste jíst jeden druh zeleniny najednou, aby vám nezatížila zažívání.