Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Březen

Ačkoli v jiných životních oblastech se o váš úspěch postarají některé příznivé astrologické konstelace, v zaměstnání to půjde spíš od desíti k pěti. Do cesty se vám postaví řada nepříjemných překážek, z nichž některé mohou být velmi obtížně zdolatelné. Nenechte se tím ale příliš znepokojit, nakonec najdete nějakou cestičku, která vás bezpečně provede mezi neschůdnými skalisky i ostrými útesy.

Láska a přátelství

Něžné romantické nálady se ve vztazích rozhodně nedočkáte, za to se ale s protějšek budete jeden k druhému chovat čestně a upřímně, což zřejmě oceníte mnohem víc. Dokážete se ponaučit ze svých chyb.

Peníze a práce

I když se budete muset na pracovišti téměř denně domáhat svých práv a nevyhnete se ani ostrým konfliktům, vaše pracovní postavení je pevné a nemusíte se bát, že se ze strany nadřízených něco změní.

Rodina a vztahy

V prostředí domova se nebudete v těchto dnech cítit nejlépe, očekává se od vás totiž, že se v každé situaci oprostíte od veškerých emocí a zůstanete nad věcí, což se vám zrovna teď příliš nedaří.

Zdraví a kondice

Do 20. března se vám podaří hravě zatočit s nejrůznějšími parazity, kteří by se snad rozhodli na vás zaútočit. Po tomto datu se věnujte především posilování imunity některými osvědčenými metodami.