Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Leden

V prvních dvou třetinách ledna se budete cítit nejlépe v ústraní, kde si budete dělat svoji práci a nebudete muset s nikým komunikovat. Právě komunikace vám bude dělat největší problém, ať už s rodinnými příslušníky, kolegy v práci nebo nadřízenými. Ale i přesto se vám bude dařit dotáhnout každou pracovní činnost ke zdárnému konci. Koncem měsíce se vztahy s blízkými, přáteli či kolegy zlepší.

Láska a přátelství

Pozor na zbytečnou žárlivost a podezíravost. Protějšek by toho mohl mít brzy dost a docházelo by k roztržkám a sporům mezi partnery. Ani snaha o získání převahy nad druhým by vám štěstí nepřinesla.

Peníze a práce

Pracovní činnost vás velmi uspokojuje, jen papírová byrokracie vám kazí potěšení z dobře vykonané práce. Budete si muset bohužel zvyknout, že ne všechna činnost vám musí přinášet uspokojení a radost.

Rodina a vztahy

S vaším protějškem nebudete v nejbližší době na stejné vlně. V názorech na domov i výchovu dětí se budete maximálně rozcházet. Zkuste si alespoň zútulnit prostředí, ve kterém trávíte převážně čas.

Zdraví a kondice

Stres, který se dostane do vašeho domova, bude mít velký vliv na vaše zdravotní komplikace. Zažívací problémy budou na denním pořádku, sklon budete mít i k zácpě. Chtělo by to více relaxace a spánku.