Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Srpen

Budete se cítit tak, jako byste se znovu narodili. Ze všech stran se k vám pohrne spousta lásky, díky které pookřejete. Některé méně perspektivní vztahy skončí, jiné se naopak upevní. U mnoha Raků se projeví umělecké sklony a oni v záchvatu náhlé inspirace vytvoří nějaké opravdu kreativní dílo. Ať už v tomto období započnete cokoli, musíte počítat s tím, že výsledky se dostaví až po delší době.

Láska a přátelství

V milostné oblasti sázíte na romantiku. Pokud ale žádáte po svém protějšku, aby s vámi trávil veškerý volný čas a ještě o vás neustále pečoval, můžete docela narazit. I jeho trpělivost má své meze.

Peníze a práce

Dobré pracovní výsledky vás přivedou na myšlenku, že byste si zasloužili mnohem lepší pozici. Nic vám nebrání, abyste si o tom promluvili se svými nadřízenými. Třeba už na vás nějaké povýšení čeká.

Rodina a vztahy

Svěříte se svým blízkým s určitým problémem a oni jej rázem přijmou za svůj, čímž vám dají jasně najevo, že za vámi stojí a můžete se na ně spolehnout. Naplánujete si také nějaký společný program.

Zdraví a kondice

V srpnu vám hrozí zvýšené riziko drobných úrazů, proto o sebe pečujte, jak nejlépe dovedete. Také se objeví nebezpečí v podobě různých špatně se hojících infekcí, které mohou být chronického rázu.