Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Únor

Nebaví vás hádky a snažíte se vyhnout konfliktům. Únor ale bude pro vás takovým zkouškovým obdobím, protože spousta lidí se vás bude snažit rozčílit. Zachovejte chladnou hlavu a uvažujte, jak se tomu všemu postavit. Je vždy lepší si nechat věci nejprve projít hlavou, a teprve potom je řešit. Na začátku měsíce můžete cítit větší únavu, která bude také překážkou při vykonávání pracovních povinností.

Láska a přátelství

V první půlce tohoto měsíce budete čelit nedorozuměním a hádkám s opačným pohlavím. Zkuste se nenechat tak snadno rozčílit. Ke konci února se situace změní a vy budete plni optimismu a dobré nálady.

Peníze a práce

Snažíte se dopřát sobě i svým nejbližším luxusní věci, ale zapomínáte, že vaše finanční situace není nijak růžová. Dokonce si zkoušíte najít dobře placenou brigádu, zatím to ale nebude příliš reálné.

Rodina a vztahy

S protějškem se nemůžete dohodnout na výchově svých ratolestí. Budete muset oba trochu ubrat ze svých velkých požadavků. Na víkend se snažte odjet třeba na chatu, kde se vám bude lépe komunikovat.

Zdraví a kondice

Měli byste zlepšit vaše stravování. Základem dne je zdravá snídaně, kterou vaše tělo potřebuje. Také hodně pijte a pokud pociťujete problémy se žaludkem, nepijte mnoho kávy. Nahraďte ji zeleným čajem.