Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Říjen

Říjen vám přinese spoustu humoru a kanadských žertíků. Stanete-li se jejich obětí vy sami, zpočátku z toho nebudete zrovna nadšení, ale nakonec se rádi zasmějete s ostatními. Pozvěte své obchodní partnery na sklenku dobrého vína, v družné náladě se vám podaří vyjednat daleko výhodnější podmínky než při oficiální schůzce. Snažte se krotit svoji podnikavost a pečlivě si vybírejte své spolupracovníky.

Láska a přátelství

V lásce budete mít zelenou, co se týká romantických vztahů. Mladí nezadaní Raci mohou pozvat na rande svůj velký idol, tentokrát je určitě neodmítne. Zadaní by si měli dopřát vášnivý večer ve dvou.

Peníze a práce

Čeká vás vyloženě úřednická práce, měli byste především dokončit veškeré resty a zkontrolovat náležitosti všech důležitých smluv. Jistou významnou osobu v zaměstnání nadchnete pro svůj zajímavý plán.

Rodina a vztahy

Dejte svým blízkým jasně najevo, že si nutně potřebujete odpočinout. Určitě to pochopí a nebudou vás zatěžovat domácími povinnostmi. Nejlépe se odreagujete při ručních pracích nebo při pletí zahrádky.

Zdraví a kondice

Vaše zažívací potíže bohužel nevznikly samy od sebe. Měli byste zapřemýšlet nad tím, co vlastně jíte a jak moc vás to může ovlivňovat. Ukázněnost ve stravovacích návycích vám rozhodně neuškodí.