Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na rok 2019

Znamení Raka není uzpůsobeno hektickému tempu, což v tomto roce z opozice připomíná mírumilovný Jupiter. Hlavním úkolem je oddělit realitu od staveb vzdušných zámků. Díky tomu se do harmonie dostává i bohatý vnitřní svět. Nebojte se, rok 2019 nebude žádná nuda. Od března se o zábavu pro tělo i duši stará král dobrodružství Uran. Proto si naplánujte třeba dovolenou snů, která vám změní celý život!

Láska a přátelství

Pro druhé pohlaví budete neodolatelní a může tak na vás číhat velice šťastné seznámení. Přesto se nenechte omámit lichotkami a dejte raději na svou intuici. Dostavit se může také přírůstek do rodiny.

Peníze a práce

V práci letos převládá spíše bezvětří. Přesto máte blízko k zásadním myšlenkám a nápadům, jenž otevírají nové projekty. Také pokud jste v práci nespokojeni, čeká vás šance postavit se na vlastní nohy.

Rodina a vztahy

Vztahy s nejbližšími jsou pro vás tím nejcennějším. Tento rok však prozrazuje i období určité nespokojenosti, zčásti také kvůli vašemu pracovnímu vytížení. Využijte volna ke společnému trávení času.

Zdraví a kondice

Zejména v první polovině roku 2019 budete ve skvělé kondici. Tato vaše síla a nezkrotná energie však mohou vést ke zvýšené úrazovosti či poranění z přepínání. Neměli byste proto zapomínat na odpočinek.