Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na rok 2018

Milí Ráčci, rok 2018 je tady hlavně proto, abyste se vyrovnali s minulostí a vykročili za lepšími zítřky. Souputníkem vám bude Jupiter, který vás obdarovává obrovskou dávkou optimismu a chutí poznávat krásy světa. I když patříte mezi něžná stvoření, která pomáhají druhým, začínáte cítit, že je třeba věnovat se především svému životu. Přestanete skrývat touhy a jako motýl vyletíte ze své kukly.

Láska a přátelství

Nejlepším obdobím roku je květen a červen, kdy Venuše přináší jednu lahůdku za druhou. Svobodní mohou najít novou lásku ve spojení s duchovnem i historií. V listopadu naopak pozor na manželské spory.

Peníze a práce

V první polovině roku neudržíte profesní záležitosti ve svých rukou. Uran s Marsem vnáší na pracovní pole třaskavou atmosféru. Červen naštěstí situaci zlomí a vy ukážete, jaký potenciál ve vás vězí.

Rodina a vztahy

Rodina je motorem račího života, nejinak tomu bude i v nadcházejícím roce. Až do června bojujete s touhou věnovat víc času domácím záležitostem na úkor kariéry. Definitivně si priority ujasníte už brzy.

Zdraví a kondice

Pluto sice dokáže organismus regenerovat, ovšem může také jedním šmahem všechno spálit. Dlouhodobě nabádá ke změně životosprávy, zpomalení hektického tempa a rozpohybování ztuhlé tělesné schránky.