Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na rok 2017

První polovina roku je ovlivněna škádlivými snahami Uranu, který Rakům nečekaně mění kurz. Co zasadíte v lednu a na jaře, budete sklízet ještě na začátku prázdnin. Na pozoru se mějte hlavně před úřady a finanční správou. Letní měsíce naštěstí přinesou příjemný zvrat, kdy Jupiter spolu s Neptunem zajišťují duševní i fyzické povznesení. Těšte se na intenzivní milostné zážitky i štěstí na pracovišti!

Láska a přátelství

Milostné vody jsou klidné. Vychutnáváte si harmonický vztah, který sice není bohatý na vášnivé chvíle, ale zároveň citlivou náturu netrápí velkými výkyvy. Od září dejte pozor na nedořešenou minulost.

Peníze a práce

Hodit se bude vaše proslulá trpělivost, díky ní přečkáte stagnující jarní čas. Správnou chvíli pro expanzi nezmeškáte. Raci první dekády se v říjnu dočkají šance na povýšení, vyloučena není ani výhra!

Rodina a vztahy

Jste stvořeni pro rodinu a domácnost, ale v tomto roce toho i na vás může být příliš. Domácí práce a zejména úřední záležitosti související s bydlením vám dají zabrat. Je čas požádat blízké o pomoc.

Zdraví a kondice

Více se soustřeďte na duševní hygienu a prevenci! Kladete si náročná předsevzetí a v jarních měsících inklinujete k přetěžování své kondice. Změna životosprávy je sice na místě, ale všeho moc škodí.