Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Horoskop na měsíc Září

Milí Střelci, v lásce vám Venuše opravdu přeje, ale záleží na vás a vaši odvaze. Svůj idol totiž budete muset oslovit. Jeho sebedůvěra vás bude fascinovat a zároveň se budete bát odmítnutí. Věřte, že to vás rozhodně nečeká. V pracovní oblasti budete trochu tápat. Svoji práci děláte velmi dobře, a tak nebudete chápat, proč to nevidí i váš nadřízený. On si toho časem všimne, dejte mu čas a uvidíte.

Láska a přátelství

V lásce to bude prostě super. Užívejte si zájmu toho, koho tajně milujete. Už to totiž tajné nebude a vy utvoříte úžasný pár, který se bude doplňovat. Tak jen se nebát a skočit do vztahu po hlavě.

Peníze a práce

Po finanční stránce strádat nebudete. Naopak. Pokud uvažujete o pořízení nového auta, chalupy nebo domu či bytu, nyní je vhodná doba tyto sny uskutečnit. Dostanete i výhodnou hypotéku nebo půjčku.

Rodina a vztahy

Máte dobrý vkus na oblečení, účesy i trávení volného času. Rodina i přátelé k vám budou chodit pro radu. Vědí, že co jim poradíte, bude naprosto sedět. Věnujte se dětem a vymyslete společný víkend.

Zdraví a kondice

Nemáte nejlepší stravovací návyky, navíc je možné, že teď pijete více alkoholu, kávy nebo kouříte. V každém případě dostáváte do těla hodně škodlivých látek. Chtělo by to organismus pořádně očistit.