Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Horoskop na měsíc Leden

Čeká vás měsíc plný zvratů a změn. Bude to také mnohem akčnější období. Navštívíte různé společenské akce, čeká vás několikrát návštěva divadla a dokončíte všechny úkoly, které jste nestihli minulý rok. Zdá se, že se to všechno ani stihnout nedá, ale vám se to podaří. V pracovní oblasti jen porostete, finanční stránka bude více než uspokojivá. Co víc si přát. Koncem ledna ale zkuste více zvolnit.

Láska a přátelství

Nemáte problém se seznámit a dokonce převzít iniciativu. Zamilujete se do protějšku, který vás bude velmi přitahovat. Jenže časem zjistíte, že kromě té fyzické stránky nemáte vůbec nic společného.

Peníze a práce

Jste pilní, pracovití a dokážete pracovat ve stresu. Úkoly zvládáte na výbornou, přestože na ně máte málo času. To váš nadřízený ocení a možná vás čeká kariérní postup. Minimálně odměny vás neminou.

Rodina a vztahy

Rodinná pohoda nebude zrovna na pořadu dne. Budou chvíle, kdy si užijete klidu, ale nastane bohužel víc těch horších dnů. Vyrazte třeba někam do přírody s někým, kdo vás nabije energií a pozitivismem.

Zdraví a kondice

Mohou vás zlobit kyčle a s nimi spojené záněty. Určitě by to chtělo navštívit lékaře, který vám řekne, jak tento problém dál řešit. Vyvarujte se přílišné námahy, která by vám zdravotní stav zhoršila.