Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Horoskop na měsíc Srpen

V životě pracovním i osobním se můžete, moji milí Střelci, těšit z příjemných změn. Poděkovat za ně můžete nejen Vesmíru, který na vás dohlíží, ale i sami sobě. Je to odměna za práci, kterou jste na sobě vykonali. Jen tak dál. S pozitivním přístupem a vírou se vám bude dařit všechno, na co si jenom vzpomenete. To ale neznamená, že na sobě nemáte i nadále pracovat, právě naopak. Tak hodně štěstí.

Láska a přátelství

Přichází polehoučku do vašeho života velké štěstí v podobě partnerské lásky. Konečně jste naladěni potkat toho pravého, který vás bude provázet životem. Bude to vaše druhé já, vaše druhá polovina.

Peníze a práce

Čím méně vám na penězích záleží, tím více jich k vám přichází. Jste skromní a rádi děláte radost svým nejbližším. Uvažujte i o tom, zda se neodstěhovat na venkov, kde byste byli všichni velmi šťastni.

Rodina a vztahy

Tento měsíc bude přát novému domovu. Zvažte tedy stěhování nebo alespoň celkovou rekonstrukci vašeho bydlení. Poraďte se s rodinou, co by bylo pro všechny lepší. Každý si přece může říci svůj názor.

Zdraví a kondice

Vaše játra mohou být citlivější na toxiny. To může vést i k nadváze. Může vás také trápit únava, bolesti svalů a kloubů, bolesti hlavy či nadměrné pocení. Jezte vyváženou stravu a hodně zeleniny.