Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Horoskop na měsíc Prosinec

Vaše energie je oslabená, protože se potýkáte se spoustou potíží, které vám na zdraví neprospívají. Zvažte, zda byste neměli změnit své působiště. Týká se to bydliště, ale především pracovní pozice. Možná stojí za úvahu, zda změnit firmu nebo rovnou celou profesi. Nemusíte přece dělat jednu práci celý život. Co se týká bydliště, možná byste se chtěli přestěhovat do domku na venkově. Jděte do toho.

Láska a přátelství

Máte pocit, že vám vaše drahá polovička něco důležitého tají a vás to velmi trápí. Bohužel se vám nesvěřuje. K vysvětlení dojde před Vánoci, a vy zjistíte, že jste si dělali starosti úplně zbytečně.

Peníze a práce

Vzali jste si do hlavy určitý nápad a snažíte se jít proti zdi. Vaše jednání se setká s nepochopením ze strany šéfa i kolegů. Možná je chyba na vaší straně. Zkuste se na to podívat z jiného úhlu.

Rodina a vztahy

Zkuste se zamyslet nad svým chováním. Ne vždycky je vhodné a vaše ratolesti nebo vaše polovička tím mohou velmi trpět. Snažte se vžít do pocitů druhého člověka. Slovem totiž můžete velmi ublížit.

Zdraví a kondice

Dejte si do pořádku lymfatický systém, který je velmi důležitý, protože odvádí z těla škodlivé látky. Podpořit ho můžete lymfatickými masážemi, zajděte si tedy k odborníkovi a svěřte se do jeho rukou.