Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Horoskop na měsíc Prosinec

Povedete v tomto měsíci zdlouhavá obchodní jednání a pořád nedospějete k dohodě. Zamyslete se, kde byste mohli ustoupit vy, a kde v žádném případě ustoupit nehodláte. Poté předložte další varianty. Určitě netrvejte pouze na svém stanovisku, ale ponechte si zadní vrátka. Byla by škoda, kdyby vám měla tato smlouva utéci. Vždyť vy také děláte chyby, tak ze sebe nedělejte někoho naprosto dokonalého.

Láska a přátelství

Své city se snažíte držet na uzdě a při seznamování dáváte přednost rozumu. To je někdy dobře, ale bez citů žádný vztah nezačínejte. Necítili byste se dobře a ve finále byste byli nešťastní všichni.

Peníze a práce

Jste inteligentní a nejste bez zkušeností. To jsou vaše hlavní devizy. Při hledání práce dbejte na to, abyste si danou firmu prověřili a nenaletěli na sliby, které by mohly padnout při pohovorech.

Rodina a vztahy

Milujete své děti, svůj protějšek, rodiče i sourozence. Budete se je snažit dávat dohromady a udržovat rodinu pospolu. Naštěstí se vám to bude zatím dařit a snad uspějete i později, nejen o Vánocích.

Zdraví a kondice

Hrajete-li třeba fotbal, v prosinci ho raději vynechte. Hrozí vám úraz nohou, což by moc užitku nepřineslo. To samé platí pro lyžování či bruslení. V každém případě si zkontrolujte úrazové pojištění.