Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Horoskop na měsíc Říjen

Přestože doba dovolených byla nedávno, vy se nyní budete cítit unaveni a bez energie. Zkuste ji načerpat. Buď odjeďte ještě někam na dovolenou k moři nebo na hory. Čerstvý vzduch vám udělá dobře a projeví se to příznivě i v práci. Nejlépe uděláte, pojedete-li s rodinou nebo přáteli. Pokud ale máte pocit, že byste byli raději sami a nemáte náladu ani mluvit, klidně jeďte sami, ostatní to pochopí.

Láska a přátelství

Jste šťastni ve společnosti a rádi se seznamujete. Dokonce se i rádi zamilováváte, ale dlouho vám to nevydrží. Pevný vztah ještě nehledáte, ale to přijde, až potkáte ten pravý protějšek. Bude to brzy.

Peníze a práce

Jste rádi, pokud můžete pracovat samostatně bez kolegů. Nemáte náladu na žádnou konverzaci ani spolupráci. Koncem měsíce se to změní a vy se budete s nadšením zapojovat do různých pracovních projektů.

Rodina a vztahy

Váš dům působí jako tržiště. Je tam neustále rušno a návštěvy se tam střídají jak na běžícím páse. Momentálně byste byli ale raději sami. Proto se rozhodněte a na víkend odjeďte někam do přírody.

Zdraví a kondice

Zdravotní problémy se vám budou v říjnu vyhýbat, ale jen pokud uděláte sto procent všeho, abyste byli v pohodě. To znamená, že se zaměříte na odpočinek, který nutně potřebujete. Vezměte si dovolenou.