Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Horoskop na měsíc Duben

Cítíte v tomto jarním období velký příval energie, kterou hodláte využít ve všech oblastech vašeho života. Určitě zkuste změnit všechno, co již nefunguje. Nastala právě ta správná doba na velké změny. Samozřejmě si je musíte nejprve promyslet, abyste neudělali nějaké chyby. Ale až si budete jisti, již neváhejte a jděte do toho. Uvidíte, že se vám uleví a všechno už potom poběží jako na drátkách.

Láska a přátelství

Máte problém. Všechny vztahy i protějšky si idealizujete, a potom jste zklamaní, když zjistíte, že je všechno jinak. Měli byste nejdříve toho druhého pořádně poznat, než začnete plánovat budoucnost.

Peníze a práce

Práce vás nyní nudí a otravuje. Jenže takto nikam nedojdete a váš nadřízený s vámi spokojený nebude, což se projeví na vašich odměnách a to se zase nepříznivě projeví na vašem pracovním nasazení.

Rodina a vztahy

Rozčilují vás názory ostatních členů rodiny. Jenže si uvědomte, že každý člověk má právo na svůj názor, proto jim jenom vysvětlete svůj postoj, ale nenuťte nikoho, aby věci vnímal stejně jako vy.

Zdraví a kondice

Zaměřte se na čerstvou a nechemizovanou stravu. Jezte hodně ovoce a zeleniny, zkuste si doma také něco vypěstovat. Uvidíte, že vám to pomůže na zažívací systém a třeba vás to začne časem i bavit.