Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Horoskop na měsíc Červenec

Milí Střelci, vaše aktivita stoupá. Nevydržíte chvíli v klidu, musíte neustále něco dělat. A to v práci i doma. Uděláte všude spoustu práce, ale přesto potřebujete odpočinek. Měli byste si ho naordinovat. V lásce to bude pohoda, žádný stres, ale také zatím nestojíte o vážný vztah. Jste rádi s opačným pohlavím, ale jen potud, pokud se jdete pobavit. Hlavně nic vážného. To se ale časem také změní.

Láska a přátelství

Vyhovují vám spíše krátkodobé vztahy nebo nezávazný flirt. V tomto měsíci potkáte spoustu nových přátel i objevů a budete prožívat hluboké štěstí. Časem však budete i vy toužit po opravdové lásce.

Peníze a práce

Peněz máte zatím dost a myslíte si, že čím více jich utratíte, tím budete spokojenější. Jenže často vyhazujete finance za úplné hlouposti. Navíc může přijít doba, kdy by se vám nějaká rezerva hodila.

Rodina a vztahy

Rodina je pro vás nejdůležitější. Snažíte se jim věnovat každou volnou minutu. Plánujete program a snažíte se je vytáhnout co nejčastěji mimo domov, což jistě ocení. Těšit se můžete i na dovolenou.

Zdraví a kondice

V tomto období vás může taky potrápit revma. Podle babské rady jsou vhodné kopřivy, zejména, když se o čerstvé popálíte. Jinak samozřejmě vyhledejte odborníka na tuto oblast a dodržujte jeho pokyny.