Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Horoskop na měsíc Duben

Milí Střelci, tento měsíc bude ve znamení užívání si. Čekají na vás výlety, společenské akce a dovolená. Potkáte spoustu zajímavých lidí, nových kontaktů osobních i pracovních a navštívíte nová místa. Máte se opravdu na co těšit. Doprovázet vás bude energie, krásné počasí a dobrá nálada. Po finanční stránce na tom nebudete nejhůř, dejte si ale pozor na podvodníky, co vás o peníze chtějí připravit.

Láska a přátelství

Začíná hezké počasí, což vás inspiruje k neustálým činnostem a doma moc nepobudete. Navíc se budete setkávat s novými lidmi a srdce k jednomu z nich zahoří oboustrannou láskou, která dlouho vydrží.

Peníze a práce

Nápady na zlepšení pracovních úkolů k vám budou přicházet jeden za druhým. Nadřízeného zatím příliš nenadchnou, ale vydržte. Časem pochopí, jak dobře to myslíte a co z toho všechno může vzniknout.

Rodina a vztahy

Nyní není vhodná doba na velké změny. To se týká vašeho vzhledu, šatníku i obydlí. Můžete ale vyházet věci, o které už nemáte zájem. Tím si uděláte místo pro nové, až k tomu bude vhodná příležitost.

Zdraví a kondice

Kupte si přípravky, které vyživí vaše klouby. Zaměřte se také na potraviny, které mají vitaminy C a D a také omega 3 - mastné kyseliny. Jezte hodně zeleniny, ovoce a mléčné výrobky, ale ne light.