Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Horoskop na rok 2018

Optimistické znamení Střelce může očekávat báječný rok, který má pod palcem Uran sršící originalitou následovaný poslem štěstěny Jupiterem. O rozpoutání chaosu se sice snaží Neptun, ale ani to nemůže letošní expanzi zastavit. Toužíte po stále nových podnětech, svět zkoumáte do hloubky a fádní záležitosti nemají ve vašem programu místo. V soukromí i na pracovním poli se připravte na příval novinek.

Láska a přátelství

Bez ohledu na věk a pohlaví platí, že letos nechcete být za žádnou cenu sami. Potřebujete zábavnou společnost i hřejivou náruč plnou lásky. Baví vás překonávat hranice a poznávat dosud nepoznané.

Peníze a práce

Na pracovním poli uvítáte mnoho prostoru pro realizaci. Touha svobodného vyjádření tlačí hlavně Střelce třetí dekády do vlastního podnikání. Ať tak či onak, v závěru roku se slibují nemalé zisky.

Rodina a vztahy

Žádný nápad týkající se rodiny a domácnosti se vám nezdá dostatečně bláznivý. Ať jde o rekonstrukci domácnosti, kolektivní sporty nebo program na prázdniny, nesmíříte se s ničím, co zavání všedností.

Zdraví a kondice

Saturn se po dlouhé době stáhne ze scény, což se pozitivně odrazí na fyzické kondici. Máte pocit, jako by se vám vracela vitalita, jste ohebnější a výkonnější. Pozor dejte jen na úrazy z nepozornosti!