Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Horoskop na rok 2019

Milovníci pestrého dění a vzrušujících eskapád se dočkají roku, jaký je jim zaslíbený. Režisér roku 2019, extravagantní Jupiter, vám poskytuje dostatek podnětů pro hladovějící mysl i tělesnou schránku. Neptun však upozorňuje na nejasné priority, kvůli nimž nemusíte nabízený potenciál využít na sto procent. I přesto se každý den probouzí se s nadějí, že tentokrát to vyjde a bude to zase o něco lepší.

Láska a přátelství

Díky Venuši a Marsu, jenž vám dodá oslňující sex-appeal, budete mít spoustu možností k seznámení a lásce. Stávající vztahy čeká oživení, nové vášně a zvláštní zážitky, které jen posílí vaše souznění.

Peníze a práce

Hlavně v prvních měsících roku doslova nevíte, kam dřív skočit. Jste sice mnohostranní a vyhýbáte se rutině, ale všeho moc škodí. I přes vaši nerozhodnost vás však čekají nové a důležité kontakty.

Rodina a vztahy

Na domácí půdě vás nic nezaskočí. Jste aktivní a to se skvěle odráží v rodinných vztazích. Vše přeje společné zábavě, výletům a novým zájmům. I vaše chuť modernizovat a dotvářet domov bude nakažlivá!

Zdraví a kondice

Jste plní energie a vaší prioritou je být fit. Přesto však na vás čekají určité nástrahy. Nezapomínejte proto na prevenci a zdravý pohyb, vyvarovat byste se měli také nachlazením a přílišné námaze.