Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na měsíc Duben

Milí Vodnáři, únava se vám vyhýbá obloukem a vaše energie je zrovna hmatatelná. Pusťte se do projektů, které máte už dlouho v hlavě, ale zatím jste na ně neměli čas ani náladu. Nebo jste jim třeba nevěřili. Nyní je vhodná doba dovést všechno do konce. Uvidíte, že se vám uleví a vaše energie ještě více vzroste. Navíc dostanete nápady úplně nové, a budou určeny k tomu, abyste je dovedli do konce.

Láska a přátelství

Momentálně máte náladu spíš na flirtování než na vážný vztah. Venuše to jaksi vycítila a do života vám posílá protějšky, které mají stejné smýšlení. Takže si nyní užijte nezávazné vztahy, obohatí vás.

Peníze a práce

Peníze sice od vás odcházejí, vy si je ale umíte přitáhnout kdykoliv zpátky. Nedělá vám problém vzít si půjčku, kterou snadno splatíte nebo si najít výhodný přivýdělek. Bez financí nikdy nezůstanete.

Rodina a vztahy

Tento měsíc vás čekají problémy s rodiči, kteří mají na všechno kolem vás opačné názory než vy. Naštěstí jste již dospělí a můžete jim vysvětlit svoje stanoviska, ze kterých nebudete chtít ustoupit.

Zdraví a kondice

Počasí sice bude celkem hezké, vy ale budete náchylnější k nachlazení, takže na sebe dejte pozor. Vynechte ledové nápoje a zkuste se začít malinko otužovat. Vhodná je sauna, nebo odpočinek v páře.