Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na měsíc Září

Energie máte na rozdávání a rádi byste zažívali nové věci, máte rádi adrenalin, sporty či jiné aktivity. Ničemu se meze nekladou. Hlavně dělejte všechno, na co máte chuť. Potkáte taky podobný protějšek, takže spolu můžete zažívat úžasná dobrodružství. V práci to není špatné, ale pokud cítíte, že byste ji mohli nebo měli změnit, nerozmýšlejte se a zkuste se poohlédnout jinde. Nebo zkuste podnikat.

Láska a přátelství

Zatím jste rádi chodili do společnosti a seznamovali se s opačným pohlavím. Nechtěli jste se nijak vázat, bavilo vás jen flirtování, to se ale má velmi brzy změnit. I vás totiž zasáhne Amorův šíp.

Peníze a práce

Finančně na tom budete hůře, ale v podstatě si za to můžete sami. Utrácíte více, než vyděláte, což se samozřejmě projeví, a vaše peněžní zásoby nejsou nevyčerpatelné. Budete se muset trochu uskromnit.

Rodina a vztahy

Vaše rodina vás ráda podpoří ve vašich koníčcích. Nejen, že oprášíte ty staré, ale budete chtít vyzkoušet i nové věci. Také vzdělávání má zelenou a vy toho naplno využijete. Navštivte kurzy jazyků.

Zdraví a kondice

Jste náchylní ke zraněním, proto raději až tak neriskujte. Zkontrolujte si své životní a úrazové pojištění. Co se týká zranění svalů, zajděte si na masáž, svaly se vám uvolní a budou méně zatěžovány.