Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na měsíc Duben

Nadřízený je s vámi spokojený, ale časem přijde na to, že se povyšujete nad své kolegy a dokonce i na něj. To se mu samozřejmě nebude líbit a můžete se dostat do zbytečných problémů. Proto zhodnoťte své chování a zamyslete se nad sebou. S protějškem vám vše vychází, ale opět se dostane ke slovu vaše zaměření na svoji osobu. Zkuste také vyslechnout toho druhého a hledat kompromisy, posunou vás dál.

Láska a přátelství

Máte dostatek sebevědomí a vyzařuje z vás dobrá nálada a optimismus. To všechno přitahuje opačné pohlaví. Vy ale k sobě potřebujete člověka, který to má stejně. Toho potkáte až na konci tohoto měsíce.

Peníze a práce

Jste vtipní a nezkazíte žádnou legraci. Vašim kolegům s vámi bude dobře. Navíc úkoly zvládáte s předstihem, což vám dodá další porci dobré nálady. Toho si všimne i šéf, který vás královsky odmění.

Rodina a vztahy

Protože vy sami máte spoustu koníčků, které vás naplňují, snažíte se tento postoj vštěpit i svým ratolestem. To se vám bude dařit, takže spokojeností nebudete zářit pouze vy, ale rovněž vaše děti.

Zdraví a kondice

Vaše kondice je obdivuhodná. Máte spoustu energie, která se projeví ve všech oblastech vašeho života, zejména na vašem zdraví. Není, co by se vám dalo vytknout. Prostě víte lépe, co je pro vás dobré.