Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na měsíc Červenec

Máte tendenci se zamilovat a to do toho správného partnera. Všímejte si příležitostí, které vám Vesmír připraví a určitě ho nepřehlédnete. Milí Vodnáři, momentálně si na osud určitě stěžovat nemůžete, do cesty vám přichází jen samá příjemná překvapení. To se týká i zaměstnání, kde všechny úkoly plníte na sto procent, váš nadřízený je s vámi spokojený a určitě vás nemine povýšení nebo jiné odměny.

Láska a přátelství

Rande s milým a sympatickým protějškem vás nemine. Naopak nezůstane u jednoho a oba zahoříte láskou. Určitě to nebude jen flirt nebo nezávazné setkání. Mějte oči i srdce otevřené a jistě ho neminete.

Peníze a práce

Peněz máte dostatek a nic vám nechybí. Můžete si dovolit i něco dražšího, jako je nové auto nebo vysněná chalupa. Na tu si ale budete muset vzít půjčku. Pokud budete investovat, vyplatí se vám to.

Rodina a vztahy

Rádi byste se začali více pohybovat a také byste se chtěli seznámit s novými lidmi, se kterými byste si měli co říci. To se vám všechno může nyní splnit. Najděte si nový sport, který by vás bavil.

Zdraví a kondice

Momentálně vás může potrápit žaludek. Proto ho nepřetěžujte těžkými jídly nebo velkými porcemi. Měli byste jíst několikrát denně po malých porcích a zařadit do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny.