Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na měsíc Leden

Ve vztazích máte štěstí, lidé se kolem vás motají. Nemusí jít samozřejmě jen o vztahy milostné. Vy jste empatičtí a ženám i mužům je s vámi dobře, mohou se vám svěřit a vědí, že to zůstane jen mezi vámi. V pracovní oblasti to začíná skřípat. Ale je to pouze dočasné, brzy se všechno k dobrému obrátí. Prostě si zvykněte, že ne vždycky se všechno daří, potom ale zpravidla přichází šťastnější období.

Láska a přátelství

O opačné pohlaví a jeho zájem nouzi nemáte. Chodíte na rande a je vám tam dobře. Bohužel váš zájem nemá dlouhodobějšího trvání, vždycky vyjde další setkání do ztracena, protože vaše iniciativa upadá.

Peníze a práce

S financemi je to složité. Neumíte si spočítat, kolik peněz ještě můžete utratit. Bohužel utrácíte více, než zvládnete vydělat a řešíte to půjčkami. Je to začarovaný kruh, najděte z něj cestu ven.

Rodina a vztahy

S polovičkou se začínáte rozcházet v názorech na život. Potom dochází k dusnější domácí atmosféře. Zkuste si v klidu sednout a promluvit si o svých plánech, názorech a přáních. Určitě vám to pomůže.

Zdraví a kondice

Nemocí se bát nemusíte, nejsou pro vás k mání, alespoň co se ledna týká. Jen bude znát úbytek vitality. Začněte se o sebe více starat, dojděte si na masáž, do sauny nebo na procházku, hodně spěte.