Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na měsíc Únor

Milí Vodnáři, tento měsíc se zaměřte co nejvíce na sebe a své potřeby. Musíte si určit, co je pro vás důležité a přijatelné a co už ne. Schovejte se do ústraní, kde můžete o všem v klidu přemýšlet a zvažovat své možnosti. Jak chcete, aby se k vám lidé chovali nebo čeho chcete v životě dosáhnout. Až budete mít jasno, začněte s realizací. Změny mohou bolet, ale jsou skutečně nutné pro váš růst.

Láska a přátelství

Máte pocit, že vám opačné pohlaví padá k nohám. Něco na tom bude, protože jste pro ně velmi přitažliví. Vy sami potřebujete protějšek, který bude akční, společenský a zábavný. Neměl by mít ale i víc?

Peníze a práce

Do života vám přijde spousta příležitostí, jak vydělat větší peníze. Měli byste je rychle chytit, protože nabídky nebudou trvat věčně. V současné chvíli by vám velmi pomohl nějaký přivýdělek navíc.

Rodina a vztahy

Zatím to vypadá, že v rodinných vztazích všechno běží jako po másle. Žádné nedorozumění nejsou a nebudou až do poloviny měsíce. Potom se sice atmosféra stává napjatější, ale žádnou tragédii nečekejte.

Zdraví a kondice

Snadno se unavíte a vaše energie mizí. Budete ji muset doplnit například pohybem, nebo si také zajděte do sauny či na masáž. Ta vám uvolní svaly i skrytou negativní energii a vy se budete cítit lépe.