Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na měsíc Prosinec

Milí Vodnáři, nyní je vhodná doba na to, abyste našli sami sebe. Pokud se stále hledáte a nemůžete se najít, zvolte vhodné meditační techniky, během kterých se ponoříte do svého nitra, které vám dá určitě tu nejlepší radu. Pokud hodláte cestovat, navštivte třeba Peru, kde o dobré šamany není nouze. Svěřte se do jejich rukou, určitě nebudete ničeho litovat. Vrátíte se domů jako úplně jiný člověk.

Láska a přátelství

V tomto měsíci vás čeká spíše pouze flirtování než vážná známost. Pozor ale, ať to nepřeženete, mohli byste se dostat do komplikované situace. Ujasněte si, co vlastně chcete a co od toho očekáváte.

Peníze a práce

Jste opravdu dobří pracovníci, ale moc neradi se podřizujete autoritám. Potom je ale jediné východisko. Opusťte zaměstnavatele a zkuste pracovat jako OSVČ. Jste šikovní, určitě se vám bude dařit.

Rodina a vztahy

Jste spíše v útlumu, protože řešíte pracovní problémy, takže vám dávají zabrat vaše ratolesti, které naopak překypují energií a vyžadují vaši neustálou pozornost. Hoďte proto doma povinnosti za hlavu.

Zdraví a kondice

Trápí-li vás nějaký zdravotní problém, dojděte si raději k lékaři. Možná to bude souviset se žlázami, tak ať víte, co vám je. Dbejte na své zdraví a zbytečně se nepřepínejte. Odpočinek je důležitý.