Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na měsíc Srpen

Nyní bude lepší, když se budete věnovat převážně sami sobě a nehledat si vhodný protějšek. To je samozřejmě míněno pro ty nezadané. Vy, kteří už drahou polovičku máte, byste ji měli přesvědčit, že bude jen přínosné, pokud budete trávit čas i odděleně. Nejste přece siamská dvojčata. O to více se na sebe budete těšit a vyhnete se ponorce, která by vám hrozila. Navíc získáte ke všemu správný odstup.

Láska a přátelství

Cítíte se vyčerpaní a ani nechcete začínat něco nového. Dopřejte si proto čas, který strávíte pouze sami se sebou. Potřebujete ho. Uvidíte, že potom bude vypadat všechno daleko jasněji a pozitivněji.

Peníze a práce

Jste v zaměstnání fakt šikovní a své práci dokonale rozumíte. Jenže váš nadřízený toho zneužívá a nakládá na vás víc, než můžete stihnout. Nedivte se, že jste vyčerpaní. Měli byste si s ním promluvit.

Rodina a vztahy

Svoji rodinu milujete, ale teď vás nabíjejí spíš vaši přátelé. Pozvěte je na víkend třeba na chatu a opečte si buřty, nebo podnikněte výlet na kolech nebo do hor. Prostě s nimi musíte trávit víc času.

Zdraví a kondice

Možná jste zjistili, že každou chvíli utrpíte nějaký úraz. Buďte na sebe hodně opatrní, zejména při sportu. Chtělo by to také dobré připojištění, abyste v případě větší nehody měli i další příjem.