Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na měsíc Říjen

Milí Vodnáři, čeká vás měsíc zkoušek. A to nejen těch školních, ale především životních. Vesmír je vám nakloněn, přesto bude vaším učitelem a nic vám nedá zadarmo. Všechno si budete muset zasloužit. Lásku i lepší práci, která na vás již brzy čeká. Chce se po vás, abyste víc duchovně rostli, abyste si uvědomovali souvislosti a přírodní zákonitosti. V tom by vám mohla velmi dobře posloužit meditace.

Láska a přátelství

Bojíte se nudy a stereotypu ve vztazích, proto to ani nezkoušíte, abyste se nezklamali. Ale pokud to ani nezkusíte, nepřijdete na to, že vztah je takový, jaký si ho uděláte. A když to nevyjde, nevadí.

Peníze a práce

Máte rádi svobodu nejen ve vztazích, ale především v práci a ve financích. Nechcete obracet každou korunu. Nepřipouštíte si, že by mohlo být něco jinak, takže se vám bude dařit peníze dobře vydělávat.

Rodina a vztahy

Hrajete si rádi se svými dětmi a polovičce se věnujete, přesto je něco, co vám kazí radost. A nemůžete přijít na to, co to je. Ponořte se do svého nitra, protože jen tam najdete tu správnou odpověď.

Zdraví a kondice

Můžete mít psychické problémy, které se projeví větší podrážděností a neklidem. Měli byste více odpočívat. Nemusíte si brát dovolenou, choďte častěji na masáž nebo do sauny či na procházky za město.