Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na měsíc Prosinec

Milí Vodnáři, toto období nebude pro vás jedno z nejklidnějších, právě naopak. Může se stát, že vám určité napětí nebo hádky pokazit svátky, ale bude lepší, když necháte všemu volný průběh, nebudete tlačit na pilu a necháte také toho druhého se rozhodnout, co by vlastně chtěl. Pokud budete do všeho vnášet jen svá přání a rozhodnutí, ničemu tím neprospějete a pokazíte všechno, co se jen pokazit dá.

Láska a přátelství

Zamyslete se sami nad sebou. Ovládá vás vztek a frustrace. Tím ale nedokážete střízlivě uvažovat a obviňujete ze svých problémů celý svět. Musíte začít u sebe a měnit své uvažování, pocity, nálady.

Peníze a práce

Byli byste raději, kdyby bylo v zaměstnání trochu méně práce, protože uvažujete nad tím, jak to doma před Vánoci všechno stihnout. Nadřízený ale pro vás nemá pochopení a činnosti vám naopak přidá.

Rodina a vztahy

Doma máte s rodinou na všechno rozdílné pohledy. Jenže vy si prosazujete jen ty své a to může všechny vytáčet doběla. Zkuste se také na všechno podívat z té druhé strany, možná se něčemu přiučíte.

Zdraví a kondice

Nyní budete mít sklon k vysokým horečkám a menším úrazům. Může to být proto, že se cítíte přepracovaní a unavení. Měli byste zvolnit, přiklonit se spíše k optimističtějšímu pohledu na svět a radosti.