Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na rok 2019

Vizionáři zvěrokruhu mají v roce 2019 jasný úkol - ujasnit si životní priority a zvolit cesty vedoucí k jejich dosažení. Díky tomu nebudete ztrácet čas bloumáním od jednoho k druhému. Váš vládce Uran přenechává v březnu otěže jiným planetám a vám nezbývá než se přizpůsobit měnícím podmínkám. Změna může být i ku prospěchu věci. Díky ní se zbavíte zajetých a nefunkčních struktur a obnovíte tak své JÁ.

Láska a přátelství

Jste předurčeni k nalezení skutečné lásky a milostného vztahu, ze kterého se nakonec vyklube trvalé partnerství. Jediné, co by vás mohlo rozladit, je partnerova žárlivost. Přesvědčte ho o své lásce.

Peníze a práce

Váš elán a optimismus jsou nakažlivé, při důležitých jednáních však dokážete zachovat vážnost. Tento rok pro vás bude průlomový a máte šanci ukázat světu něco nového, třeba prorazit s novým projektem.

Rodina a vztahy

V rodinném hnízdě může nastat chaos a vy budete mít pocit, že vás tak trochu dusí. Je to však následek vašich nereálných plánů z minulosti. Měli byste se rozhodnout, co ze svého seznamu vyškrtnete.

Zdraví a kondice

Více než se závažnějšími chorobami se letos setkáte spíše se sezónními neduhy. Pozor si dávejte hlavně na únavu z přemíry duševních činností. Základní prevencí je proto pro vás mentální odpočinek.