Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na rok 2018

Vodnářův vládce Uran se v letošním roce stará, aby vás netrápil stereotyp. Jupiter svou kvadraturou láká na riskantní území, což představuje dvojsečnou zbraň. Na začátku roku dejte pozor na přebujelé ego, kvůli němuž byste si mohli pošlapat štěstí do budoucna. Nejlepší doba pro rozlet nastává od dubna, kdy po vás Uranův sextil žádá proměnu. Začnete se řídit intuicí a prosazovat originální nápady.

Láska a přátelství

Motorem na milostném poli je bujná fantazie, kterou chcete proměnit v realitu stůj co stůj. Ke spokojenosti nepotřebujete zlaté okovy, důležitější je pro vás vzájemná souhra. Místo řečí preferujete činy.

Peníze a práce

Nejraději byste ovládli všechny nabídky, které se před vámi objeví. Rozlítanost ovšem nepřinese nic dobrého. Stačí zvolnit tempo a dočkáte se lepších výsledků i pohodovější atmosféry mezi kolegy.

Rodina a vztahy

Udržet Vodnáře v rodinném kruhu nebude jednoduché. Kolem se toho děje tolik, že vám domácí záležitosti přijdou malicherné. Jen v březnu a částečně v srpnu budete mít pro své nejbližší výjimečné pochopení.

Zdraví a kondice

Zátěžová konstelace Jupitera se neblaze podepíše na cirkulaci látek v těle a prohřívání organismu. Svízelná jsou i zranění dolních končetin. Pomůže opatrnost, změna životosprávy i energetické cvičení.