Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Horoskop na rok 2018

Rok 2018 má za úkol postavit Blížence na vlastní nohy. Vyhovuje vám rychlý sled událostí, proto trefí hektická přízeň Uranu až do května hřebíček přímo na hlavičku. Jedna příležitost střídá druhou v kariéře i milostném životě, originální nápady nebudete stačit zapisovat. Díky Merkuru navážete zajímavé kontakty. Šotkem v celém báječném programu bude Neptun, který se vás snaží nakazit pesimismem.

Láska a přátelství

V lásce balancujete nad propastí a právě to vás vzrušuje. Snažíte se posunout hranice možností na maximum. Na konci roku si dejte pozor na šálivé zamilování. Hlavně singles nevidí situaci objektivně.

Peníze a práce

Jste lační po nových poznatcích a nejspíš si pohráváte s myšlenkou na další studium. Od března do srpna narůstá profesní potenciál a byla by škoda toho nevyužít. Co takhle začít s vlastním podnikáním?

Rodina a vztahy

Teplo domácího krbu je letos pro Blížence více než důležité. Po náročném dnu potřebujete právě náruč rodiny, kde zregenerujete síly. Ani blízcí si ale nemohou stěžovat na nedostatek vašeho zájmu.

Zdraví a kondice

Po psychické stránce zažíváte fantastické období, kdy sršíte optimismem. Z nemocí se dokážete vykřesat rychleji, než je zvykem. Pouze Blíženci 2. dekády musí dávat pozor na toxické látky i alkohol.