Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Horoskop na rok 2019

Oproti ostatním znamením se Blíženci posouvají kupředu krůček po krůčku. Využíváte svého bystrého myšlení, které je v roce 2019 pokoušeno vrtkavým Neptunem. Nenechte se svést z cesty lákavými pozlátky a hrady z písku. Nejlepší podmínky pro růst nastávají se začátkem podzimu. Merkur fandí obchodování, podpisům smluv i novým kontaktům a hlavně nalezení velké životní lásky, pokud ji již nemáte!

Láska a přátelství

Přestože vás čekají mnohé zkoušky a vy radši kličkujete, než svádět přímým výpadem, přijdete si zejména vy nezadaní letos v lásce na své. Partneři se naopak budou potýkat se zbytečnou žárlivostí.

Peníze a práce

Máte před sebou éru zkoušek a vaše povolání je oblastí, které se to týká ze všeho nejvíce. Snažte se přesto udržet si elán a chuť profesně se rozvíjet a nenechte si uplavat zajímavé pracovní nabídky.

Rodina a vztahy

Máte spoustu přátel a navíc jste skvělí hostitelé, na rodinné půdě se proto spíš jen tak mihnete. Přesto se s vámi vaši nejbližší rozhodně nenudí. Doma se budete cítit naprosto všude na světě.

Zdraví a kondice

Váš organismus bude schopen odvrátit či čelit závažnějším neduhům, přesto se lehčí oslabení imunity mohou v různých fázích roku objevit. Prospěšná je také střídmost, omezení tučných jídel a sladkostí.