Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na rok 2018

Velkorysý Jupiter určuje svým sextilem trasu letošního roku jako velkolepou! Guru Saturn se postará, aby základy, které položíte v soukromí i zaměstnání, byly neotřesitelné. Unesou troufalé stavby tyčící se do nebes. K tomu ostatně ponouká Uran, který se nesmíří s průměrností. Díky němu excelujete v jakékoliv situaci. Klíčovou roli hraje inspirativní člověk, jehož vám hvězdy sešlou na objednávku.

Láska a přátelství

Nová láska je úzce spjata s minulostí. Z ní se vynoří osoba, která hlavně v červnu a červenci zamotá hlavu svobodným. Zadaní se mohou těšit na prohloubení citů a možná i na nový přírůstek do rodiny!

Peníze a práce

Pracovní nasazení se dostává do raketových otáček. Hlavním motorem je profesní stabilita a materiální zajištění budoucnosti. Cítíte-li potřebu prosadit své zájmy, využijte k tomu druhou půli března.

Rodina a vztahy

Odlišný pohled na věc rozčísne rodinnou atmosféru mezi lednem a dubnem. Bez kompromisu to bohužel nepůjde. Od května se naštěstí Uran umoudří a v soukromí přinese jedno příjemné překvapení za druhým.

Zdraví a kondice

Extrémní výkyvy zdravotního stavu by se v letošním roce měly Kozorohům vyhnout obloukem. Fyzicky jste na koni, psychika může lehce zakolísat. Především zrozenci 3. dekády potrápí častější nervozita.