Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na rok 2019

Kozorozi se ocitnou na neoficiálním piedestalu celého zvěrokruhu. Vesmírní kurové pracují ve váš prospěch a můžete se těšit na báječné zprávy ve všech životních směrech. Neptun vám pomáhá vyjít ze stínu a proměnit troufalé sny ve skutečnost. Nestavíte ovšem vzdušné zámky. Saturn se postará, abyste do základů položili pevné kameny. Probudíte se s jarem jako příroda a rozkvetete do krásy.

Láska a přátelství

Vaše svůdné charisma se teď ještě zvyšuje, čeká vás šťastné seznámení. Oplýváte vášní a jste skvělí milenci. Pokud jste s partnerem měli krizi, přichází usmíření. Užívejte co nejvíce společných chvil.

Peníze a práce

Tento rok bude pro vás velmi plodný. Vše je připraveno na to, abyste převzali větší zodpovědnost a také si našli dobrého spojence. Potom, vyhnete-li se ukvapenosti, vás ani narušení plánů nerozhodí.

Rodina a vztahy

Pro mnohé z vás znamená nový rok nespokojenost s dosavadním zázemím a bude se vás snažit přimět ke změně. I přesto však úspěšně bojujete s nudou a zvelebujete své bydlení, zejména pro vyžití dětí.

Zdraví a kondice

Máte spoustu energie, v důsledku čehož vám ale také častěji hrozí úrazy. K tomu přispívá také vaše nesoustředěnost. Přesto by vám kromě menších neduhů žádná problematická onemocnění hrozit neměla.