Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na rok 2017

Pestrou paletu chutí pro rok 2017 zajišťuje všem zrozencům Lva Jupiter. Štěstí se na vás sype ze všech stran. Velkou výhodou jsou otevřené oči, kdy na svět hledíte bez růžových brýlí. Rozšiřujete okruh svých známých a stanete se součástí nové komunity. Únor a březen jsou jako stvořené pro nový začátek. Zaměřte se hlavně na studium a kariéru. Na rodinu vám zbyde více času ve druhé polovině roku.

Láska a přátelství

V nadcházejících dvanácti měsících prožíváte jednu romantickou chvíli za druhou. Využíváte svou rostoucí přitažlivost a lámete srdce, jako by byla z perníku. Pro váš úsměv by mnozí udělali cokoliv.

Peníze a práce

Vesmírní vládcové v čele s Jupiterem a Saturnem působí v první polovině roku příznivě na všechny projekty, které započnete. Především technicky laděné profese zažijí raketový start. Je čas podnikat.

Rodina a vztahy

Horkým tématem je přestavba domácího hnízdečka, v němž čerpáte energii pro své troufalé výpady. Nezanedbáváte ani péči o rodinu. Chystáte dobrodružnou cestu, při níž počítáte se širokým příbuzenstvem.

Zdraví a kondice

Zatímco jaro a léto je znamením expanze, na podzim se mohou objevit menší zdravotní komplikace související s nedostatečnou detoxikací organismu. Vyplatí se ulevit ledvinám a pročistit krevní řečiště.