Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na rok 2018

Zrozence Lva čeká rok, který odpovídá královskému znamení. Jupiter spolu s Uranem pokračují v troufalé jízdě plné vzrušujících zákrut a troufalých stoupání. Od března pomáhá v expanzi i příznivá konstelace Merkuru, díky němuž zesilují komunikační schopnosti. Přehršel příležitostí může být ve druhé polovině roku na škodu. Čeho je moc, toho je příliš. Naučte se lépe hospodařit se silami i s časem.

Láska a přátelství

Ani letos nepatříte mezi výprodejové zboží, které si může dovolit každý smrtelník. Singles si dobře vybírají nového partnera. Zadaní udržují drahou polovičku v napětí a přikládají pod kotel vášně.

Peníze a práce

V roce zakončeném osmičkou můžete stoupnout na kariérním žebříčku na vyšší příčku. Hvězdy přejí získání dalšího vzdělání i osvojení cizího jazyka. Od června ovšem dejte pozor na konflikty v kolektivu.

Rodina a vztahy

Pro rodinu byste dýchali, což je bohulibé. Teplo rodinného krbu udržíte téměř po celých 365 dní. Pokud jde o peníze, do října nerozhazujte. Rozmazlujte příbuzné jinak než luxusními dary a dovolenými.

Zdraví a kondice

Hned zjara vám intuice zavelí, abyste udělali něco pro svou tělesnou schránku. Změníte nezdravý životní styl, což přinese okamžité výsledky. Věřte, že energii i léčebnou sílu nejlépe získáte z přírody.