Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na rok 2019

Jaké cíle mohou mít jedinci, jejichž patronem je sám král zvířat? Milí Lvi, rozhodně nemíříte nízko. Máte štěstí, že ve váš prospěch pracuje trigon Jupiteru slibující expanzi, osobní i profesní růst a neopakovatelné příležitosti. Drží nad vámi i svá ochranná křídla plná mateřské lásky. Díky nim zvládnete ustát Uranův rukopis přinášející do děje překvapivé zvraty. Nezadlužujte se a nepůjčujte ani peníze!

Láska a přátelství

Přestože u vás láska letos nehraje prim, zajímavé seznámení na vás čeká třeba na dovolené či na delší pracovní cestě. Pokud vás naopak ve vztahu trápí nesoulad, zkuste být více nakloněni kompromisům.

Peníze a práce

Spíše než na stojaté vody se připravte na občasné vlnobití. Nenechte se pohltit negativní atmosférou závisti a dejte si pozor také na střety se šéfem. Vašim případným investicím se naopak bude dařit.

Rodina a vztahy

Sršíte skvělými nápady na zvelebování obydlí a do rodinného kruhu vysíláte výjimečně příjemnou atmosféru, v níž se všichni cítí dobře. Hlavně u dětí však vedle zábavy neopomínejte ani na vzdělání.

Zdraví a kondice

Nepouštějte si pod kůži negativní myšlenky, psychická rovnováha je totiž klíčem k vaší fyzické kondici. Naštěstí je vám letos dána i větší schopnost dbát na prevenci. Vážné problémy vám proto nehrozí.