Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na rok 2018

Hlavním úkolem roku 2018 je naučit Panny překonávat překážky a vyjít z nich vítězně. Vesmír se také stará o intenzivnější prožitky ve vztazích. Upevňují se rodinné vazby i přátelství, singles mohou najít osudovou lásku. Saturn zesiluje vrozenou důvěryhodnost a podepíše se na umění komunikace. Uran slibuje od května příležitosti k realizaci snů. Ať už jde o touhu cestovat či založit rodinu, naplňte ji.

Láska a přátelství

Nezadaní se mohou těšit na seznámení, které je dostane na kolena. Osudová přitažlivost na ně číhá hlavně v dubnu. Zadaní by neměli utíkat před partnerskými problémy. Řešení bude snazší, než si myslíte.

Peníze a práce

Jakmile se chopíte nějakého úkolu, pak nepřestanete, dokud ho nedovedete ke zdárnému cíli. Excelujete precizností a bouráte jednu hranici za druhou. Už vás nezastaví ani to, čeho jste se dříve obávali.

Rodina a vztahy

Co se podaří v tomto roce implantovat do rodiny, bude v nadcházejících letech růst a přinášet sladké plody. Jako rodiče můžete být přehnaně ochranitelští, ale pro dobré úmysly vám to bude odpuštěno.

Zdraví a kondice

Zdraví neberete jako naprostou samozřejmost. Soustředíte se na prevenci a nasloucháte tomu, co si tělo žádá. Pomocnou ruku vám podává Saturn, který posiluje organismus a nalévá optimistické myšlení.