Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na rok 2019

V novém roce neplatí, že byste mávnuli křídly a vznesli se ke hvězdám. Panny naopak čeká trochu krkolomný start, což nemusí nutně ukazovat na strmý pád. Saturn ve spolupráci s Jupiterem chtějí zapracovat na rezervách, které máte. Studujte, cestujte, poznávejte inspirativní tváře. A především hledejte cestu k poznání sebe sama. Jen tak můžete být skutečně lepším člověkem, který pomáhá druhým.

Láska a přátelství

Hlavním úkolem pro vás bude, zbavit se sebestřednosti. Jen tak lze totiž předejít ochlazení vztahu, obnovit vztah minulý, či potkat nový objev. Čeká na vás v kině, na výstavě, nebo třeba v kavárně.

Peníze a práce

Silné sebevědomí a skvělé výsledky vám nyní ulehčují postup k vedoucím pozicím. Pusťte se proto do svých záměrů naplno. První polovina roku přeje také zvýšeným finančním příjmům a novým investicím.

Rodina a vztahy

Jste neobyčejně plní elánu pro výchovu dětí a jejich motivování, což se vám může vrátit zpět v podobě nějaké radostné události s nimi spojené. Plánované zvelebování domu čeká však letos spíše odklad.

Zdraví a kondice

Vaše citlivost může být někdy až extrémní a vy pak nevíte, kudy ven. Hrozí vám oslabení imunity i úbytek energie. Snažte se proto vyhnout nestřídmosti a extrémům, nejvíce vám škodí deprese a stres.