Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na rok 2019

Zrozenci Štíra nejspíš ani nepoznají, že se jeden rok přelil do druhého. Vesmírní trubadúři mají na první pohled stejnou notovou osnovu, ale několik změn se v ní přece jen vyskytne. Dotýkají se mezilidských vztahů, kdy hodnoty nejsou tak stálé, jak se na první pohled mohlo zdát. Aktivní Merkur s příchodem jara hlásí příliv pozitivní energie, který vás nenechá ustrnout na mrtvém bodě. Posune vás o kus dál!

Láska a přátelství

V roku 2019 lze očekávat problémy s nevěrou, zklamáním či nejistotou, a to zejména v manželských vztazích. Naopak nezadaní můžou letos konečně potkat toho pravého a také nastává vhodná doba k legalizaci vztahu.

Peníze a práce

V novém roce vám možná dojde trpělivost ohledně pracovních podmínek a dostanete chuť vzepřít se nesmyslným požadavkům nadřízených. Naštěstí se vám bude dařit také při případném hledání nového místa.

Rodina a vztahy

Rodinná atmosféra může být narušena jistými nesoulady. Pokuste se proto určitými kompromisy dosáhnout větší harmonie, a pokud vyrazíte společně ven, volte takovou zábavu, která je blízká vám všem.

Zdraví a kondice

Váš organismus se bude častěji setkávat s vitálními výkyvy, je proto důležité, udržovat se fit psychicky i fyzicky. Dařit se vám bude také ve sportech, zejména tam, kde je potřeba rychlost a hbitost.