Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na rok 2018

Vesmírní velikáni pracují v nadcházejícím roce ve váš prospěch. Vládce Pluto se postará, aby vám nescházel drive ani schopnost rychlé regenerace. Spojencem pro překonávání limitů se stává moudrý Merkur. Pomáhá ke zvládnutí překážek a motivuje k lepší budoucnosti v mnoha směrech. Akční Mars v lednu rozbije ledy a přinese šance, na jaké jste čekali dlouhá léta. Vsaďte při nich na svou originalitu.

Láska a přátelství

V lásce nasloucháte své intuici. Jste opatrní a nesvěříte srdce hned tak někomu. Singles dokážou objevit v lidech skutečné poklady. Nehledíte jen na první dojem, ale počkáte, co prozradí jejich nitro.

Peníze a práce

Jupiterova konjunkce spolu se Saturnovým sextilem garantují veleúspěšné pracovní období. Dokážete se silně koncentrovat i sršet originálními nápady. Budete profitovat z vlivných kontaktů z minulosti.

Rodina a vztahy

V letošním roce se snažíte zavést do domácnosti pevnější řád. Laskavou rukou vedete blízké, aby se postarali o své povinnosti a neužívali si na úkor druhých. U ratolestí přece jen přimhouříte oko.

Zdraví a kondice

Hvězdy nebudou stát zdraví v cestě. Máte energie na rozdávání a cítíte se neohrožení. Prevence se vyplatí! Od ledna se nabízí skvělá šance začít se změnou životosprávy. Máte motivaci i pevnou vůli.