Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na rok 2017

Vesmírní trubadúři vás zasypávají štěstím a úspěchem. Pluto i Jupiter vám kryjí záda v záležitostech, které se rozhodnete proměnit k lepšímu. Připravte se na spoustu příležitostí, jak zlepšit svůj život po ekonomické, materiální i duševní stránce. Na váš vkus může být rok 2017 až příliš rychlý a nabitý událostmi. Naštěstí vám hvězdy propůjčují vitalitu, díky níž všechny výzvy zvládnete ustát.

Láska a přátelství

Už samotný vstup do nového roku v sobě skrývá spoustu něhy, citů a romantiky. Nevyhýbá se vám ovšem ani nestoudná vášeň! Láska číhá na každém rohu, což ocení nezadaní Štíři. Objevíte nenápadný poklad!

Peníze a práce

Jste bystří a hbití, jen málokterý konkurent s vámi letos dokáže udržet vysoké tempo. Nehrozí žádné dramatické změny ani ztráty, právě naopak: domácí rozpočet Štírů se po celý rok příjemně nafukuje.

Rodina a vztahy

Vaše slovo je pevnější než ocel. Blízcí cítí, že se na vás mohou kdykoliv spolehnout. Zelenou mají především vztahy s potomky. Sami se vracíte do dětství a dokážete si vychutnávat naprosté maličkosti.

Zdraví a kondice

Radujete se z pevného kořínku a narůstající duševní i fyzické vitality. Z případných neduhů se navíc dokážete rychle vykřesat. Pouze jaro může přinést větší zátěž pro oblast hlavy a krční páteře.