Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na měsíc Září

Rybky, nevznášíte se příliš v oblacích? Možná může vašemu partnerovi vadit, že se nedíváte na svět více realisticky. Jenže jeho kritika vám bude odebírat energii. To si nenechte líbit. Navíc, poznáte další lidi a možná i novou lásku. Ve finanční oblasti buďte velmi opatrní. Jste moc důvěřiví a lidé kolem vás by toho mohli zneužívat. Bohužel je ve vašem okolí osoba, která jen čeká na vaši chybu.

Láska a přátelství

Vaše drahá polovička naprosto ignoruje váš pohled na svět, nezajímá ji, jak se cítíte, jaká máte přání. Opravdu si myslíte, že takový vztah má smysl udržovat? Pečovat o něj musejí chtít oba, nejen vy.

Peníze a práce

Jste velmi důvěřiví. Dejte si ale pozor na nabídky, které přece nemůžete odmítnout. Mohlo by vás to totiž stát mnoho peněz a pozdě budete litovat. Takže tento měsíc se do žádných investic nepouštějte.

Rodina a vztahy

Rádi zkrášlujete své hnízdečko. Jste velmi šikovní a umíte si leccos vyrobit sami. Co nezvládnete, jednoduše koupíte v obchodních domech. Navíc je super, že vám v těchto aktivitách pomáhá rodina.

Zdraví a kondice

Váš zdravotní stav je zcela bez problémů. Netrpíte žádnými neduhy, víte dobře, jak se postarat o své zdraví, o doplnění energie. Naučili jste se meditovat, což vám přináší mnoho užitečného v životě.