Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na měsíc Prosinec

Budete zažívat naprosto proměnlivé období. Jednou bude vaše energie stoupat, druhý den se budete cítit bez šťávy. Musíte se proto naučit si životní sílu uchovat bez ohledu na vnější události. Je to k vašemu dobru, potom vás už nic nevyvede z míry a budete pociťovat štěstí za každých okolností. Udělejte si menší dovolenou a jeďte kamkoliv do přírody, tam se nejlépe pracuje s energií a také silami.

Láska a přátelství

Pokud cítíte vášeň a lásku, umíte je dát najevo. Takže si váš protějšek s vámi v prosinci užije úžasné období, plné romantiky a vášnivého sexu. Venuše vám bude příznivě nakloněna do konce měsíce.

Peníze a práce

Práce vás moc baví, momentálně ale cítíte stagnaci. Nejlepší by bylo, kdybyste si mohli vzít dovolenou a pořádně si odpočinout. Třeba se všechno urovná a dá do pořádku, až naberete potřebnou sílu.

Rodina a vztahy

Jste rádi se svojí rodinou, ale doma na vás všechno padá. Zkuste jezdit na výlety a podnikat společné akce. Všechno se dá časem vyřešit, nelámejte to ale přes koleno. Hlavně, že u vás vládne láska.

Zdraví a kondice

Zlobí vás žlučník a nechcete jít k lékaři? Kupte si tedy bylinkové čaje a dodržujte dietu, třeba se to spraví. Pokud ne, bude návštěva lékaře nutná. Nemusíte se ale bát, určitě to nebude nic vážného.