Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na měsíc Leden

První půlka ledna bude ve znamení únavy a částečného pocitu marnosti. Budete muset hledat možnosti, jak načerpat síly a odpočinout si. Nezačínejte v tomto období žádné nové projekty, nepodepisujte smlouvy ani nedělejte závažná rozhodnutí. Počkejte si na druhou polovinu tohoto měsíce. Všechno půjde mnohem lépe a bez zbytečných průtahů. Také vaše energie bude stoupat do výšin a únava zcela zmizí.

Láska a přátelství

Co se opačného pohlaví týče, pociťujete zmatek, protože nevíte, zda to s vámi myslí vážně, nebo se jedná pouze o flirt. Nevíte, která polovička stojí za námahu a kterou byste měli propustit ze života.

Peníze a práce

Vaše úkoly jsou velmi náročné a vy je zvládáte s vypětím sil. Nakonec ale všechno dovedete k vítěznému cíli. Pocit uspokojení se ale nemůže dostavit, protože nebudete schopni překonat obrovskou únavu.

Rodina a vztahy

Své blízké i vzdálené rodině naprosto důvěřujete. Ale nyní se stane něco, co vaši důvěru zničí. Dozvíte se, že blízký člověk o vás roznáší pomluvy. Zkuste si s tou osobou promluvit, i když to zapře.

Zdraví a kondice

Zkuste detoxikovat svůj organismus. Potřebujete více živin. Jezte ovoce a zeleninu v syrovém stavu, pijte hodně vody a nezapomínejte na pravidelný spánek a také pohyb, nejlépe na čerstvém vzduchu.