Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na měsíc Červenec

Dejte si velký pozor, abyste v lásce nenarazili na manipulátora. To je moc nebezpečné, protože většinou potom lidé neví, jak z takového vztahu ven. Navíc si svůj protějšek vybíráte ze špatného okruhu lidí. Naopak v pracovní oblasti hýříte výbornými nápady a vaše energie roste. Váš nadřízený je z vás nadšený, pere se o vás navíc konkurence, proto očekávejte, že si vás šéfové budou skutečně hýčkat.

Láska a přátelství

Byli byste rádi, kdybyste potkali někoho se stejnými zájmy i názory na život. Pár takových protějšků by se našlo, vy ale dáváte přednost někomu naprosto nevhodnému, jen proto, že vás upoutá fyzicky.

Peníze a práce

Peněz nemáte na rozdávání a ještě navíc myslíte více na druhé než na sebe. Finance byste si měli šetřit a občas také udělat radost sami sobě, třeba jen maličkostí, například novým parfémem či knihou.

Rodina a vztahy

Vztahy v rodině nejsou v tomto měsíci úplně radostné. Možná proto se vrhnete na zkrášlení vašeho domova. Jste šikovní a máte spoustu nápadů, které hodláte využít. Navíc si u toho ještě odpočinete.

Zdraví a kondice

Potíže vás čekají s lymfatickým systémem, lymfa nebude proudit tak, jak by měla. Pomoci vám mohou lymfatické masáže, které odvedou škodlivé látky z vašeho těla a tak vám uleví. Najděte si odborníka.