Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na měsíc Srpen

Vytyčili jste si cíl a také víte, jak jej dosáhnout. Teď už jenom zbývá, abyste se nevzdali a krůček po krůčku uskutečňovali své sny. Určitě se vám to podaří. Vesmír vám pomůže, musíte ale prokázat svoji vděčnost a pokoru. Ne všechno totiž zvládnete vlastními silami. I když s snažit samozřejmě musíte. Také byste měli odjet do světa na zkušenou, to se vám bude hodit vždycky. Příležitost přijde.

Láska a přátelství

Vypadáte výborně a navíc máte rozhled. Nesnesli byste vedle sebe protějšek, se kterým byste si neměli co říct. Proto vybírejte pečlivě z toho zástupu ctitelů či ctitelek. Růžové brýle časem spadnou.

Peníze a práce

Sice jste se dostali do finančních těžkostí, ale naštěstí na ně znáte lék. Buď si musíte najít lépe placenou práci nebo nějaký přivýdělek. Vyhněte se ale jakýmkoliv půjčkám, ty by vás stáhly na dno.

Rodina a vztahy

Pokud máte ještě dovolenou, vezměte své ratolesti na nějakou dobrodružnou výpravu. Určitě budou nadšené a pořádně si to všichni užijete. Vždyť malé jsou jen jednou. Protějšek určitě vyrazí s vámi.

Zdraví a kondice

Máte sklony k přibývání na váze. Určitě by to chtělo upravit jídelníček a hodně pohybu. Také sauna by byla užitečná. Od věci není ani pročištění lymfatického systému, začněte lymfatickými masážemi.