Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na měsíc Prosinec

V lásce se vám bude dařit. Dejte si ale pozor v zaměstnání, kde se vyskytuje někdo, kdo se tváří jako kamarád, ale snaží se vás připravit o místo či alespoň odměny. Nebude se štítit žádné podlosti. Také finance si ohlídejte. Někdo bude chtít od vás půjčit peníze, ale nedělejte to. Pravděpodobně by se vám už nevrátily. Nebo jejich značná část. Navíc finance teď budete potřebovat pro svoji rodinu.

Láska a přátelství

Pokud jste nezadaní, ale toužíte po spřízněné duši, je vhodná doba k tomu, abyste si ho nebo ji vysnili. Musíte vědět, jaký typ byste chtěli. Nezaměřujte se na fyzický vzhled, ale spíše na vlastnosti.

Peníze a práce

Už dlouhodobě máte našlápnuto na povýšení nebo zvýšení mzdy. To se vám již brzy podaří. Pozor jen na špatné kolegy, kteří vám nepřejí a udělají všechno pro to, abyste ničeho nedosáhli. Nevěřte jim.

Rodina a vztahy

Určitě vás potěší, že budete mít velmi blízko k člověku z vaší rodiny, se kterým si můžete leccos říci. Může to být vaše polovička, děti nebo sourozenci. V každém případě to bude příjemné zjištění.

Zdraví a kondice

Váš lymfatický systém bude pomalejší. Je hodně důležitý, dostává totiž z těla nepotřebné a škodlivé látky, prostě odpad. Podpořte ho vhodnou stravou a lymfatickými masážemi. Zajděte si k odborníkům.