Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na měsíc Duben

Momentálně máte tendenci věřit lidem, kteří si vaši důvěru vůbec nezaslouží. Platí staré známé důvěřuj, ale prověřuj. Jeden člověk vás může jednou zklamat, ale pokud mu to dovolíte vícekrát, je něco špatně ve vás. Zamyslete se tedy nad tím, co a proč si přitahujete do svého života. Určitě naleznete řešení a všechno se v dobré obrátí. Jste také osobou, kterou se pokusí kdosi připravit o finance.

Láska a přátelství

V tomto okamžiku nebudete mít velké štěstí v lásce. Žijete pravděpodobně s člověkem, který před vámi něco důležitého tají, nebo vás dokonce může podvádět. Zkuste brát rady vašeho okolí trochu vážněji.

Peníze a práce

Začněte si všímat finančních možností. Utrácíte za zbytečnosti a našetřené peníze mizí závratnou rychlostí. Naučte se domácí účetnictví. Nemusíte zkoumat nákup každého rohlíku, ale větších věcí ano.

Rodina a vztahy

Zjistíte, že někdo z vaší rodiny je k vám neupřímný a navíc o vás rozhlašuje drby. Mohou to být sourozenci, spíše to ale bude někdo ze vzdálenější rodiny, třeba teta nebo sestřenice či bratranec.

Zdraví a kondice

Máte sklony přibírat na váze. Zkoumejte, co jíte, vynechte tučná a sladká jídla. Zaměřte se na čerstvou zeleninu a ovoce. Pijte neslazené minerální vody nebo zelené, ovocné a bylinkové čaje bez cukru.