Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na měsíc Říjen

Zatím vám byly dosud skryty odpovědi na vaše otázky. Nyní se vám je bude dařit nalézat, což pozitivně ovlivní vaši náladu a tím i pracovní výkony. Tento měsíc bude pro vás po všech stránkách příznivý a vy si konečně odpočinete od náročnějších povinností a nepochopení situace. Uvidíte, že pocítíte obrovskou úlevu. Konečně si dokážete dát dohromady svůj život a mohli byste začít třeba cestovat.

Láska a přátelství

Milostné příležitosti se do vašeho života jenom hrnou. Kam se vrtnete, tam potkáte někoho zajímavého, a navíc někoho, kdo o vás projeví hluboký zájem. Budete si tedy moci vybírat, a bude tedy z čeho.

Peníze a práce

Čeká vás hojnost ve financích. Budete mít smysl pro to, co a kdy prodat nebo koupit a peníze budou na vašem kontě přibývat. Ani je nestačíte utratit, což je dobře, protože finanční rezerva se hodí.

Rodina a vztahy

Doma bude vládnout pohoda a porozumění. Žádných problémů se bát nemusíte. Snad jen nastane jedna nepříjemnost, a to kvůli vašemu pracovnímu nasazení - to vám bere čas, který můžete strávit s rodinou.

Zdraví a kondice

Vydáváte hodně energie, což se může projevit větší únavou. Takže si naordinujte odpočinek, procházky, hodně pijte a starejte se o své tělo, jděte na masáž a do sauny a nechte se hýčkat profesionály.