Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na rok 2018

Sextilové spojení Neptunu se Saturnem slibuje Rybám pro rok 2018 políbení od múzy. Konečně se naskytne šance, abyste své plány proměnili ve skutečnost. Jedinou podmínkou pro zhmotnění tužeb je houževnatost a zodpovědnost. Díky nim dokážete všechno na světě: cestovat, budovat kariéru, rozšířit rodinu. Vychutnáváte báječné vztahy, jste naplněni všeobjímající láskou a vše korunuje zesílená empatie.

Láska a přátelství

Vášnivý Mars otevře hned v lednu vody nespoutaným milostným hrátkám. Jste-li nezadaní, můžete v třeskutém mrazu potkat lásku, jež zahřeje na těle i duši. A zvuk svatebních zvonů nebude pouhým zdáním.

Peníze a práce

Nadcházejících dvanáct měsíců patří rozšiřování obzorů, studiu i cestám za hranice. Cítíte, že máte na čem pracovat. V listopadu a prosinci se nenechte zlákat k investicím. Prodělali byste kalhoty.

Rodina a vztahy

Dokážete vykouzlit útulnou klícku i s minimem prostředků. Na harmonické atmosféře vám záleží, protože právě v kruhu rodiny doplňujete baterie po náročném programu. Své nejbližší všemožně hýčkáte.

Zdraví a kondice

Klíčovou roli v pevném zdraví Rybek hraje psychika. Ta má nahnuto začátkem jara a také v posledních dvou měsících roku. Snažte se více odpočívat a věnujte čas tomu, co vám dělá skutečnou radost.