Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na rok 2019

Milé Rybky, co víc byste si mohli pro nadcházející rok 2019 přát, než je ochranná ruka vašeho vládce, Neptuna? Jeho konjunkce je čirou esencí doby lásky, blahobytu a spokojenosti. Pracujete na tom, abyste byli lepším člověkem a mohli k sobě přitahovat pouze to nejlepší, co svět nabízí. Zjara vás začne podporovat i dobrodruh Uran. Jeho náruč je plná vzrušení, optimismu i nečekaných příležitostí.

Láska a přátelství

Láska na vás čeká hlavně na cestách a jiskra může přeletět až nezvykle rychle, intenzivní budou i myšlenky na svatbu. Naopak stávajícím párům kvůli sporům více hrozí odcizení, či krátkodobé rozchody.

Peníze a práce

Mohou vznikat výhodné smlouvy a zajímavé projekty v zahraničí, budete mít konečně příležitost odstartovat své plány. Mnohé však čeká také zatěžkávací zkouška. Neztrácejte čas zbytečnými činnostmi!

Rodina a vztahy

V rodině většinou převládá pohoda a dobrá nálada, uspokojující bude především oblast sžívání s dětmi. Pozor jen na rozdílné představy o trávení dovolené. Doma se věnujte zejména zvelebování zahrady.

Zdraví a kondice

Ve vašem případě je pro fyzickou kondici velice důležitá i psychika, proto pečujte o svůj vnitřní klid a chraňte si zdraví, jak jen to jde. Vyhněte se zbytečné nervozitě a nezapomínejte na odpočinek.